Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

DOminika jesli moge wtracic...
Wydaje mi sie ze powinnas zasiegnac porady kilku specjalistow co do okresu ..po nosowce.
Jesli szukacie psiaka , parosona, to moim zdaniem Lolek jest super. To prawdziwe wyzwanie dla Was obcowac z niezwyklym psem, ktory mimo gluchoty potrafi tak wspaniale porozumiewac sie z czlowiekiem(czytalam o nim). Jestem pewna, ze w nowym domu, pelnym ciepla bylby najlepszym - w pelnym tego znaczeniu slowa, przyjacielem czlowieka. Podobno po stracie psa , najlepszym lekarstwem jest drugi pies. Lolek nie jest zwyklym psem...pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jaki super bialasek :) A nie da sie tego mieszkania jakos odkazic, zeby moc adoptowac tego psiaka? Przeciez do wetow tez przychodza psy chore na najrozniejsze chorobska, w tym nosowke a zaden nie zamyka gabinetu na pol roku... stosuja za to np. lampy z UVC, rozne myjace srodki odkazajace - moze jest jakis sposob?

Link to comment
Share on other sites

[B]Tinuś [/B]- mnie nie musisz namawiać na Lolka, bo najchętniej już teraz pojechałbym po niego :)

[B]jaszczurka [/B]- no nam wet powiedział, że to się może gnieździć np w dywanach, obiciach, takich sprawach. A w lecznicach oni raczej nie mają takich rzeczy, po prostu przetrą wszystkie powierchnie jakimś srodkiem dezynfekującym i już.

Link to comment
Share on other sites

DOminika, ja tez gdyby nie moje trzy... , a może gdyby...Gdybym miała warunki to bym sie nie zastanawiała. W każdym razie pół roku to szmat czasu i Lolek jeszcze bardziej przywiaże sie do swoich właścicieli. Moja koleżanka wzięła 9-cio miesięcznego foksa i ma z niego ogromną pociechę. Na poczatku bała się, że sie do niej nie przywiąże. Pozdrawiam.papa

Link to comment
Share on other sites

Jutro wystawa w Zabrzu! :lol: Kto trzyma kciuki?:mad: A zdjątka chcecie? Mamy focić? :evil_lol:
Mój pies ma dość zabiegów upiększających:roll: na widok narzędzi zbrodni ucieka do budy (transporter= azyl) :cool3: , czyli jutro wystąpi zarośnięty, proszę się nie dziwić.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']Jutro wystawa w Zabrzu! :lol: Kto trzyma kciuki?:mad: A zdjątka chcecie? Mamy focić? :evil_lol:
Mój pies ma dość zabiegów upiększających:roll: na widok narzędzi zbrodni ucieka do budy (transporter= azyl) :cool3: , czyli jutro wystąpi zarośnięty, proszę się nie dziwić.:cool1:[/quote]
Też pytanie?!:mad: Oczywiście że focić, pstrykać, itd. Czekamy na fotorelację. A Ziomal i tak będzie przystojny chociaż wystąpi jako brutal z zarostem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zabrze[/B] było dla nas łaskawe, zresztą mieliśmy łatwo bo Ziomal był sam w klasie- mamy doskonałą, 1 lokata, CWC:multi: :multi: :multi:
NPwR - Rimmel
NSwR, BOB- Inka Obornicki Nornik.
Zdjęć jest tylko parę, poza tym to same znane już pieski, tylko szczeniak nowy to może wrzucę.;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za gratulacje!:B-fly:
Sędziował nas pan Zdzisław Kitliński, jedyny minus sędziowania to strasznie długo i powoli szło, a poza tym ok.

[B]kaska33 -[/B] witam wreszcie w naszym gronie miłośników[B] JRT. :lol: :sweetCyb: [/B]Mam nadzieję, że dobrze się domyślam, że to Pani Grażynka?:razz: Wasze pieski bardzo mi się podobają, są piękne. Zachęcam do częstego udzielania się na forum. Pewnie zobaczymy się w Poznaniu, powalczymy o dobre imię naszych Jacków.:terazpol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pełnej fotorelacji z Zabrza , bo pieski są już znane, dam co mam. :p

szczeniak- KERYKS Obornicki Nornik
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4194/1keryksyb4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2859/2keryksev4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4757/3kerykslt8.jpg[/IMG]

młodzież- POKER Drapichrust
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9939/4pokeraj9.jpg[/IMG]

pośrednia- Ziomal
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2711/5ziomalhg5.jpg[/IMG]

otwarta- Rimmel i Czorcik
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3696/6otwartaep0.jpg[/IMG]

NPwR- RIMMEL
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/267/7npwrhm4.jpg[/IMG]

I to by było tyle, bo mi się fotograf zbuntował (pojadę po premii i więcej nie zabiorę, tylko z kim ja będę jeździć?:-( )
Stawki podawałam wcześniej, BOB wzięła INKA Obornicki Nornik.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']Gratulacje dla ZIOMALA :)

Widze ze przebieg konkursów pracy to tajemnica no coż dowiemy sie gdzie indziej jak to wszystko wylada.

