Jump to content
Dogomania

Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!


erka

Recommended Posts

tak bardzo sie ciesze :) tak szybko i tak skutecznie :multi::multi::multi:

ale jutro jest nowy dzien i trzeba pomoc kolejnemu psiakowi znalzezc dom - moze WERA? jest podobna do Xantusia...

rzuccie prosze okiem na jej watek :loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112414[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

niesmialo zaproponuje zeby moze te 110zl przelac od razu na moje konto... bede mogla placic karta przy tankowaniu... komu podac nr konta? chyba ze ta kwote bedzie miala osoba przekazujaca mi ksantka w kielcach, byloby jeszcze lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']niesmialo zaproponuje zeby moze te 110zl przelac od razu na moje konto... bede mogla placic karta przy tankowaniu... komu podac nr konta? chyba ze ta kwote bedzie miala osoba przekazujaca mi ksantka w kielcach, byloby jeszcze lepiej :)[/quote]


To Angie jest:) bardzo dobry pomysl. Angie chciala przelac 100 zl a Orpha resztę. tak sobie tutaj poczyniam jako ksiegowa- nie bijta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']to podac nr konta czy osoba przekazujaca psiaka przekaze i pieniadze?
bo pieniadze to najwazniejsza rzecz, musze miec za co zatankowac, zeby pojechac.[/quote]

ja nie wiem, i nie wiem kto psa przekazuje. ale poniewaz Erka nie zaglada non stop na watek i juz jest 5, mysle ze napisałas juz o co biega na watku, a teraz napisz po prostu pw do dziewczyn i gotowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']nie wiem wlasnie do ktorych dziewczyn, nie wiem czy osoba przekazujaca mi psa bedzie miala te pieniadze czy podac komus nr konta na pw. nie wiem tez komu podac nr konta jak co i kto mi bedzie psa przekazywal?[/quote]


angie oferowala stówe i nie wiem czy juz ja przekazala. orpha oferowala resztą i chyba jeszcze nie przekazala.. zapytaj na pw najlepiej
Angie 100 zl
Orpha reszta

Link to comment
Share on other sites

ok, podam w takim razie ci zaraz nr konta na pw :)
wyjezdzam z wroclawia kolo 9ej, mam do przejechania do kielc 300km. nie wiem ile mi to zajmie czasu. w aucie bedzie juz swinka i jeden psiak. potem do wawy 180km. tam robie zrzut :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie , nie wiem dlaczego takie tu zamieszanie:roll:. Wczoraj późnym wieczorem nie zaglądałam tu , a dzisiaj z samego rana wyjechałam, ale rano odpisałm sms do irysek,że pieniądze oczywiście jej podam, jak sie spotkamy.
Ale irysek, jeżeli wolisz, żeby Angie przelała na Twoje konto od razu, to ok, mnie jest wszystko jedno, tylko niepotrzebnie to Cię tak martwi,bo dla nas sprawa jest jasna, jeżeli powiedziałaś ile kosztuje transport i na to zgodziłyśmy się, to chyba normalne jest,że pieniądze przekażemy Ci przy odbiorze Xantusa .
Dlatego nawet nie widziłam potrzeby,żeby to potwierdzać, bo nawet, jak nie dostanę zadeklarowanych wpłat, to zawsze zakładam swoją kasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote][quote name='erka']KrystynaS, ponieważ irysek wyjeżdża z Wrocka ok. 9.00, podejrzewam,że będzie w Kielcach ok. 14.00. Jedzie przez Piotrków Tr. i trzeba jej będzie gdzies dostarczyc Xantusia na trasę. Mam prośbę,czy mogłabys to ze mną zrobic?:lol:[/quote][/quote][quote] [quote name='KrystynaS']Na trasę to znaczy gdzie????

Ja jutro MUSZĘ być bardzo blisko Twojej pracy i nie wiem jak to poukładać, [/quote][/quote]Erko odezwij się - gdzie na trasie???
Jak irysek będzie jechała???? wiesz????

Link to comment
Share on other sites

wybacz erko, ale sporo tych zwierzat bedw wiozla w obie strony miesza mi sie juz troche to wszystko te wplaty te trasy itd. w takim razie dasz mi pieniadze przy przekazaniu a angie przeleje na twoje badz na wskazane inne konto.

krystyno bede jechala z wrocka do piotrkowa tryb i potem do kielc, z kielc do wawy. kielc nie znam. wiem tylko, ze liroy sie w nim urodzil ;) scyzoryk, scyzoryk itd hihi

i jeszcze chlopak dostal goraczki, musze go nianczyc zamiast sie do dorgi przygotowywac. koszmar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']wiem tylko, ze liroy sie w nim urodzil ;) scyzoryk, scyzoryk itd hihi
[/quote]

Ha no jacy my popularni jesteśmy :loveu::loveu:
nie wytzymałam.. musiałam napisać :diabloti:


Swoja droga zeby nie bylo offu az takiego bardzo sie cieszeze jutro poznam Xantka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No tak to rzeczywiście niewiele wiesz.

Możesz jechać [B]przez centrum miasta [/B]- bardzo prosta droga i dobrze oznakowana, albo możesz kilkanaście km. [B]przed Kielcami zjechać na obwodnicę[/B] Kraków - Warszawa (przecina się z drogą łódzką).
Różnica w km. praktycznie żadna przy trasie prawie 500 km jakie robisz w jedną stronę.
Musisz się określić jak Ci będzie wygodniej
Wtedy się umówimy w jakiś takim widocznym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...