Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mała dygresja odnośnie Vicky Darling.
Sunia wpadła w moje łapki:cool3:

W kłebie ma zaledwie 30,9 cm...

[quote]wzorzec
[FONT=Times New Roman][B][U]SIZE[/U][/B] : Dogs ideal height at withers 36 cm (14 ins). [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bitches ideal height at withers 33 cm (13 ins).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman]2 cm above or below is acceptable[/FONT]
[/quote]

[quote name='Machlarek Maria']
Cytat:
Napisał(a) [B]mona_27[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2452340#post2452340"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][B]Pani Mario[/B] zapisałam sobie adres waszej stronki www, jesli ktoś będzie zainteresowany to podam. czy Pani stronka jest w anglojęzycznej wersji również ??[/I]



Niestety nie, a szkoda. Trzeba będzie się jakoś zmobilizować i takową zrobić. Przykro, ale muszę prosić kogoś kto zna język ang. bo mnie uczono ale rosyjskiego:razz: Miłego spędzania czasu na wystawie i oczywiście liczymy na duuuużoooooo zdjęć:lol:[/quote]

Przetłumaczyc na angielski mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devilindisguise']Witam.Ponieważ bardzo dużo jest w tym temacie do czytania:crazyeye: odpowiedzcie mi proszę na jedno pytanie?Czy parson może zrójnować ogródek?Mieszkam z teściową która ma fioła na punkcie ogrodu a ja chcę parsona:mad:[/quote]
No cóż... Moja Reja ryje w ziemi jak kret. Jak wpadnie w jakąś dziurę to nawet nie otwieram ust żeby ją odwołać. Kopie łapami, darń rwie zębami, itd. Nie wiem czy tresura w tym zakresie dałaby szansę na całkowity brak kopania. Co prawda kopie tam gdzie poczuje zapewne mysiorka. Niech się wypowiedzą inni co mają dłużej i więcej parsonów. Ja ozdobnego ogródka nie zakładam:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Moje sierściuchy nie kopią, ale ogródek warzywny i kwiatowy musiałam zlikwidować, zasiać trawkę, aby pieski miały gdzie poganiać:evil_lol: Jak jedziemy w pola i łąki by bez przeszkód sobie poganiały, to wtedy kopią za myszkami.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nasza Irish wogóle nie kopie w ogródku, całe szczęście bo moja mama bardzo dba o swoje kwiatki.
Przy okazji chwalimy się .... nasza Niunia tydzień temu przeszła przegląd hodowlany i dostała piękny opis od pana Jaworskiego :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quoteMoje białe też nor nie kopią. Więc wniosek - jak parson zmęczony, to nor nie kopie, z zaznaczeniem, że trzeba pilnować od początku ;-) by nie zasmakował w takich przyjemnościach :evil_lol:[/quote]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy] Zgadzam się w całej rozciągłości z tym co napisała PARSONRK :lol: Moje dwa białe diabełki , gdy są wybiegane też nie myślą o kopaniu.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

można prosić o podpowiedz kiedy i gdzie (okolice ślaska) obedzie się wystawa na której wkońcu zjawimysię pokazać z 9 miesięcznym jackiem) tożto skandal tak sie ukrywać a czytałem kiedys gdzieś że ziomal na brak konkurencji w okolicy cierpi ... biedaczysko )pozdrowienia dla all of jack freek's

