Jump to content
Dogomania

amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!


mosii

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']IBAN to jest numer SWIFT... IBAN to napewno nie "PL" :niewiem:[/quote]


IBAN, to IBAN.
SWIFT to SWIFT.
IBAN jest PL.
SWIFT jest [COLOR=#990000][FONT=verdana,geneva][B]BIGBPLPWXXX
Bank Millennium S.A.
Branch Millennium[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#990000][/COLOR]
[COLOR=#990000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Tesli.
Dane do kontaktu - najlepiej podawać na Mosii, bo ona ma z sunią największy kontakt

Kontakt:
Tel: 609 253 707
Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Tesla jak tylko wet wyrazi zgodę będzie sterylizowana. Będzie to całkiem niedługo, bo rana sie goi expersowo!
Potem szczepienie, chip i może się ekspediować do domu.

Szukamy raczej domku z ogrodem dla niuni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='credita']to nie aż tak daleko chociaż Mosii ma bliżej jak co to postaram się finansowo wspomagać co jakiś czas,czy wiadomo co z tamtym psem i jaka to wioska ,albo chociaż rejon?matko ta osoba musiała być psychiczna co za tyran![/quote]
Zgadzam się z tobą jakaś walnięta ta baba teraz my ja złapmy i zróbmy jej to samo co ona zrobiła Tesli:mad:

Link to comment
Share on other sites

A ja cierpię na rozdwojenie jaźni...:roll:
Z jednej strony niesamowicie się cieszę,że Tesla jest bezpieczna,że wraca do zdrowia...:loveu:
A z drugiej-wciąż nie mogę przestać myśleć o tym nieszczęsnym drugim psie...:oops:...Co z nim???Czy jeszcze żyje???Czy naprawdę nijak nie można mu pomóc??? :oops:
I w tym wszystkim najbardziej mnie boli moja bezradność...No bo co ja mogę?poza tym KLIK KLIK???niewiele...:oops: Kasy brak,miejsca na dt zajęte...:oops: Poza tym-mieszkam na Końcu Świata... :roll: Ech,życie,życie...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']
A z drugiej-wciąż nie mogę przestać myśleć o tym nieszczęsnym drugim psie...:oops:...Co z nim???Czy jeszcze żyje???Czy naprawdę nijak nie można mu pomóc??? :oops:
[/quote]


jeśli się ktoś zgłosi, ze go wexmie to pewnie dziewczyny go wyciagną...tylko co dalej? babsko wexmie następnego - i tak będziemy w kółko wyciagac???:shake:


ja tylko przypomnę, ze suni potrzebny jest przede wszystkim dom - najlepiej chyba z ogrodem, bo sunia nigdy w mieszkaniu pewnie nie mieszkała - a więc prosimy o pomoc w ogłaszaniu!!!

[B]
Mosii - jak tam po burzach, trąbach - żyjesz?????[/B]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie,no właśnie...:roll: Straszne to wszystko...:oops: Nie ma bata na takich ludzi,nie ma kar...:roll: Fakt-nie ma żadnej gwarancji,że za chwilę na luźnym łańcuchu nie znajdzie się kolejny psiak...:cool1:
:shake::shake::shake::shake:
bezsilność...bezsilność...
A ile takich psich dramatów pozostaje niezauważonych???:oops:
Ta amstaffka miała szczęście...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']No właśnie,no właśnie...:roll: Straszne to wszystko...:oops: Nie ma bata na takich ludzi,nie ma kar...:roll: Fakt-nie ma żadnej gwarancji,że za chwilę na luźnym łańcuchu nie znajdzie się kolejny psiak...:cool1:
:shake::shake::shake::shake:
bezsilność...bezsilność...
A ile takich psich dramatów pozostaje niezauważonych???:oops:
Ta amstaffka miała szczęście...:loveu:[/quote]
Wiesz co wolałbym żeby psiak poszedł na łańcuch niż został tak skrzywdzony jak ta amstaffka :shake: A ta baba to jakaś psychiczna jest. Co jej ta psina zawiniła,że tak ją potraktowała:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']No właśnie o tym pisałam,choć może mało jasno...Nawet,jeśli uwolni się drugiego psa nie ma gwarancji,że ****** nie weźmie na łańcuch kolejnego...I nie skrzywdzi go,jak tej amstaffki...Takim "ludziom" powinno się zabronić posiadania zwierząt...[/quote]
I co tu zrobić:shake: Jedyne wyjście do zlikwidować babę:diabloti: i będzie spokój:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...