Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

Dziewczyny, czy piesio ma jakieś aktualne ogłoszenia? W pierwszym poście powinno być jakieś podsumowanie - dla nowo przybyłych na wątek - ilość zadeklarowanych wpłat, ile potrzebnych deklaracji, jakie Tolek ma już ogłoszenia etc.
Link do allegro jest już nieaktualny.
Jeśli podeślecie tekst, a przynajmniej jego zarys mogę spróbować wrzucić na allegro aktualne ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Dziewczyny, czy piesio ma jakieś aktualne ogłoszenia? W pierwszym poście powinno być jakieś podsumowanie - dla nowo przybyłych na wątek - ilość zadeklarowanych wpłat, ile potrzebnych deklaracji, jakie Tolek ma już ogłoszenia etc.
Link do allegro jest już nieaktualny.
Jeśli podeślecie tekst, a przynajmniej jego zarys mogę spróbować wrzucić na allegro aktualne ogłoszenie.[/QUOTE]
ogłoszen aktualnych to nie ma, uwazam ze trzeba psa wuyciagnac i poznac charakter a dopiero potem robic ogłoszenia....niestety za mało o Nim wiemy, zeby ryzykowac kolejna adopcje - juz 3 - ze schronu bo znowu moze wrocic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']A czym były spowodowane tamte powroty?[/QUOTE]
a niewiem czy Ktos to własnie wie.....dlatego nie mozemy ryzykowac kolejny raz....co ten psiak musial czuc a wracal dwa razy do tej klatki....wiemy, ze nie dogaduje sie z psami do suk niewiadoimo za to wiadomo, ze do ludzi przytulak

Link to comment
Share on other sites

znalazłam:
witam
Tolek tak naprawdę wabi się Zyga
Jest naprawdę wspaniałym pieskiem i faktycznie dziwie się że jest jeszcze w schronie
Ale jak zwykle jest to wina ludzi, był w adopcji dwa razy. Za pierwszą raza był znawca sztafordów ale okazało się że wychowywał je od maleńkości i nie miał dorosłego a do takich podchodzi się inaczej no i narobił trochę kłopotów
Zyga jest psem usłuchanym dobrze się go prowadzi lecz trzeba mu przypomnieć kto z kim idzie na spacer jeżeli ma kaganiec smycz może być normalna a bez kagańca musi być smycz łańcuszkową bo przegryza niezauważalnie
wróćmy do drugiej adopcji
właśnie wyjaśniłam te zasady i... przegryzł smycz
wrucił
psów nie lubi
suczki zniesie, ale nie przy jedzeniu


kurcze uciekam, zaraz goscie przyjezdzaja na obiad a obiadu ni ma bo ja u Tolka:)

Link to comment
Share on other sites

A czy był sprawdzony pod kątem dzieci?

Boże jacy ludzie są dziwni, biorą psa i myślą, że po kilku dniach będzie idealnie chodził na smyczy, zawsze wracał na zawołanie, wykonywał wszystkie komendy a dodatek będzie okazywał niesamowitą wdzięczność i przywiązanie już na samym początku.
Ja, mojego schroniskowego wyżełka prowadziłam na smyczy dwa miesiące zanim zdecydowałam się puścić go wolno. Wcześniej, ze smyczy był spuszczany tylko na terenie zamkniętym.
Każdy pies potrzebuje czasu na zaaklimatyzowanie.
Mam nadzieję, że Tolek trafi na tego właściwego człowieka.
Jest taki piękny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Hej jestem :):) ale juz totalnie nie pamietam co komu obiecalam. W koncu musze podliczyc. Jest szansa, ze jeden z moich tymczasow sie wyadoptuje, wtedy mi sie miejsce zwolni.
Witam Tolka i Tolkowe Ciotki.
Pozdrowienia od Szarotki :):)[/QUOTE]
Ciocia Szarotka się zakręciła, pewnie tymi Indianami się już przejmuje :)
Polubek zrobi Tolkowi banerek, dzisiaj będzie gotowy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Boże jacy ludzie są dziwni, biorą psa i myślą, że po kilku dniach będzie idealnie chodził na smyczy, zawsze wracał na zawołanie, wykonywał wszystkie komendy a dodatek będzie okazywał niesamowitą wdzięczność i przywiązanie już na samym początku.[/QUOTE]
Jeszcze lepiej jak mało się nie zes... bo sceniacek, ślicny i miziasty, a za tydzień do zwrotu bo o zgrozo sika w domu, piszczy, gryzie meble. Jak powiesz, że lepszy starszy to nie, bo ten sceniacek ślicny:evil_lol:


[B]Weronia[/B], trzymam za słowo:) A poskaczesz też? Proszę...
Ciotki, zbiórka kasy, migiem, Weronia będzie szoł nad szoły robić:evil_lol:
Podwajam deklarację: 20/mies.
Nie no, ja to muszę zobaczyć

Link to comment
Share on other sites

super sie tu wchodzi watek Tolka zyje!!!!! dzieki dziewczyny :D:D:D i witamy na watku nowe Tolkowe ciotki

super, ze bedzie banerek, bo moj wlasnie nie działa

kurde trzeba się sprężyć, żeby ta padająca Weronie zobaczyc:evil_lol::evil_lol:

mmd teraz doczytam - ogromniaste dzieki juz zapisuje:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...