Jump to content
Dogomania

Wels grudzien


karenina

Recommended Posts

[quote name='feeria']Jestem tu nowa, ale zaciekawil mnie ten watek, bo pierwszy raz bede wystawiac w Austrii, wlasnie w Wels.
I mam tekie pytanie.
Wyslalam zgloszenie poczta, na ich druku, w pierwszym terminie. Na zgloszeniu mozna bylo podac numer karty kredytowej. Podalam i szczerze mowiac myslalam, ze oni sobie sciagna z karty odpowiednia kwote, ktora musialam sama wpisac czyli 70 euro za obie wystawy. No i nie scianeli... Dostalam juz listowne potwierdzenie przyjecia, ale na nim nie ma ani slowa o zaplaceniu badz nie. I zastanawiam sie co robic? Zaplacic im teraz 70 euro? Czeac az sami sciagna z karty? Zaplacic na wystawie 70 +5 euro za platnosc na miejscu? Skoro nie sciagneli kasy z karty, to po co im byl numer tej karty?

Czy w Austrii numery startowe odbiera sie w sekretariacie czy sa na ringu?

Kolejna rzecz jest taka, ze jakby ktos mial za duzo miejsca w samochodzie to dwie osoby plus spory pies chetnie sie dorzuca do paliwa :)

Pozdrawiam
F.[/quote]

Jeżeli chodzi o płatność kartą kredytową, to nie masz się czym martwić, Austriacy ściągają w różnych terminach, przed samą wystawą lub nawet po wystawie.
Numery startowe odbiera się łącznie z katalogiem w sekretariacie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
Ja również wybieram się do Wels, ale mam problem z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Wysłałam meilem (2 tygodnie temu) i dostałam odpowiedz ze dostali moją wiadomość.
Jak dzwoniłam to prosili o tel w piątek, dzwoniłam i dalej nie odbierają.
Myślicie że przyjmują jeszcze zgłoszenia??? termin był do 7 listopada.
Ostatnio jechałam do Stuttgartu bez potwierdzenia i dowiedziałam sie ze mój pies jest przyjęty jak zobaczyłam się w katalogu i nie chciałabym więcej jechać w takiej nie świadomości;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A u mnie, wczoraj, zmieniła się statystyka. Erka ma 2 sunie w konkurencji w sobotę. W niedzielę - bez zmian.:lol:

Pzdr.[/quote]

Właśnie sama niedawno się zastanawiałam, skoro przyjmowanie zgłoszeń zakończone, do kiedy może zmienić się statystyka.
Może oni specjalnie dopisują psy na samym końcu? :diabloti:

My póki co nadal sami w klasie, i cały czas się zastanawiam czy to koniec, czy jeszcze nie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']ja szczerze mowiac juz mam dosyc tego stresu- potwierdzenia nie przyslali, na maile nie odpisuja- ile mozna tak czlowieka w niepewnosci trzymac :angryy:[/quote]
Naprawde nie rozumiem takiego postępowania ze strony Zustriaków. Mnie nigdy coś takiego nie spotkało...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja juz dobrych kilka lat jeżdże do Austrii na wystawy i jeszcze NIGDY nie spotkałam się z taką sytuacją, jak ma Pati. To mnie dziwi...

Pzdr.[/quote]

Asiaczku, w austrii sie cos psuje od kilku mcy. Ja latem wysyłałam im kilka razy wniosek na Mł Ch dla Artemis, i dopiero po ostro napisanym mailu po niemiecku z obietnicą ze sie im dobiore do dupy jak nie wysla natychmiast wysłali. Ale ponad 2 mce z nimi walczyłam.

Link to comment
Share on other sites

ja bylam tam dopiero 2 razy, ale nie mialam problemow nawet najmniejszych- nawet bylam pozytywnie zaskoczona szybkoscia potwierdzen i swietnym kontaktem- a tu nagle taka sytuacja.... :(
ale niestety moja znajoma w wakacje dowiedziala sie kilka dni przed wystawa, ze niestety jej 2 psiaki nie sa przyjete- mimo, iz dostala mailowe potwierdzenie, ze jest wszystko ok...mam nadzieje, ze mnie to nie spotka :(

Link to comment
Share on other sites

Dziś dodzwoniłam sie do biura i okazało się ze jeden z moich psów jest przyjęty do młodzieży, a zgłaszałam do pośredniej:mad:
Natomiast drugiego psa przyjęli mi tylko na sobotę mimo iż wyraźnie zaznaczyłam że na obie wystawy:mad:
Wysłałam po raz trzeci zgłoszenia ale tym razem na inny adres meilowy
Czy ktoś wysyłał zgłoszenia na ten adres [email][email protected][/email] ???
Taki podała mi kobitka z biura

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']dla pracujących - 3 CACe, w tym 2 z użytku.

=============
poza tym

w kat. z Graz 08 - podają dla psów z certyfikatem użytkowości - 2 x kl.uż. +1 CAC z poś, otw.

w kat. z Salzburg 08 - CAC z 1 dosk z klas poś, otw, użyt, [B]champ.[/B]

==========

czyli jak widać są różnice w opisie[/quote]

wielkie dzięki za odpowiedź, czyli zależy na której wystawie dostanie się wniosek... cóż troszkę dziwne te zasady...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Proszę mi pomóc nie wiem co mam zrobić wysłałam im formularz zgłoszeniowy na dwa dni czyli 06.12 i 07.12 a dzisiaj dostałam potwierdzenie pocztą tylko na 06.12 .Pisałam do nich maila to jakaś pani odpisała mi tylko że mój pies jest w katalogu tylko w dniu 06.12 . Co mam teraz zrobić??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...