Jump to content
Dogomania

Sznupkowy świat Andusi.


madziamn

Recommended Posts

A bym zapomniała napisac co dziś zrobiła Andusia. Wracałysmy sobie własnie ze spacerku tego na noc. Pańcio już z Oliwcia w łózeczkach byli a ja chcąc drzwi otworzyc kluczy szukałam. Ciemno było na klatce i tylko słabe światło z windy oswietlało mi drzwi. Nagle odezwała sie Andula: hau hau hau hauu hauuuu... rozniosło sie echem po pustym korytarzu. To nie był zwykły szczek raczej cos jak piosenka zaśpiewana po psiemu. Mnie zamurowało:crazyeye: Duska szczeka co się stało??? A gdy otworzyłam wreszcie drzwi wszystko stało sie jasne ona bardzo sie stęskniła za resztą rodzinki i chyba kanapą bo od razu się na niej znalazła i była wielce zdziwiona i niezadowolona ze ja zawołałam do wytarcia łapek:razz::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OJ cwane to bestyjki:diabloti:. Dziś Andula odwaliła mi niezły numer. Została na jakiś czas sama w domu i dorwała się do szafki w kuchni i jeszcze gdyby dopadła swoje jedzonko nie narobiłaby takiego problemu, ale ona nie chciała suchej karmy miała ochotę na malą odmianę. Jej łupem padła butelka z olejem. Mozecie sobie wyobrazic co zastałam po powrocie. Ona ją odkryła z korka(nie mam pojęcia jak ale widocznie sznupy i na to sposoby mają)i nieżle sie zabawiała bo jak wróciłam cała ociekała tłuszczem a o podłodze i kanapie nie wspomne:mad:. Wszystko wylądowało w pralce, podłogę zmyłam choc do tej pory się świeci bez polerowania(a sznupie łapki sie po niej ślizgaja). Zaczęłam się też martwic czy ona tego za dużo nie zjadła ale po jakimś czasie wszystko zwróciła. Mam nadzieję że nic jej nie będzie bo to by było najgorsze. I jak tu skutecznie odchudzac sznupa:angryy: jak nie dasz to sam się poczęstuje.A teraz śpi sobie grzecznie na swoim posłanku (bo kanapa mokra) i aniołka udaje:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

No moje też ten numer kiedyś odwaliły. :evil_lol: Pełną butle dorwały. Mieszkalismy jeszcze w mieszkaniu i były trzy. Na szczęście miały dostepna tylko kuchnie i przedpokój. Wsystko oblane olejem, psy unurane całe a po kątch rzygi. :evil_lol:

Jak ja klęłam myjąc płytki. :cool3:

Sznup do sznupa podobny. Jednakowe psotne cholerki.

Link to comment
Share on other sites

Niezły bałagan Andula zrobiła. Pewnie sprzątania, a sprzątania było. :lol:
A kiedy będą nowe zdjęcia?

[quote name='madziamn']Obróżka rzeczywiście jest Hiltona, tez mi się podobała:eviltong::cool3:. Z tym zimnem u Anduli jest tak ze ona pod kocykiem spac nie chce wychodzi na kocyk ale ja mam wrazenie czasem ze ona sobie nadrabia twardą budę i spanie na betonie a im wiecej poduch, kołder itp. tym bardziej przytulnie i miekko. A przytulasta to Duśka jest bardzo. Nawet jak rano wyjmę Olcię z łóżeczka i nie zdąże się z Andulką przywitac i ją przytulic bardzo się tego domaga zaczepiając mnie noskiem i łapkami. Wtedy nawet łapkę poda choc to chyba przypadek bo niestety ona nie umie psich "sztuczek" bo nie miał jej kto nauczyc. Tam gdzie była wcześniej służyła głównie do rozrodu i nikt nie miał czasu ani chyba zbyt duzych chęci aby ją uczyc podawania łapki:shake:. A co do Oliwci to ona rzeczywiscie ma 2 latka i nawet miesiąc jej do tych 2 latek brakuje bo urodziła sie w październiku 2006, ale wiesz Kingusiu ona wygląda na 3 przez to ze jest wysoka i właśnie duzo osób mi uwierzyc nie chce.[/QUOTE]

W Hiltonach to jedynie przeszkadza mi ta wystająca metka z nazwą firmy. Podobnie jak w obrożach Trixie.
Sporo psiaków podaje łapki bez wcześniejszego uczenia. W tym moja Wena. Nasze psy mają coś z Szarika lub Lessie (tych mądrych od urodzenia psów :evil_lol:)
A Oliwcia jest piękna, choć wygląda na starszą dziewczynkę - dałabym jej jak mówiłam wcześniej trzy latka. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images50.fotosik.pl/13/8cdf0b82226a20a7med.jpg[/IMG]
ja się dziś naszukalam Dusi a ona w najlepsze się zakopała w kocyk i smacznie sobie spała a pancia się martwiła gdzie psia:roll:a tu z psia robi się podkocnik pospolity
[IMG]http://images39.fotosik.pl/13/a3b35b4e8a7d6be5med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziamn']no fajnie tak cieplutko Anda też ze mną śpi i grzeje.[/QUOTE]
W taką pogodę nareszcie psina się do czegoś przydaje. Chociaż Wena nieraz ma swoje humorki i odchodzi w inny kąt łóżka, zostawiając zmarzniętą pańcię samą) . Ale tak nie może być bo (tak czysto teoretycznie pisze :cool1:) to ja psa karmię, szkole, finansuje dyski do frisbee i piłeczki, płace za obozy agility i już niedługo za kurs + dojazdy (hi - na kalkulacje mnie naszło), a kundel w zimne noce nie chce się nawet do mnie przytulić. Ja mu daaam! :lol:

Link to comment
Share on other sites

WYCHODZIŁYŚMY NA SPACEREK I NAIWNA PAŃCIA NAWET APARAT ZE SOBĄ WZIĘŁA ZEBY FOTKI SPACERKOWE POROBIC ALE TAK LAŁO ZE PO SIUSIU SUKA SAMA DO DOMKU ZWIAŁA I TYLE FOCENIA BYŁO:razz::
[IMG]http://images41.fotosik.pl/13/25310c56a1c013f7med.jpg[/IMG]
W WINDZIE:
[IMG]http://images37.fotosik.pl/13/a86e79cf92bf6b22med.jpg[/IMG]
JUŻ PO SPACERKU ZAMIERZAM WEJSC NA WYRKO:cool3:
[IMG]http://images27.fotosik.pl/277/9cab5c99766a4dddmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...