Jump to content
Dogomania

Surykat,Łoś Superktoś i wspomnienie Shado


ayshe

Recommended Posts

czuwanie w stanie prewencyjnym czyli zakneblowane uzebienie pilka.:razz:
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6317/lip0xz4sy0.png[/IMG]
czy mnie oczy me myla czy w rzeczywistosci dostrzegam pozoranta:cool3:
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9005/chit1oz8.png[/IMG]
nie mylily mnie oczeta:cool3::diabloti:
[img]http://img384.imageshack.us/img384/2414/chitnj2.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oschy jest o jedno oczko lepsza:p.pierwszy chwyt na rekawie[i chwyt wogole]i walnela tak ze rozerwala sobie kaciki pyska:roll::evil_lol:.no i sama stoi spokojnie nie zmienia chwytu,spokojnie.jest baardzo dynamiczna:razz:.zdjecia oschy na poprzedniej stronie-jeszcze cieple.

dziekuje za mile slowa o surykacie.:loveu:
ps.a jak tam twoj szczerbol?:D

Link to comment
Share on other sites

Moj szczerbol .. :lol: hmm ma sie dobrze, no i nie jest juz szczerbata :evil_lol:
Poprawiam cały czas rownanie, robie schematy - tylko mi sie szczur cos ostatnio wyłacza szybko.
W ten weekend czeka ją spotkanie ( pierwszego stopnia :lol:) z Dorplant :multi:

Link to comment
Share on other sites

Beatko błagam osiwec mnie jak włączyc łup ? :cool3:
Jesli chodzi o prace na piłke - to idzie nam dobrze, ale przy piłce - chociaz jest mocno na nia nakrecona tez szybko sie wyłacza przy rownaniu.
Nie wiem, moze ja ją jakos CSuje, nie wiem naprawde. :placz:
Pokaze nasze 'wypociny' Dorplant i ona moze cos doradzi, bo wiem, ze przez neta to trudno.
Sorki za OFF'a :oops:

Link to comment
Share on other sites

ano mam.szczescie wiadomo dlaczego mam.:evil_lol:.przyslowie to wyjasnia:cool3::evil_lol:.
oschy lapie za serce kazdego.to taki radosny dzieciak:loveu:.
dziekuje lisico i imieniu łosia:pza mile slowko.
ps.nadal nie kojarze dlaczego wyrwalam ja spod igly.na przelomie sierpnia i wrzesnia robie jej badania[chita tez ma swoje to przy okazji zrobie losia].jesli wszystko jest ok[hd ma fast normal ,ed 0/0]to ja juz nie iwem.
pies pracuje jak burza,jest otwarta,dynamiczna,nei boi sie niczego,ma gigantyczny pasterski-pasie wsyzstko i wsyzstkich.zagadka pozostaje zagadka i cos mi sie zdaje ze bedize to kolejny przyklad po prostu ludzkiej potrzeby wladzy.nie chcemy cie-to pod igle.:roll:

Link to comment
Share on other sites

to sa doswiadczeni ludzie.glownie pracuja z malinami.moim zdaniem przyczyna lezy gdzie indziej i jest dla mnie nieodgadniona:roll:.
byc moze jest to po prostu ludzkie okrucienstwo wynikajace z bezmyslnosci,braku empatii...nie iwem ...a moze przyczyna jest-tylko jeszcze jej nie znam.
w kazdym raziejestem oschy mile rozczarowana.do tego jest bardzo socjalna.wiec naprawde podziwiam prawdziwosc stwierdzenia:gooopi ma zawsze szczescie:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Witaj ayshe:) Fajnie widzieć, że i galeria Twoich psiaków się tu pojawiła. Strasznie mi Was brak i treningów...
Gama to juz duża panna, staram sie nad nią panowac na ile potrafię, uczyć jak najwiecej też na ile potrafię. Wściekam się, że do Was wrócić nie mogę. Powinnam już byc z Wami, ale nie. Trzeba Monice powiedzieć, że czeka ja druga operacja... :/ Wsciekła żem na siebie, szkoda mi czasu straconego w kwestii Gamy.. Ale mam nadzieję, że da się to jakoś nadrobić..
Tymczasem pozdrawiam, wymiziaj pociechy. :)

