Jump to content
Dogomania

Zapraszam do rozmowy


anna1

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

To zależy czy chcesz nagiego, czy owłosionego :wink: A zresztą - głupio się pytam - większość ludzi chce nagusy... :wink:

Nagie trzeba często kąpać (np. raz w tygodniu) i natłuszczać im skórę (a także zabezpieczać przed słońcem kremami z filtrem UV) , ale ponieważ nie mają owłosienia (z wyjątkiem pewnych części ciała) łatwo je suszyć i nie zajmuje to dużo czasu.

Znacznie gorzej jest z owłosionymi... :wink:

Suszenie zajmuje troche... mi np. godzinę, półtorej... :-?

A kąpię ją co tydzień :D Nieźle, prawda. Należy nie zapominać o regularnym czesaniu.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak jest z nagusami :wink: Po prostu spotkałam się z taką opinią. Co do powderkow - wiem z autopsji, ze jeśli swojej nie wykąpię co tydzień, po dwóch tygodniach sierść staje się baaardzo trudna w pielęgnacji a kołtuny szybciej powstają, zanim ja zdażę je rozczesać :wink: :oops: Poprostu nie nadążam z czesaniem :oops: I dlatego wolę ją kompać co tydzień. Ale są różne sytuacje - a ja mogę się tylko wypowiedzieć na przykładzie Milvy. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Baśka, ja miałam(albo mam, ale chyba już to świństwo mi przeszło w znaczynym stopniu)uczulenie na sierść psią w momencie zakupu mojego psa. Było to 3 lata temu. Jednak trzeba być pewnym, że jest sie uczulonym na sierśc psa, a nie na śline, odchody itp.

Dudek,

no a jak? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

yeeee:P:Pw koncu porzadne forum:)))jak wszyscy wiedza takze ma grzywaczke o imieniu KC:))a co to znaczy...yyy...Kołtun chiński:)))moze tak:))kapie ja takze co tydzien..albo i co pol tygodnia....gdyz ostatnio starsznie zaczela sie kołtunic:)))Zaczelismy juz razem z KC Dorosły Championat:)))jeszcze 2 małe CWC i 6 miesiecy:))i mamy championa:)...ehh narazie marzymy:)))Buziaki:))

Link to comment
Share on other sites

IMIE MILVA WZIELO SIE OD TEGO ,ZE JAK BYLA MALA MIALA RUDE WLOSY (JAK TA WLOSKA PIOSENKARKA-MILVA! MOZE NIE TAK BUJNE NO ALE RUDE..... :D ):

He, he, he - coś z tymi rudymi włosami musi być, bo moja Milva też miała rude włosy w 'dzieciństwie' :lol: :lol: :lol:

Tak wyglądała jako 'podlotek' :wink: - nieogolona i ruda - w wieku 6 miesięcy:

650.jpg

A tak wygląda obecnie - platynowa blondynka - piękność w papilotach:

3041.jpg

Moja na zawołanie nie 'śpiewa', ale przy stole potrafi niezłe koncerty odwalić :wink: :lol:

A TWOJA MILVA?????????CZY JESTES FANKA MILVY?????????? :wink:

Nie znałam Milvy(piosenkarki, choć sporo kobiet na moim osiedlu było jej fankami), ale jestem fanką Sapkowskiego - stąd Milva - tam też jest to ruda, waleczna dziewczyna :wink: Poza tym Milvus milvus to po łacinie kania ruda (taki piękny ptak drapieżny) - więc pojawia się znów rudy kolor :wink:

Pokaż zdjęcia swojej rudowłosej damy - chętnie pooglądam :D

Dudek-Kaśka

Link to comment
Share on other sites

Witajcie grywaczomani!!!

A ja mam pytanko - jak macie ładne zwierzątka to przeslijcie mi kilka fotek na adres

[email protected]

bo mam ochotę rozbudować galerię ras na stronach naszej sekcji

www.psyozdobnekr.republika.pl

a w oddziale mamy "skąpo" tej rasy, ba nawet i innych ras oprócz moich ukochanych pudli (no, tych zdjęć to trochę posiadam w dorobku :wink: )

Jak tylko będę miała więcej czasu to wkleję - może być samo zdjęcie może być z podpisem (imię i przydomek).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...