Jump to content
Dogomania

Biały Orzeł

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Biały Orzeł

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.wabliska.prv.pl

Converted

 • Location
  Mrągowo
 • Occupation
  Uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej! Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to wybaczcie, nie chciało mi się przeglądać tych 5 stron :) Czy ktoś z was odbierał poród swojej suki? Jakie to przeżycie? Czy się baliście, czy raczej byliście opanowani?????
 2. Hej! Moja Sunia jadła gotowane kurze łapki, bardzo jej smakowały :P
 3. Hej! Moja Suńka śpi w kuchni, na swoim posłaniu. Ale czasem zakrada się do czyjegoś łóżka i zwija mu się w kłębek w nogach :lol:
 4. Hejka! No to ja życzę powodzenia tobie i psiakowi :BIG: :rainbow1: :B-fly: :Fade-col: :multi:
 5. Witam! JA swojej sudzki nie wystawiam z 2 powodów: 1) To jest kundelek (z czego bardzo się cieszę) 8) 2)W mojej okolicy nie ma żadnych organizowanych wystaw.
 6. Hej! Super zdjęcia, szczególnie te "Walczący z Drzewami" :) :wink: :lol: :D Ja niestety nie mam innych zdjątek tego typu
 7. Hej! Moja Sunia boisię kąpieli. Pozatym w wakacjewjej odbija jak się kąpię w jeziorze, bo się o mnie boi :wink:
 8. Hey! Sunia je przeważnie gotowane. Z jeśli chodzi o suchą karmę, to próbowałam różne, ale najbardziej jej smakuje Eukanuba i z Royal Canin
 9. Hej! Ja swoją Sunię dostałm od cioci na urodziny. Urodziły im się szczeniaczki. Coprawda nie jest tylko moja, ale całej rodzinki :wink: . Dla mnie to i tak żadna różnica, bo jak trzeba "coś" zrobić, to nagle staje się wyłącznie moja :P . Zawsze ja muszę odwalać czarną robotę, ale jestem już przyzwyczajona. Teraz to nawet fajna zabawa ze sprzątania w jej legowisku :lol:
 10. Hej! A w wakacje jest tam szczególnie pięknie!
 11. Hej! Ja Sunię spuszczam tylko tam, gdzie nie ma dużo osób. A tak się dobrze składa, że niedaleko domu jest jezioro i taka polanka. Nie ma tam prawie wcale ludzi.
 12. Cześć! Byćmoże przejdzie to twojemu pieskowi z wiekiem. Moja Sunia miała podobnie. Kiedy tylko słyszała odgłos silnika zaraz uciekała w drugą stronę. Do auta trzeba było ją wkładać siłą, też miała wymioty. Ale po pewnym czasie się przyzwyczaiła, sama wskakuje do samochodu (bo wie, że najprawdopodobniej pojedziemy do babci, która ma dość duże podwórko na którym może się wyszaleć :wink: ).
 13. Cześć! Niedaleko Mrągowa, w Maradkach jest Pensjonat Agroturystyczny Kozak. Piękna okolica, jezioro kilka krokór z górki, wiele atrakcji dla każdego i można przyjechać z psem :Dog_run: . Jeśli jesteście zainteresowani to wejdźcie na stronkę tego pensjonatu na http://www.kozak.etour.pl/info.php. Serdecznie zapraszam, bo warto przyjechać :multi:
 14. Cześć! Jaka jest najlepsza karma? Jaką najbardziej lubią wasze psiaki? Moja Sunia lubi Eukanubę :eating: .
 15. Cześć! Rzeczywiście podczas Picnic Country i Festiwalu Kultury Kresowej jest ciągle taki tłok i hałas, że psy ledwo wytrzymują. Najbardziej mnie wtedy wkurza, jak pod sklepem stoi pies przywiązany do jakiejś rynny i ubrany w strasznie niewygodne ciuszki (i to jeszcze tak gorąco). A w tym czasie jego właściciele bawią się w najlepsze :evil: . Ale jest jeszcze Kabareton, podczas którego nie ma takich tłumów. ZAPRASZAM!!!
×
×
 • Create New...