Jump to content
Dogomania

Niedosłyszał,był alergikiem,ale miał swój DOM_ludzi_Zuzię_ogródek.Odszedł cichutko(*)


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa']hihihi...tym razem byłam przypadkiem przewidująca i mam łóżko szerokości 180centymetrasów...[/QUOTE]
No co za wyrodna Pani - dla takich dwóch wielkopsów szerokość łóżka powinna wynosić minimum 5 metrów, żeby im było wygodnie! :D Swoją drogą naprawdę nie wiem jak się wszyscy mieścicie, u mnie wystarczy, że Dropucha się wyciągnie na całą szerokość wyrka i już muszę kombinować gdzie spędzić noc :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']No co za wyrodna Pani - dla takich dwóch wielkopsów szerokość łóżka powinna wynosić minimum 5 metrów, żeby im było wygodnie! :D Swoją drogą naprawdę nie wiem jak się wszyscy mieścicie, u mnie wystarczy, że Dropucha się wyciągnie na całą szerokość wyrka i już muszę kombinować gdzie spędzić noc :D[/QUOTE]

...i teraz każdy zrozumie czemu dbam o linię...więcej mnie po prostu by się w łóżku nie zmieściło.Nie mam innego wyjścia-szczupłota mą szansą na spanie w łóżku!

Link to comment
Share on other sites

Hihi, mnie też ciężko sobie wyobrazić, jak Wy się w tym łóżku mieścicie...
My z TŻ mieścimy się ledwo ledwo z powodu jednego kota...
Całkiem ładnie się muszą kompresować te Wasze wielkopsy.

Żółwisko świetne, zwłaszcza zdjęcie z ogórkiem... no coś zachwycającego!

A wielkopsy nie próbują czasem Skorupki nosić w pysku?
Bo Florentynce ostatnio Jego Wysokość przyniósł do domu jeża, na przykład...

Link to comment
Share on other sites

Aż się dziwię,lecz to Skorupka jest domowym terrorystą i jeśli ktoś,kogoś miałby nosić lub ugryźć,to właśnie to draństwo twardawe benie i goni, i usiłuje paszczę na nie rozdziawić...ja wiem,że to ziewanie,ale benie nie wiedzą i nie próbują pchać się do twardostwora jeśli ten wykazuje nadzwyczajną dla niego aktywność...wtedy raczej dostojnie dają drapaka!

A co do kompresowania...to ja się muszę kompresować!
W ciągu dnia Zuzia śpi na części męża...za to w nocy bezczelnie i po chamsku wpycha sięna moją połowę i...kompresuje mnie bez pardonu! I tak...nie wpuszczany do łóżka przez Zuzię Bercik,śpi pod moim bokiem na podłodze przyklejony najczęściej do łóżka...Zuzia pcha się w moją stronę z błogim posapywaniem wklejając się we mnie i rozciągając... i wzdłuż,i w szerz.I tak naciskana oddolnie przez Bercika i odgórnie(właściwie odbocznie!) przez rozanieloną i chrapiącą Zuzię w nocy przypominam...sardynkę!
Czemu sardynkę? Bo i jak w puszce stłoczono-zgnieciona jestem(bo nawet na podłogę spaść nie mogę-tam urzęduje Bercik!),a i ...głosu nie mam!
hihihi...dobrze,że jak usnę,to piesy mogą sobie nawet arie śpiewać pełnym głosem i nawet ze wsparciem małżeństwa...ja po prostu śpię i ...ŚNIĘ!

Link to comment
Share on other sites

:) To ze Skorupki taki agresor? :) musi to przezabawnie wyglądać - dwa wielkopsy umykające przez żółwiem.
Kiedyś dostałam pod opiekę żółwia kolegi (Alienem zwanego). Mój pies doszedł do wniosku, że to coś, to chyba zabawka jakaś i jak go pchnął nosem to Alien śmignął z jednego końca pokoju na drugi... Pozostałą część pobytu u mnie Alien przemieszkał w swoim akwarium a mój pies pod akwarium cały czas coś tam do Aliena gadając ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak widać o wielkości nie świadczy...rozmiar!Moje Skorupiątko ma ośli upór i jest niepohamowane-nawet ściany,w jego mniemaniu,nie są ogranicznikami...potrafi w jednym miejscu próbować przejść,wejść...nawet godzinami i nie ma znaczenia czy to nogę usiłuje sforsować,czy brzuch psiaka,czy mebel,czy ścianę.I TAK NIE ODPUŚCI! Raz zginął nam i przeżyliśmy szok- był w domu-powierzchnia ograniczona...jeszcze rano zagrałam nim w hokeja(oczywiście jak zawsze wlazł pod moje nogi i z półobrotu poleciaaaaaaał przez pokój!)...a tu nigdzie go nie ma.Już takie bzdury przychodziły mi do głowy,że wszedł po schodach...nawet piętro przeoglądałam...wpadłam w taki popłoch,że nawet oczy i noś były dziwoko mokre...a ten drań...właściwie dranica,siedziała między ścianą,a kaloryferem na wysokości ok.50 centymetrasów i z góry na nasze poszukiwania sobie spogladała!Nieźle musiała się ubawić jak my na poziomie podłogi czołgaliśmy się szukając jej,a ona z góry se na nas spoglądała!Och mieliśmy z tym stworem przejścia...nikt by nie uwierzył,że potrafiła pogonić moje małżeństwo...rozdziawiała pych i bieeeegiem do niego...na szczęście moje małżeństwo nieco szybsze od Skorupki terrorystki,zawsze zdołało nawiać,ale chodząca skamielina faceta se wychowała- jak tylko małżeństwo widzi nadchodzącą Skałkę,natychmiast biegnie do lodówki i sięga po ogórek!!!
Jak widać,by wychować kogoś(nie ważne czy na 4,czy na 2 łapach!)...nie trzeba umieć mówić...nie trzeba posiadać szkół nijakich...wystarczy być zdeterminowanym i konsekwentnym!!!Skałka to super nauczyciel- i psy i pana wychowała wg własnych potrzeb!

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko nadzieję, że Bertolsław dzielnie ją znosi i nie przysparza Ci Zuzliku nieprzewidywalnych komplikacji.
Chłopak z niego dzielny i powoli powinna to być dla niego rzecz normalna, jak kąpiel albo czesanie...do wszystkiego można się przecież przyzwyczaić...a że przy okazji trochę się nad sobą poużala...jak "każdy facet"...to poprawia im samopoczucie. Bertulku odpocznij sobie i pamiętaj "żadnych numerów"...a ty Zuzanko pilnuj go razem ze Skorupką...
Cieplutko Zuzliku pozdrawiam....

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#ff0000][SIZE=5]JAMNICZEK BULI SZUKA DOMU STAŁEGO!![/SIZE][/COLOR]
Jest w DT, ale potrzebuje pilnie DS bo nie
może dłużej zostać w tym DT!!!

[SIZE=4]NIE SKAZUJMY GO NA POWRÓT
DO SCHRONU.!!!![/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/177840-Jamnik-Buli-ze-schroniska-w-Obornikach-Wielkopolskich-szuka-domu[/url]

[COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...