Jump to content
Dogomania

Biały Orzeł

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Biały Orzeł

 1. Hej! Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to wybaczcie, nie chciało mi się przeglądać tych 5 stron :) Czy ktoś z was odbierał poród swojej suki? Jakie to przeżycie? Czy się baliście, czy raczej byliście opanowani?????
 2. Biały Orzeł

  Kurze łapki

  Hej! Moja Sunia jadła gotowane kurze łapki, bardzo jej smakowały :P
 3. Hej! Moja Suńka śpi w kuchni, na swoim posłaniu. Ale czasem zakrada się do czyjegoś łóżka i zwija mu się w kłębek w nogach :lol:
 4. Hejka! No to ja życzę powodzenia tobie i psiakowi :BIG: :rainbow1: :B-fly: :Fade-col: :multi:
 5. Witam! JA swojej sudzki nie wystawiam z 2 powodów: 1) To jest kundelek (z czego bardzo się cieszę) 8) 2)W mojej okolicy nie ma żadnych organizowanych wystaw.
 6. Hej! Super zdjęcia, szczególnie te "Walczący z Drzewami" :) :wink: :lol: :D Ja niestety nie mam innych zdjątek tego typu
 7. Hej! Moja Sunia boisię kąpieli. Pozatym w wakacjewjej odbija jak się kąpię w jeziorze, bo się o mnie boi :wink:
 8. Hey! Sunia je przeważnie gotowane. Z jeśli chodzi o suchą karmę, to próbowałam różne, ale najbardziej jej smakuje Eukanuba i z Royal Canin
 9. Hej! Ja swoją Sunię dostałm od cioci na urodziny. Urodziły im się szczeniaczki. Coprawda nie jest tylko moja, ale całej rodzinki :wink: . Dla mnie to i tak żadna różnica, bo jak trzeba "coś" zrobić, to nagle staje się wyłącznie moja :P . Zawsze ja muszę odwalać czarną robotę, ale jestem już przyzwyczajona. Teraz to nawet fajna zabawa ze sprzątania w jej legowisku :lol:
 10. Hej! A w wakacje jest tam szczególnie pięknie!
 11. Hej! Ja Sunię spuszczam tylko tam, gdzie nie ma dużo osób. A tak się dobrze składa, że niedaleko domu jest jezioro i taka polanka. Nie ma tam prawie wcale ludzi.
 12. Cześć! Byćmoże przejdzie to twojemu pieskowi z wiekiem. Moja Sunia miała podobnie. Kiedy tylko słyszała odgłos silnika zaraz uciekała w drugą stronę. Do auta trzeba było ją wkładać siłą, też miała wymioty. Ale po pewnym czasie się przyzwyczaiła, sama wskakuje do samochodu (bo wie, że najprawdopodobniej pojedziemy do babci, która ma dość duże podwórko na którym może się wyszaleć :wink: ).
 13. Cześć! Niedaleko Mrągowa, w Maradkach jest Pensjonat Agroturystyczny Kozak. Piękna okolica, jezioro kilka krokór z górki, wiele atrakcji dla każdego i można przyjechać z psem :Dog_run: . Jeśli jesteście zainteresowani to wejdźcie na stronkę tego pensjonatu na http://www.kozak.etour.pl/info.php. Serdecznie zapraszam, bo warto przyjechać :multi:
 14. Cześć! Jaka jest najlepsza karma? Jaką najbardziej lubią wasze psiaki? Moja Sunia lubi Eukanubę :eating: .
 15. Cześć! Rzeczywiście podczas Picnic Country i Festiwalu Kultury Kresowej jest ciągle taki tłok i hałas, że psy ledwo wytrzymują. Najbardziej mnie wtedy wkurza, jak pod sklepem stoi pies przywiązany do jakiejś rynny i ubrany w strasznie niewygodne ciuszki (i to jeszcze tak gorąco). A w tym czasie jego właściciele bawią się w najlepsze :evil: . Ale jest jeszcze Kabareton, podczas którego nie ma takich tłumów. ZAPRASZAM!!!
 16. Cześć! Przyjeżdżajcie do Mrągowa!!!!!!!!!!!!!! :P :lol: :P :lol:
 17. Cześć! Poprostu Grzywacze Chińskie :silly: są w Polsce mało popularne... :bluepaw:
 18. Cześć! Może i racja, ale ja i tak nie śpię ze swoją Sunią. Mam łózko dwupiętrowe i śpię na górze :lol: .
 19. Cześć! U mnie jest podobnie. Moja Sunia wstaje wtedy, kiedy wstaję ja. Jest tak, bo wie, że zaraz wyjdę z nią na spacer. A ja wstaję o 7.00 albo wcześniej :lol:
 20. Cześć! Wszyscy się pytają, a ja odpowiem. Psy nie powinny spać z właścicielam w jednym łóżku, bo wtedy wyczuwają nad nim swoją wyższość. A potem może to doprowadzić do innych złych zachowań naszego pupila. O niektórych takich problemach i o tym jak je rozwiązać możecie dowiedzieć się z książki pt."Zapomniany Język Psów", którą gorąco wszystkim polecam :fadein: .
×
×
 • Create New...