Jump to content
Dogomania

SALLY - Wodna Panienka :D Zostaje u mnie. Ma przyjaciolke MalaMi :) Komplikacje...


Jola_K

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na tym ostatnim zdjeciu, to taka bidulinka byla, to kilka godzin po szczepieniu
kicia zle sie czula .. ale na drugi dzien juz wrocilo samopoczucie i rozrabiala jak dawniej :evil_lol:


*******

jest domek ktory chce kotka adoptowac, ale waha sie pomiedzy Sally a innym, mniejszym kotkiem
nie chce naciskac, niech sie namysla

a Sally czeka na domek, jest kochana, spi ze mna co noc, bardzo potrzebuje kontaktu z czlowiekiem, jestem dla niej jak mama
kochana jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']to może Ty już jej nie oddasz :cool3:[/QUOTE]

ale ja wszystkie moje tymczasiki kocham, kazdy jest inny ale wszystkie tak samo kochane
Sally ma szczegolne przywileje, bo zostala calkiem sama, po tym jak jej rodzenstwo do adopcji poszlo i darla sie w nieboglosy w lazience tak bardzo ze zostala wypuszczona "na pokoje" - ku niezadowoleniu moich osobistych, doroslych kotek

mala wlasnie sie obudzila i skutecznie utrudnia mi pisanie tego postu, uwieszona wisiorka na mojej szyi :roll:
cala Sally :loveu:

Link to comment
Share on other sites

aha, dostalam mmsy ze zdjecimi Janosika - jej brata ktory zamieszkal w Poznaniu, kolejne zdjecia maja juz przyjsc mailem
maly zawojowal cala rodzine, jest rozpieszczany, zaprzyjasnil sie z dwiema suczkami w domu, Pani dlugo opowiadala jak jest kochany i jak wiele slonca wniosl do ich domu, ma super domek!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']
mala wlasnie sie obudzila i skutecznie utrudnia mi pisanie tego postu, uwieszona wisiorka na mojej szyi :roll:
cala Sally :loveu:[/quote]

wiem coś o tym :evil_lol:
mój Tygrysek siedzi właśnie na biurku i tak się juz wycfanił, że zasłania mi i klawiaturę i monitor :roll:
zrobi wszystko żeby go tylko pogłaskać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja wiem, że Ty wszystkie kociaki kochasz i ze dla każdego jesteś "kocią mamą", ale skoro z małą Sally już śpisz i w ogóle robisz z nią prawie wszystko
(też coś o tym wiem, bo ja wszędzie, po całym mieszkaniu chodzę z moją przylepą przyczepioną na plecach :diabloti:) to tak sobie pomyślałam, że może jednak .... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

no Salenka czeka nadal, Pani mysli nad nia i nad jeszcze jednym moich kociakiem, ma wybrac jednego z nich, czekam na decyzje

Sally co dzien ujawnia jakies nowe zdolosci
potrafi na przyklad wykapc sie w misce wody :roll:
ona kompletnie nie czuje respektu przed mokrym, jak to zwykle koty czynia, ze nie lubia moczyc lapek, no tak , ale nie Sally..
lubi tez herbate............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']
Sally co dzien ujawnia jakies nowe zdolosci
potrafi na przyklad wykapc sie w misce wody :roll:
ona kompletnie nie czuje respektu przed mokrym, jak to zwykle koty czynia, ze nie lubia moczyc lapek, no tak , ale nie Sally..
lubi tez herbate............[/quote]
Jolu masz całkowitą rację że Sally i Ruda muszą być jakoś spokrewnione :) Wszystkie "objawy" Sally występują tez u wstrętnego Rudziaka :diabloti:
Dzisiaj ratowaliśmy tapetę, która jest i tak już w strzępach. O mały włos nie miałą też kąpieli w swojej ulubionej misce, w której zazwyczaj się tapla - piszę o mały włos bo tym razem była tam woda z płynem :roll:

Trzymam mocno kciuki za dom dla Sally - to naprawdę zadziwiające jak takie roztrzepane kocię potrafi człowieka w pełni energii i sił trzymać :P I krok w krok jeszcze za nim łazi :)

Link to comment
Share on other sites

Sally lubi herbate - nie wazne jaka to jest, nawet gorzki puerh ktory zwykle pija moja siostra jest ok :roll:
lubi kawe "inke" i kawe rozpuszczalna
kompot
[SIZE="1"]nalewka[/SIZE] :oops:

jesli juz plyn znajduje sie na dnie i nie ma jak sie do niego dostac, to pije lapka - zanurza lapke w plynie i wylizuje.. cwaniara mala



[SIZE="1"]anulka94, piszac post wyrzucasz watek na pierwsza strone w chierachrii watkow, bo ukladaja sie one chronologicznie, to takie "wydlubywanie" watku z odlglych stron ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']Sally lubi herbate - nie wazne jaka to jest, nawet gorzki puerh ktory zwykle pija moja siostra jest ok :roll:
lubi kawe "inke" i kawe rozpuszczalna
kompot
[SIZE=1]nalewka[/SIZE] :oops:

jesli juz plyn znajduje sie na dnie i nie ma jak sie do niego dostac, to pije lapka - zanurza lapke w plynie i wylizuje.. cwaniara mala
[/quote]

faktycznie cfaniara :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ciagle mysli

czekamy


******

Sally daje tyle radosci
moja siostra stwierdzila ostatnio "jak ty ja oddasz, jak ona tak sie do nas przywiazala.." - mowila o przywiazaniu ale wiem, ze na mysli miala to, ze to wyjatkowa kotka i ze powinna u nas zostac

owszem, Salinka jest kochana ale ona ma szanse na domek, jesli podejme decyzje o zostawieniu kolejnego kotka u siebie to bedzie to kotek trudny adopcyjne, wymagajacy opieki lub jakis zabiegow
Sally jest piekna zdrowa kotka, na pewno gdzies jest domek, ktory ja pokocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...