Link to comment
Share on other sites

wyjatek-gama ma swoje miejsce wmoim serduchu:loveu:.smutno ze zycie ise takpotoczylo-trzymaj sie cieplo,zawsze masz swoje miejsce u gsdowcow i mamy nadzieje ze w koncu slonko [treningowe]zaswieci dla ciebie i gamy no i wrocicie do nas:cool3::multi:.
axusia-wstawie fotki jak takowes ktos zrobi bo moje w aparacie sa z pierwszego tygodnia oschy a to juz troche "wody"
minelo od tego czasu;).teraz znowu bylam w niemczech,tak sie szwendam,niedlugo juz bede zupelnie free bo zbliza sie egzamin i juz sama bede mogla sobie siedizec przy sterach:multi:.co mocno dosc ulatwi mi moje obecne zycie:roll:.mala juz jest po pierwsyzm sprawdzianie swojego charakterku i td,no a teraz czas na ring:roll::evil_lol:.musze zawitac na ringi wystawowe i mlotka wystawic.:cool1:.klaszcze uszami normalnie:roll:.
prowadzi nas czowlowy niemiecki szkoleniowiec:cool3: ktory troszke mi namieszal z prowadzeniem łosia ale damy rade wytrzymac:roll::evil_lol:.
suka ma ogromne mozliwosci ,niestety tym razem pies przerosl mnie jako zawodnika[:roll:] i moim zadaniem jest nie spierniczyc jej za bardzo:cool3::evil_lol:.
pierwsze co bedzie zdawala to hgh i bh ale to dopiero na wiosne .ipo od razu na plyte.nie wiem tylko czy ja dam rade z takim psem.
znaczy sie znowu sie wkopalam.:diabloti:.troche mnie to przeraza bo to kosmicznie dynamiczny pies a ja...no coz...duuuzo mi brakuje z dynamiki i raczej ze wzgledu na nagle dosc zalamanie zdrowotne nie sadze zebym raptownei ozdrowiala i nabrala mlodzienczego wigoru.;).czyli nie iwem jak to bedzie.

Link to comment
Share on other sites

No to ja czekam na fotki :loveu:

Wystawiaj Młotka, ciekawe jak jej pojdzie :razz: Pochwalisz sie, nie ?
Jakos ciezko mi uwierzyc, ze Ty mozesz sobie nie dac rady z psem, jakos tak mi sie to w głowie nie miesci, no ale skoro tak mowisz.
Bede trzymac kciuki i Wam kibicowac.
Jak zwykle pewnie marudzisz, a tak naprawde ino sie obejrzysz i bedziecie miec SchH3 :diabloti: Czego Wam szczerze życze :p

No nic, ja ide wymeczyc moją Sunie ciekawe czy cos z tych moich wypocin bedzie ... znajac zycie nie :mad::lol:

Link to comment
Share on other sites

axusia-no ja to jestem klasa ciezarowa:roll::evil_lol: a suka jest jak srebro.no i chodzi o to ze i owszem trojke zrobimy ale to ja bede kula u nogi[a raczej lapy]oschy.za bardzo sie tym nie martwie bo suki nie wybieralam tylko adoptowalam to co bylo[inna sprawa ze zpolecenia:diabloti:].jednak jajestem dooopa nie zawodnik.jesli mialabym startowac z naprawde dobrym psem-to ja chyba wymiekam bo to niezbyt....budujace;).zeby byc zawodnikiem trza miec odpowiedni szlif psychiczny,no i dar od...niebios;).lubic rywalizacje itd.nie mowie tu o startach hobbystycznych tylko o troszke innych.ja mam zerowa ambicje,kompletnei mnie to nei pasjonuje:shake:.przez czysty przypadek trafil do mnie pies z ogromnymi mozliwosciami.ize mna po prostu tych mozliwosci w pelni nei pokaze.to o to mi chodzi.troszke mi szkoda tego psa dla mnei ale trudno-przeca jej nie oddam:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wyjatek-gama ma swoje miejsce wmoim serduchu:loveu:.smutno ze zycie ise takpotoczylo-trzymaj sie cieplo,zawsze masz swoje miejsce u gsdowcow i mamy nadzieje ze w koncu slonko [treningowe]zaswieci dla ciebie i gamy no i wrocicie do nas:cool3::multi:.
[/quote]

dziekuje ayshe za cieplutkie słowa.
jak bedziecie nas chcieli to wrocimy w styczniu (po roku przerwy ale zawsze), bo do konca roku jeszcze rehabilitacje bede miec po drugiej operacji.

