Jump to content
Dogomania

Wels grudzien


karenina

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam pytanie - JAK ZGŁASZACIE???? :cool3:

próbowałam przez ten ich formularz i nie dostalam hasla! Pisalam do moderatora i cisza.... :angryy: Czyli co pozostaje mi wydrukowac zgłoszenie, wypelnic i wyslac poczta - czy zeskanowac i posłać im na meila? :cool3:

[COLOR="Red"][B]i w zwiazkuz z tym ze jade mam 1 wolne miejsce dla osoby z małym/średnim (spokojnym) psem[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']mam pytanie - JAK ZGŁASZACIE???? :cool3:

próbowałam przez ten ich formularz i nie dostalam hasla! Pisalam do moderatora i cisza.... :angryy: Czyli co pozostaje mi wydrukowac zgłoszenie, wypelnic i wyslac poczta - czy zeskanowac i posłać im na meila? :cool3:
[/quote]

...polecam faksem, masz potwierdzenie, ze doszło i jest ok. a oni mają twój adres mailowy i mogą odpisać, dobrze jest wysłać dowód wpłaty

Link to comment
Share on other sites

Madziu nie zgłosisz przez formularz ON LINE dopóki nie zarejestrujesz się u nich. Administrator różnie odpowiada. Ja 2 miesiące temu przesyłałam mu championaty i po dzień dzisiejszy ich nie umieścił, także nie mogę zgłaszać do kl. championów :shake:

Najlepiej wypełnić formularz i przesłać go jako załącznik w emailu. Szybciutko potwierdzają przyjęcie na email ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Najlepiej wypełnić formularz i przesłać go jako załącznik w emailu. Szybciutko potwierdzają przyjęcie na email ;)[/quote]

[FONT=Century Gothic]Ja zamiast wypełniać formularz (leniwa jestem :evil_lol:) wypisuje dane psa w meilu, jeśli chodzi o Austrie zgłaszałam w ten sposób 3 razy i zawsze było wszystko ok :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ok! powalczylam z tym formularzem :eviltong: wyslalam wraz z potwierdzeniem wpłaty...

i teraz mam nst pytanie :grins: - mozecie mi polecic jakis tani hotel/motel/pensjonat w Wels lub blisko Wels, gdzie przyjmuja z psami???? :cool3:[/quote]

..na ich stronie jest info.turystyczna,tam mozesz bookowac hotele on -line.Najtaniej wyjdzie Ci chyba w INN..dostepnosc hoteli sprawdzisz latwo rowniez na [URL="http://www.booking.com"]www.booking.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ok! powalczylam z tym formularzem :eviltong: wyslalam wraz z potwierdzeniem wpłaty...

i teraz mam nst pytanie :grins: - mozecie mi polecic jakis tani hotel/motel/pensjonat w Wels lub blisko Wels, gdzie przyjmuja z psami???? :cool3:[/quote]
strona 4 tego wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']Nie wiem, czy wiecie, ale sa juz wstępne statystyki.

[URL="http://statistik.biedermannsdorf.oekv.at/(g5pfdbvzrl5qku45op14fh55)/DiscWebstatistik.aspx"]DiscWebStatistik[/URL]

Pzdr.[/quote]


to świetnie, bo maile z załacznikami do nich nie dochodzą...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...