Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[quote name='mimoza']Bingo?!!! Taki misiek? Kiedy było robione zdjęcie? I ile waży teraz? Balto jutro kończy 4 miesiące i waży ok.21kg. Mało ma kudełków, więc zamiast wyglądać jak misio wygląda jak szczurek :-)[/quote]
Bingo jest DON-kiem po ON-kach a zdjęcie było robione jak miał 3 miesiące .Teraz uszka juz mu stoją .No więc Bingo jutro tez kończy 4 miesiące jest z 29.12.2006r. Tak więc chłopcy są idealnie w tym samym wieku. Będzie bardzo ciekawie obserwowac jak się rozwijają i mieć porównanie między eksterierem i użytkiem:multi:.No zadzwoniłam do Gosi i Bingo został zważony- 21,5 kg. Gosia w poniedziałek będzie w pracy więc pewnie coś więcej o maluchu napisze i moze zamieści jakieś nowsze zdjęcie. Szerokiej drogi .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

boszsz bingo ma juz 4 miechy?:-o .rrany ale szybko ten czas leci.
relacje?no normalne,beda jak to miedzy dzieciakami:evil_lol: .mam nadzieje ze kiedys zrobicie tez spotkano z chilli i np.dzosterem i baba-te maja po 6miechow.:cool3: :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']boszsz bingo ma juz 4 miechy?:-o .rrany ale szybko ten czas leci.
relacje?no normalne,beda jak to miedzy dzieciakami:evil_lol: .mam nadzieje ze kiedys zrobicie tez spotkano z chilli i np.dzosterem i baba-te maja po 6miechow.:cool3: :diabloti: .[/quote]
nie o relacje mi chodzi ale o to jak sie bedą rozwijac ,czym interesować -czyli porównanie rozwoju ,zainteresowan. Na przykład Bingo lubi piłke ale tylko na chwile -no jak sie na przykład uda zabrać Joshowi i od razu ja potem olewa, Joshua w jego wieku jezeli była piłka a jeszcze bardziej patyczek olewał cały świat naokoło poza jeleniem ,ktorego szukał do rzucania i nie uczony przynosił natychmiast i wypluwał pod nogi.Zabawa to pewnikiem bedzie normalna -oczywiściw wyjdą w niej charaktery ale chyba czy to uzytek czy eksterier nie ma znaczenia -oba przeca owczarki niemieckie. Interesuje mnie po prostu zobaczenie uzytka od małego bo nigdy nie widziałam. W sumie na forum duzo sie naczytałam opinii wielu i teraz chcialabym zobaczyć i poobserwować. No i chyba trafiła sie okazja -szkoda tylko ze Gosia jest niestety delikatnie mówiąc leniwa z tuptaniem na tresurkę. Ją to niestety nie pociąga. Chyba ze sytuacja ją do tego zmusi.

Link to comment
Share on other sites

oooo a teraz som:crazyeye: .rrany nic z tego nie rozumiem:shake: .
ewa-jo-jesli u bingo nei beda rozwijane popedy to bedzie drugi josh-a o to chyba chodzilo gosi-razem z problemami, ktore to ze soba niesie:diabloti: .szkolenie nie jest obowiazkowe:evil_lol: .natomiast rzeczywiscie 4 miesiac to juz duuuuzo i np.jjesli sie mysli o sportowym ipo to juz zaczynac trzeba szybciutko bo potem trzeba bedzie naprawiac duuuzo rzeczy.;) .

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego dla dzisiejszej jubilatki-SchH1,HGH,FH2,ZW86,ED normal,HD normal ,DNA gepr.Chity v.Hertz.Surykat konczy dzisiaj trzy lata.Jak to mowi Ayshe:najpaskudniejszy ONek na Swiecie:p .
Wszystkiego najwspanialszego Surykatko -najgorsze juz przezylas.
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8431/w6bn1.png[/IMG]

[img]http://img185.imageshack.us/img185/275/li1hd1.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

noooooooo zachlalam sie wczoraj z rozpaczy;) po diabla mi byl uzytek.
przeczytalam na jacentusie jak jeden pan pisal ze uzytki sa brzydsze niz koopa jego suki:roll: :evil_lol: .tia.no i oczywiscie on ma suuuuper psy a reszta to koopy albo downy.mily pan taki.:cool1:

a chita....nooo tak wszystkiego najlepszego dla surykata....zeby zaczela myslec zanim co s zrobi i zeby przestala wbijac zeby na oslep w to co jej sie akurat nawinie.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=navy]Chitko-Surykacie,[/COLOR][/B]
[COLOR=navy]życzymy Ci dużo zdrówka, samych wspaniałych chwil, cudownych pozorantów, sukcesów na zawodach, samych smakołyków w psiej misce oraz... pociechy z panci :lol: :cool3: [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://www.thecaninecookery.com/images/dog-birthday-cakes.JPG[/IMG]
[FONT=Garamond][SIZE=1]obrazek pochodzi z [/SIZE][/FONT][URL="http://www.thecaninecookery.com"][FONT=Garamond][SIZE=1]http://www.thecaninecookery.com[/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']noooooooo zachlalam sie wczoraj z rozpaczy;) po diabla mi byl uzytek.
przeczytalam na jacentusie jak jeden pan pisal ze uzytki sa brzydsze niz koopa jego suki:roll: :evil_lol: .tia.no i oczywiscie on ma suuuuper psy a reszta to koopy albo downy.mily pan taki.:cool1:
[/quote]