Tymczasem bedę tu zaglądać i napawać się fotkami Twoich psiaków ;)

Link to comment
Share on other sites

wrzucem.jak tylko sie zrobia:oops:.
mimoza-wygrzebiedla ciebie shado.baardzomi go brak ale wiesz...szczerze mowiac oschy to chyba taki prezent dla mnei[i chity]od pustakiewicza.taksamo jak on wali wewszystko [drzewo,dolek,inny pies,czlowiek-luzik:evil_lol:]na zasadzie:z drogi bo łoś biegnie:evil_lol:.jest absolutnie i calkowicie niemozliwa a szira ma koszmary przez nia bo jak papier toaletowy sie za nia ciagnei:evil_lol:.doprowadza wszystkie psy do rozpaczy bo to taki wstretny pasacy rzep.a najlepiej jest z roninem ktory po prostu ma jej dosc po chwili do tego potrafi stac iuragacpsunad uchem:no biegaj,dlaczego nei beigasz?a jak delikwent ruszy to zaczyna sie:ejstop,dlaczego biegasz?stoj.:roll::evil_lol:.po prostu wstretny bachor.niestety dziecinnienie postepuje w tempie zastraszajacym i po miesiacu u mnei juz zachowuje sie jak przyglup i to narasta:cool3::diabloti:.poza tym to pieszczoch mamusi i koszmarny przylep[zebowy zwlaszcza:roll::evil_lol:-uczucia okazuje sie zebami:lol:].

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha, z tymi zebami to dobre. Wiem, o czym mowisz, bo Baltek tez lubi nadgryzac moja brode i nos. A im bardziej odsuwam twarz i krece glowa, tym wiecej uciechy mu sprawiam. Bedzie super spotkac Losia, dawno nie mizialam zadnego szczylka:loveu: Shado to dla mnie byl taki 'prawdziwy' owczarek niemiecki, taki wzor (z wygladu tez), bo jeszcze zanim mialam ONa, to mialam wyobrazenie o tym jak ON wyglada. I Shado wlasnie byl ucielesnieniem mojego wyobrazenia o ONie. Fajny byl i tyle:-(

Link to comment
Share on other sites

Łoś napewno bedize zachwycony wkurzanieem balto:diabloti:.
ano dlatego nei moglamwziasc psa.niepotrafilabym po shado miec znowu samca.ciagle bym go porownywala i to byloby nei fajne.nie sadze zeby dorosl do teg jaki byl shado wiec bylby na straconej pozycji.mialam propozycje wziecia czrnego 5 miesiecznego samca ale zdecydowalam sie na oschy bo ona po pierwsze byla na cito a po drugie..suka.balam sie torche chity bo wiadomo ze ot wredna malpa jest ale jest naprawde fajnie i juz pasaja pieski razem:diabloti:.dwie wredniary z tym ze łoś jest uczona przez chite jak ma sie zachowywac porzadna suka:razz::diabloti: .
los placi frycowe za zbyt mocne nakrecanie przez pozoranta.niestety.aleto sie naprawi.;).dlateog jest nieco zdystansowana do obcych [nooo poki nei maja rekawa czy cus:evil_lol: bo wtedy wiadomo ze podobnie jak balto w locie ja skreca:evil_lol:].
filmik malego balto przypomnial mi jakiejazdy byly z toba i z balto jak byl maly:evil_lol:.ale to byyylo daaaawno:cool3::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
filmik malego balto przypomnial mi jakiejazdy byly z toba i z balto jak byl maly:evil_lol:.ale to byyylo daaaawno:cool3::evil_lol:.[/quote]
Jazda byla. Na butach i moim ryju po ziemi z koszeniem trawy zebami. Bo Balto przeciez tylko chcial do tej fajnej zabawki z juty, a ze mu sie jego pancia ciungla brzuchem za nim w ramach kotwicy to mu nie przeszkadzalo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...