Jump to content
Dogomania

Biały Orzeł

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Biały Orzeł

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.wabliska.prv.pl

Converted

 • Location
  Mrągowo
 • Occupation
  Uczeń
 1. Biały Orzeł

  Poród

  Hej! Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to wybaczcie, nie chciało mi się przeglądać tych 5 stron :) Czy ktoś z was odbierał poród swojej suki? Jakie to przeżycie? Czy się baliście, czy raczej byliście opanowani?????
 2. Biały Orzeł

  Kurze łapki

  Hej! Moja Sunia jadła gotowane kurze łapki, bardzo jej smakowały :P
 3. Biały Orzeł

  Gdzie śpi twój pies ?

  Hej! Moja Suńka śpi w kuchni, na swoim posłaniu. Ale czasem zakrada się do czyjegoś łóżka i zwija mu się w kłębek w nogach :lol:
 4. Biały Orzeł

  Czy wystawiacie swoje psiaki??

  Hejka! No to ja życzę powodzenia tobie i psiakowi :BIG: :rainbow1: :B-fly: :Fade-col: :multi:
 5. Biały Orzeł

  Czy wystawiacie swoje psiaki??

  Witam! JA swojej sudzki nie wystawiam z 2 powodów: 1) To jest kundelek (z czego bardzo się cieszę) 8) 2)W mojej okolicy nie ma żadnych organizowanych wystaw.
 6. Biały Orzeł

  GALERIA - śmieszne wilki :-)

  Hej! Super zdjęcia, szczególnie te "Walczący z Drzewami" :) :wink: :lol: :D Ja niestety nie mam innych zdjątek tego typu
 7. Biały Orzeł

  Czy Wasze psy mają jakieś fobie?

  Hej! Moja Sunia boisię kąpieli. Pozatym w wakacjewjej odbija jak się kąpię w jeziorze, bo się o mnie boi :wink:
 8. Biały Orzeł

  Czym karmicie swoje kundelki?

  Hey! Sunia je przeważnie gotowane. Z jeśli chodzi o suchą karmę, to próbowałam różne, ale najbardziej jej smakuje Eukanuba i z Royal Canin
 9. Biały Orzeł

  skąd masz swojego kundelka?

  Hej! Ja swoją Sunię dostałm od cioci na urodziny. Urodziły im się szczeniaczki. Coprawda nie jest tylko moja, ale całej rodzinki :wink: . Dla mnie to i tak żadna różnica, bo jak trzeba "coś" zrobić, to nagle staje się wyłącznie moja :P . Zawsze ja muszę odwalać czarną robotę, ale jestem już przyzwyczajona. Teraz to nawet fajna zabawa ze sprzątania w jej legowisku :lol:
 10. Biały Orzeł

  MAZURY - gdzie?

  Hej! A w wakacje jest tam szczególnie pięknie!
 11. Biały Orzeł

  Czy puszczasz swojego psa bez smyczy?

  Hej! Ja Sunię spuszczam tylko tam, gdzie nie ma dużo osób. A tak się dobrze składa, że niedaleko domu jest jezioro i taka polanka. Nie ma tam prawie wcale ludzi.
 12. Biały Orzeł

  Choroba lokomocyjna

  Cześć! Byćmoże przejdzie to twojemu pieskowi z wiekiem. Moja Sunia miała podobnie. Kiedy tylko słyszała odgłos silnika zaraz uciekała w drugą stronę. Do auta trzeba było ją wkładać siłą, też miała wymioty. Ale po pewnym czasie się przyzwyczaiła, sama wskakuje do samochodu (bo wie, że najprawdopodobniej pojedziemy do babci, która ma dość duże podwórko na którym może się wyszaleć :wink: ).
 13. Biały Orzeł

  MAZURY - gdzie?

  Cześć! Niedaleko Mrągowa, w Maradkach jest Pensjonat Agroturystyczny Kozak. Piękna okolica, jezioro kilka krokór z górki, wiele atrakcji dla każdego i można przyjechać z psem :Dog_run: . Jeśli jesteście zainteresowani to wejdźcie na stronkę tego pensjonatu na http://www.kozak.etour.pl/info.php. Serdecznie zapraszam, bo warto przyjechać :multi:
 14. Biały Orzeł

  Jaka jest najlepsza karma?

  Cześć! Jaka jest najlepsza karma? Jaką najbardziej lubią wasze psiaki? Moja Sunia lubi Eukanubę :eating: .
 15. Biały Orzeł

  MAZURY - gdzie?

  Cześć! Rzeczywiście podczas Picnic Country i Festiwalu Kultury Kresowej jest ciągle taki tłok i hałas, że psy ledwo wytrzymują. Najbardziej mnie wtedy wkurza, jak pod sklepem stoi pies przywiązany do jakiejś rynny i ubrany w strasznie niewygodne ciuszki (i to jeszcze tak gorąco). A w tym czasie jego właściciele bawią się w najlepsze :evil: . Ale jest jeszcze Kabareton, podczas którego nie ma takich tłumów. ZAPRASZAM!!!
×