Też to czytałam, ayshe :lol: :lol: :lol: Grunt to brak krytyki w stosunku do swoich psów a nadmiar w stosunku do innych :angryy: Ciekawe czy przepiękne psy ze wspaniałą psychika mają IPO3 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Też to czytałam, ayshe :lol: :lol: :lol: Grunt to brak krytyki w stosunku do swoich psów a nadmiar w stosunku do innych :angryy: Ciekawe czy przepiękne psy ze wspaniałą psychika mają IPO3 :diabloti:[/quote]:diabloti: ...tiaaaa.nie no w sumie luzik-objektywizm rzecz wazna:roll: :evil_lol: .szczerze mowiac troszke mna zatrzeslo ale poniewaz jestem nacpana prochami tojakos tak troche tylko:cool1: .jestem ciekawa co ja robie kryjac koopami downy:cool3: :diabloti: :diabloti: .
tak serio-trochu;) to nieprzyjemne bylo bo zamiast znosic te durne podzialy to takie wypowiedzi je nakrecaja.i to jest niedobre i dla uzytkow i dla eksterierow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'].jestem ciekawa co ja robie kryjac koopami downy:cool3: :diabloti: :diabloti: .[/quote]

Ja też nie wiem co robisz :lol: :lol: :lol: Może się szaleju najadłaś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

przez trzy dni żyłam w świadomości, że wszyscy owczarkarze wyjechali na dlugi weekend i od tygodnia nikt nic nie napisał.. wczoraj stwierdziłam, że chyba gorzej ze mna, bo nagle pojawiły sie posty z kilku dni się pojawiły, po czym zniknęły..a teraz znowu są..w każdym razie..witamy się kolejny raz..i oczywiście serdeczne życzenia dla Chity!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morighan']przez trzy dni żyłam w świadomości, że wszyscy owczarkarze wyjechali na dlugi weekend i od tygodnia nikt nic nie napisał.. wczoraj stwierdziłam, że chyba gorzej ze mna, bo nagle pojawiły sie posty z kilku dni się pojawiły, po czym zniknęły..a teraz znowu są..w każdym razie..witamy się kolejny raz..i oczywiście serdeczne życzenia dla Chity!![/QUOTE]

O, koorczę, to nie ja jedna mam zwidy :huh: :huh: Odkryłam dzisiaj parę postów, których wcześniej nie było, a parę tych co było to ich już nie uwidim :confused:

Właśnie doczłapaliśmy się z młodym bandytą Balto do chałupy, bo byliśmy na 2-dniowej wycieczce pod Hamburgiem u hodowczyni naszej grrrr pociechy :diabloti:
Było super. Mieliśmy okazję spotkać siostrę Balto - niemal identyczna z wyglądu i charakteru. Jak dzieciaki zaczęły między sobą (między naszymi nogami) ustalać hierarchię to nogi nasze poszły w górę, a tamtejsze ludzkie dzieci z krzykiem uciekały. Oczywiście więcej tam było jazgotu niż cokolwiek innego, ale przyznam się, że pierwszy raz nasz Baltuś się tak zacietrzewił. Po paru minutach sprawa się wyjaśniła i gnojki trzymały się razem aż do naszego wyjazdu.
Muszę się pochwalić, że mamusia Baltka w międzyczasie zrobiła IPO2, a w najbliższą sobotę podejdzie do IPO3. Pojechaliśmy na teren, gdzie psy ćwiczą i myślę, że sunia (pomimo tego, że, będąc użytkiem, jest brzydsza niz koopa suki tego wpomnianego wcześniej pana) da sobie radę.
A! Zanim zapomnę - gdzieś wcześniej toczyła się luźna rozmowa o potencjalnym goleniu włochatych psów ze względu na upały. Przypomnijcie mi, żebym wkleiła jutro zdjęcie owczarka collie ogolonego na pałę. Wygląda booosko! Naprawdę, w ogóle nie poznałam :lol:
Ooo, w międzyczasie pojawiły się nowe - stare posty :-o Biorę się do czytania.

Link to comment
Share on other sites

zapomniałam Wam napisać:p
Myszula szczeka:multi:
dwa tygodnie temu pierwszy raz (od sierpnia) zaszczekała:sweetCyb: :bigcool: :cunao: :cunao: :cunao:
łułułu:cool3:
nareszcie
i to w obronie ;)
wogóle ostatnio zadymiara się z niej robi:splat:
ustawia wszystkie psy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

naprawiło mi sie tez:multi: .nawet nie wchodziłam na dogo,bo otwieranie jednej strony zajmowało ok.2 minut:mad: .A czesto była pusta.:mad: maskara jakaś.W koncu można dac znaka życia(zeby nie było ze zapiłam sie na weselu):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...