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adik']można prosić o podpowiedz kiedy i gdzie (okolice ślaska) obedzie się wystawa na której wkońcu zjawimysię pokazać z 9 miesięcznym jackiem) tożto skandal tak sie ukrywać a czytałem kiedys gdzieś że ziomal na brak konkurencji w okolicy cierpi ... biedaczysko )pozdrowienia dla all of jack freek's[/quote]
[FONT=Comic Sans MS]Ziomal to stary wyga :bluepaw: , jemu 9-m-czni mlodzicy juz nie straszni(Pzdrowienia dla Ziomalki :multi: :calus: ). My sie pewnie spotkamy w Katowicach. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Tinuś[/B] dzięki za pozdrowionka i wzajemnie :calus: . W Katowicach to będzie inauguracyjna na Śląsku, a potem od maja wystawy zaczną się na całego. :evil_lol: Ziomal będzie już miał 2 latka, więc będziemy występować w otwartej, gdzie jak domniemywam konkurencji nam nie zabraknie.:mad: Nie wiem jeszcze na jakich wystawach będziemy.:niewiem: Na pewno potrzebujemy międzynarodowej.:terazpol: Mamy jeszcze dużo czasu to pomyślimy.:cool1:
A i terierów w Bytomiu na pewno nie opuścimy.:lol:

[URL="http://www.test.zkwp.pl/index.php?n=wys_lis2007"][IMG]http://www.test.zkwp.pl/img/wystawy_w_polsce_2007.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']czy to wygląda tak?
[IMG]http://lidka128.w.interia.pl/iwangr.jpg[/IMG]

[/quote]

Wypisz, wymaluj nasz Lolek!! Nawet te same plamki na brzuszku :lol:
Ziomalek ładnie się prezentował w plecaku i na kolejce... to jest przystojniak...;)
Odkryłam, że LOl PANICZNIE boi się szczotki...na sam jej widok ucieka szybko do innego pokoju. :evil_lol: Czy wszystkie parsonki nie lubią się czesać??? I jak często można kąpać te stworki, bo nasz już jest szaro-bury... a kiedyś był biały jak snieżynka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nat&Rob']Wypisz, wymaluj nasz Lolek!! Nawet te same plamki na brzuszku :lol:
Ziomalek ładnie się prezentował w plecaku i na kolejce... to jest przystojniak...;)
Odkryłam, że LOl PANICZNIE boi się szczotki...na sam jej widok ucieka szybko do innego pokoju. :evil_lol: Czy wszystkie parsonki nie lubią się czesać??? I jak często można kąpać te stworki, bo nasz już jest szaro-bury... a kiedyś był biały jak snieżynka...[/quote]

Ja swoje kąpie tylko jak są mega szare, się wypachnią, lub jadą na wystawkę. Inaczej nie kąpię.
Co do szczotek, moje też nie przepadają - chyba, że za taką miekką, co po pupci smyra - wtedy same się podstawiają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adik']tak wiec dziekuje i do zo w marcu walka będzie przednia walka rodzinna magorska pozdrowienia[/quote]

No nareszcie zobaczymy Gizmo na ringu. Naprawde piękny z niego psiak:loveu:
My 2007 zaczniemy być może od Katowic, ale napewno pojawimy sie w Bytomiu na terrierach. W końcu ma być coś EXTRA dla Jacków:lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nat&Rob']Odkryłam, że LOl PANICZNIE boi się szczotki...na sam jej widok ucieka szybko do innego pokoju. :evil_lol: Czy wszystkie parsonki nie lubią się czesać??? I jak często można kąpać te stworki, bo nasz już jest szaro-bury... a kiedyś był biały jak snieżynka...[/quote]

Milo tez za szczotką nie przepada. A kapie tak jak Parsonrk, czyli jak sie wyświni i przed wystawą:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devilindisguise']Witam.Ponieważ bardzo dużo jest w tym temacie do czytania:crazyeye: odpowiedzcie mi proszę na jedno pytanie?Czy parson może zrójnować ogródek?Mieszkam z teściową która ma fioła na punkcie ogrodu a ja chcę parsona:mad:[/quote]

Jak najbardziej może. Ja mam blokowca wiec jak tylko jestem u mamy, to tam jest tyle ciekawych zapachów, że kopaniu nie można sie oprzeć.:)

[img]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/140105.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Jak najbardziej może. Ja mam blokowca wiec jak tylko jestem u mamy, to tam jest tyle ciekawych zapachów, że kopaniu nie można sie oprzeć.:)

[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/140105.jpg[/IMG][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy] Śliczny "kopacz" :lol: Pozdrowienia[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...