Pozdrawiam[/quote]

Jak chcesz mogę ci przesłac regulamin na skrzynkę

A konkursy polecam
Jak twój psiak wchodzi juz do nory to mu wróżę naprawdę udaną karierę norowca:lol: One to mają w genach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinuś']DOminika, ja tez gdyby nie moje trzy... , a może gdyby...Gdybym miała warunki to bym sie nie zastanawiała. W każdym razie pół roku to szmat czasu i Lolek jeszcze bardziej przywiaże sie do swoich właścicieli. Moja koleżanka wzięła 9-cio miesięcznego foksa i ma z niego ogromną pociechę. Na poczatku bała się, że sie do niej nie przywiąże. Pozdrawiam.papa[/quote]

No właśnie bo to wlaśnie o mnie mowa. To prawda co napisała Tinuś. Wzięłam foksa, który miał 9 m-cy i jestem strasznie zadowolona. Pies był już odchowany i nauczony posłuszeństwa. Teraz nie zamienilabym go na żadnego innego. Jest przywiązany do mnie do tego stopnia że wszędzie za mną chodzi. Nie zastanawiaj się bierz LOLKA:multi: . Pies jest takim stworzeniem, że Ci wynagrodzi wszystko a najlepsze sa powitania kiedy wraca się do domu /te skoki i merdanie ogonem/. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Link to comment
Share on other sites

Jak my bralismy Czariego mial 10mcy i tez bardzo sie przywiazal (mozna powiedziec ze az za bardzo) wiec to nie jest problem. Gorzej, ze mija nas wtedy bardzo wazny okres wychowania i socjalizacji psa - moj niestety mial braki - reagowal histerycznie na psy, bal sie mnostwa rzeczy itd. Praca z nim dala efekty ale ciagle to wielki strachus - jakis czas temu wzielismy go na targi zoologiczne (a wlasciwie pod targowa hale) i efekt byl taki ze caly czas z nerow piszczal, szczekal, trzasl sie... Nie bylo to udane wyjscie - wiem, ze on ma taki charaker ale tez jestem pewna ze gdyby wiecej bywal jako szczenie w roznych miejsach mogloby byc inaczej. Teraz juz jestem pewna, ze nastepny pies to MUSI byc szczenie dwumiesieczne, ktore sobie sama wychowam.

Ziomalka, jak tak ogladam fotki to kazdy jackus inny ;) Ciekawe czy za iles lat rasa bedzie bardziej wyrownana. Ziomal ma fajny pyszczek - szorstkusie sa najlepsze ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']Ziomalka, jak tak ogladam fotki to kazdy jackus inny ;) Ciekawe czy za iles lat rasa bedzie bardziej wyrownana. Ziomal ma fajny pyszczek - szorstkusie sa najlepsze ;D[/quote]
I właśnie to mi się w Jackach podoba najbardziej: każdy inny, nie ma dwóch identycznych.:lol:
A skoro Ci się moja szorstka mordeczka podoba to specjalnie dla Ciebie coś wstawię;)
miałem 3 miesiące
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8561/pysio1zp8.jpg[/IMG]

miałem 4 miesiące
[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4265/pysiovh3.jpg[/IMG]
:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cudo :loveu: Zreszta widzialam wiecej jego fotek :loveu: bo Wasz watek caly czas czytam, choc rzadko sie odzywam, bo nie mam russelka. Choc nie wiem czy to sie nie zmieni - moj chlop sie uparl, ze to ma byc russel :crazyeye: Teraz kazdy inny pies jest brzydki, border brzydki, szkot brzydki :shake: tylko jack ladny :razz: :roll:
Choc nie moge tego nie docenic, bo to kociarz byl wiec jest duzy postep :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']Bardzo dziękuję za gratulacje!:B-fly:
Sędziował nas pan Zdzisław Kitliński, jedyny minus sędziowania to strasznie długo i powoli szło, a poza tym ok.

[B]kaska33 -[/B] witam wreszcie w naszym gronie miłośników[B] JRT. :lol: :sweetCyb: [/B]Mam nadzieję, że dobrze się domyślam, że to Pani Grażynka?:razz: Wasze pieski bardzo mi się podobają, są piękne. Zachęcam do częstego udzielania się na forum. Pewnie zobaczymy się w Poznaniu, powalczymy o dobre imię naszych Jacków.:terazpol:[/quote]
Witam.Pani Lidko ja wystawiam na światówce tylko Alego.Gabulka bedzie już w tym czasie miala swoje pierwsze maluszki.Będziemy startować w pośredniej.Konkurencja na pewno będzie bardzo duza,ale trzeba próbowac.Prezentacja pupila na tak prestiżowej wystawie jest świetna okazja na porównanie swoich ,,piękności,,:smile:

Link to comment
Share on other sites

[B]kaska33-[/B] proponuję żebyśmy na forum zwracały się do siebie bezpośrednio, tu nie ma panowania :lol: , a w realu to jak kto chce.:eviltong:
Cieszę się, że się znów spotkamy i mimo olbrzymiej konkurencji, nie poddamy się bez walki.:mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...