Jump to content
Dogomania

Biały Orzeł

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Biały Orzeł

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.wabliska.prv.pl

Converted

 • Location
  Mrągowo
 • Occupation
  Uczeń
 1. Biały Orzeł

  Poród

  Hej! Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to wybaczcie, nie chciało mi się przeglądać tych 5 stron :) Czy ktoś z was odbierał poród swojej suki? Jakie to przeżycie? Czy się baliście, czy raczej byliście opanowani?????
 2. Biały Orzeł

  Gdzie śpi twój pies ?

  Hej! Moja Suńka śpi w kuchni, na swoim posłaniu. Ale czasem zakrada się do czyjegoś łóżka i zwija mu się w kłębek w nogach :lol:
 3. Biały Orzeł

  Czy wystawiacie swoje psiaki??

  Hejka! No to ja życzę powodzenia tobie i psiakowi :BIG: :rainbow1: :B-fly: :Fade-col: :multi:
 4. Biały Orzeł

  Czy wystawiacie swoje psiaki??

  Witam! JA swojej sudzki nie wystawiam z 2 powodów: 1) To jest kundelek (z czego bardzo się cieszę) 8) 2)W mojej okolicy nie ma żadnych organizowanych wystaw.
 5. Biały Orzeł

  Czym karmicie swoje kundelki?

  Hey! Sunia je przeważnie gotowane. Z jeśli chodzi o suchą karmę, to próbowałam różne, ale najbardziej jej smakuje Eukanuba i z Royal Canin
 6. Biały Orzeł

  skąd masz swojego kundelka?

  Hej! Ja swoją Sunię dostałm od cioci na urodziny. Urodziły im się szczeniaczki. Coprawda nie jest tylko moja, ale całej rodzinki :wink: . Dla mnie to i tak żadna różnica, bo jak trzeba "coś" zrobić, to nagle staje się wyłącznie moja :P . Zawsze ja muszę odwalać czarną robotę, ale jestem już przyzwyczajona. Teraz to nawet fajna zabawa ze sprzątania w jej legowisku :lol:
 7. Biały Orzeł

  O której godzinie rano wstaje Twoj pies?

  Cześć! U mnie jest podobnie. Moja Sunia wstaje wtedy, kiedy wstaję ja. Jest tak, bo wie, że zaraz wyjdę z nią na spacer. A ja wstaję o 7.00 albo wcześniej :lol:
×