Jump to content
Dogomania

PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..


bea100

Recommended Posts

Witam ze swoim stadkiem

Wczoraj zostałam babcią 6 -ciu pięknych maluchów.Na świat przyszli:

ANSZI - 518 g

AMAR - 518g

ASTER - 460g

ASZKA- 350g

ARAJA- 474g

ARGO- 406g

Niestety jedna dziewczynka odeszła za Tęczowy Most.

Szanta bardzo zmęczona i dopiero niedawno zaczęła tak naprawdę zajmować się dziećmi.Były problemy z łożyskami ale na szczęście dzisiaj urodziła dwa ostatnie.

Zmykam bo jakaś zadyma u maluchów

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to ja sobie troszkę popiszę (MałGosiu=nie narzekaj na nas :wink: bycie porzadną babcią naprawdę absorbuje :lol: ).

Wieści z przedszkola (bo żłobek... to teraz ma Szantina 8)):

Czarne aniołki :angel: ładnie przybywają na wadze (Haniu: to z wczorajszego wieczornego ważenia):

Bochnar 1200 (spokojny, zrównoważony, mądrala)

Bohun 1250 (energiczny, wesoły, ciekawski świata)

Bławat 1130 (łagodny, pieszczoch, śpioch)

Bajan 1300 (leniwy, obżartuch)

Błoga 1200 (dzielna, wesoła i pieszczocha)

Bogdanka 1500 (gaduła/jęczydusza łobuzica i zadymiara)

Moje psiaczki zaczęły się bawić między sobą (jeszcze tak nieporadnie :lol: ), szczekają na siebie (te dżwięki są niesamowite) no i autentycznie WARCZĄ :lol:

Hrabianka Ogórkowa po karmieniu opuszcza kojec i sprzątanie...pozostawia mnie (jak ma nasikane/ to za nic nie wejdzie do kojca tylko stoi nad nim i patrzy na mnie i czeka :lol: )

Kochana teściowo :P : to kiedy odrobaczamy i kiedy szczepimy :baby: ?

Korona: ja poproszę o zdjęcie ciężarówki Didu :dog: :modla:

Link to comment
Share on other sites

Bea - ja własnie wiem jakie to odpowiedzialne zadanie i jak ciężko byc dobrą "babcią" ;-) Gdy zostawiłam moja Diankę z ok. 3-dniowymi maluchami to okazało się, że ona wie lepiej: jednego wyniosła na fotel, innego wepchnęła pod posciel (żeby mu cieplej było? :hmmmm: ). Gdy teść mnie o tym poinformował leciałam w panice do domu, a w robocie zostawiłam urlop (babciowy) :roll:

Korona - Ty się nie czepiaj tego "tylko" - tylko nadrabiaj nieobecność pozostałych babć, w końcu pozostało Ci jeszcze troszeczke czasu do "zniknięcia" 8)

No i wszystkie trzy - FOTKI!!!! Duuuużo! I przynajmniej raz dziennie raport! (Bea dziś już raporcik złożyła, Korona - no nie wiem.... a Szantka???)

Link to comment
Share on other sites

No to raporcik ze żłobka Szantowego.

Maluchy - straszne gaduły.Przybierają na wadze, ale największą niespodziankę zrobiła najmniejsza dziewczynka - już wyrównała wagę do rodzeństwa.

Szanta coraz lepiej się czuje, często zostawia dzieciaki same i idzie na spacerek po mieszkaniu.

Kiepsko u niej z apetytem ale mam nadzieję ,że i to się zmiani.

A ja jestem szczęśliwa bo pierwszy raz od 3 dni przespałam 5 godzin( Marek wtedy pilnował dziatwy)

Zmykam, bo papu dla białej trzeba ugotować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...