Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

[quote name='tomcug']A ja przekazuję w imieniu Zmysła, że przekazał w Warszawie ponad 400 kg zebranych nakrętek. :multi::multi::multi:
Jeszcze duuuuuuuuuuuuuużżżo potrzeba, więc akcja trwa!!!!!!!!![/quote]
Ja też mam w domu coś koło 300 kg nakrętek ale nie mam jak tego wywieźć :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Ja też mam w domu coś koło 300 kg nakrętek ale nie mam jak tego wywieźć :shake:[/quote]

Ziutka, nie wiem dokładnie, gdzie w Warszawie są odbierane nakrętki, ale gdybyś miała kogoś, kto akurat jedzie do Warszawy to mogę od Zmysła wziąć adres. Bliżej Sochaczewa chyba nie ma możliwości przekazania tego. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O, nie mialam pojecia, ze na Dogomanii tez trwa nakretkowa akcja. :)
My zbieramy nakretki od paru miesiecy dla chlopca ze szkoly mojej Basi. Mama wozi do na razie w takiej wiekszej spacerowce... Wozek z prawdziwego zdarzenia oznaczalby dla niego gigantyczna zmiane jakosci zycia. Nakretki zbiera cala Baski szkola, a my wyciagamy nakretki od znajomych.
Jesli ktos z rejonu Poznania chcialby sie przylaczyc i przekazac nam troche zakretek, to zapraszam. :)
Moj adres: [email][email protected][/email].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Czy wie ktoś, gdzie w Krakowie można oddać nakrętki?[/quote]
ano wiem - zobacz sobie na zakretki.org
właśnie tam byłam wczoraj - al. Mickiewicza 21, w budynku UJ, pokój 39 - wchodzisz przez wejście glówne, schodzisz po 2 schodkach i skręcasz w prawo - ostatnie drzwi po prawej, tam z resztą jest taki kosz wystawiony na nakrętki

Link to comment
Share on other sites

hej

W czasie sezonu przy okazji prowadzenia nadmorskiego punktu gastronomicznego uzbieralismy jakies 400 kg nakretek. Niestety nikt nie chce ich od nas....

Prosze o pomoc, jeśli wiece kto chce nakretni, podam numer tel. na prv.

Żal tego wszystkiego wyrzucic na smietnik, korki do odebrania w Świnoujściu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']
A co do Swinoujscia...400 kg lekkich nakretek? Ile to miejsca zajmuje?
Jak poprosze kogos zeby osobowym zabral, to w zyciu to sie nie zmiesci.[/quote]


to jakies 8 takicj wielkich worów jak do smietników przed restauracje, toroche tego jest, do osobowki raczej nie wejdzie wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdz Reksio. Przeciez ludzie sciubia i zbieraja po jednej nakretce zeby innym pomoc. Nie mozna tego zmarnowac.
Sama ledwie reklamowke uzbieralam.
Jutro syn spyta w szkole, oni tez zbierali, moze cel jeszcze aktualny, moze ktos pomoze odebrac. A ja zadzwonie do tego Zagielka.

Link to comment
Share on other sites

Mam do oddania duuuuużo nakrętek (z 10 worków) w Warszawie na Ochocie (zbierają pilnie dzieci z podstawówki) Czy jest ktoś kto może mógłby je zabrac i przekazać potrzebującym? czy w ogóle w Warszawie można je jeszcze gdzieś oddać? Będę wdzięczna za każdą pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...