Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

dzis porozsyłam pw i mysle, ze jedyne wyjscie to hotel czyli na juz trzeba deklaracji.....dzieki Wuniu widzac w jakim tempie Gapcio trafil do hotelu mam nadzieje, ze dla Tolka tez jest taka szansa, jak Ty bedziesz na watku:)

czyli deklaracje i miejsce w hotelu, bo inaczej sie zbiera jak jest juz jakies miejsce....ja bym Go tez widziala u Jamora, wiem, ze tam narazie jest jeden pies w kolejce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']piękny ....ja się zgłaszam, jak ruszy akcja i będziecie mieć jakiś plan to oczywiście pomogę bazarkowo ,
najlepiej by było gdyby ktoś na miejscu sprawdził czy pies jeszcze jest w schronisku[/QUOTE]
superrrrrrrr bo Twoje bazarki to REWELACJA juz znane na dogo:)

pies podobno jeszcze jest....dzis rozmawiałam z Weronia, ale Ona juz tam nie jezdzi natomiast wiem Kto jezdzi wiec na 100% sie dopytam

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Lu_Gosiak.;)
Jejku nie dam rady pomóc za bardzo finansowo. Za dużo deklaracji, które stoją w miejscu.
Mogę pod koniec kwietnia wpłacić jednorazowo 30zł.
Będę oczywiście zaglądać do tego pięknego psiaka i podnosić wątek:lol:

[B]Dziewczynki czy może któraś z Was link do wątku Nadzieji-Nadin. Skasowałam przez przypadek i nie mogą go odszukać.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']

[B]Dziewczynki czy może któraś z Was link do wątku Nadzieji-Nadin. Skasowałam przez przypadek i nie mogą go odszukać.[/B][/QUOTE]

dzieki za przybycie wszystkim u Tolka:)

Agusia tu masz link doi Nadin
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/145955-RATUJMY-JAE-Potrzebne-sAE-tylko-pieniAE-dze?p=14322540#post14322540[/URL]


deklaracje stałe:
Wunia - 10zł
Lu_Gosiak- 10zł

jednorazowe:
bico -50zł
AgusiaP - 30zł
lika_a pomoc bazarkowa

Link to comment
Share on other sites

Jak Wy po 10 to ja też się dołączę, będę płacić po 10 jak będzie jakiś hotelik, co zrobić...
Ale szczerze to czarno to widzę, jakaś straszna beznadzieja u tego piesa. Żeby chociaż pisał ktoś, kto go widuje raz na jakiś czas. Co się dzieje w tym schronie, że wszyscy uciekli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jak Wy po 10 to ja też się dołączę, będę płacić po 10 jak będzie jakiś hotelik, co zrobić...
Ale szczerze to czarno to widzę, jakaś straszna beznadzieja u tego piesa. Żeby chociaż pisał ktoś, kto go widuje raz na jakiś czas. Co się dzieje w tym schronie, że wszyscy uciekli?[/QUOTE]

No trochę się dzieje.
Lania, która pojawia się na wątku pracowała w schronie, ale jakiś czas temu. Ja z kolezanką jeździłyśmy długo do Swarzędza, zostałyśmy wyrzucone z hukiem.. już w sumie bardzo dawno.
Pomagała Paulina, moja znajoma, ale też już nie jeździ:/
Nie wiem, czy aktualnie jest tam jakiś wolontariat.

P.S. Gadałam z Lu Gosiak, jakby co pomogę. Jak Toluś wyjdzie, to padnę z radości:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jak Wy po 10 to ja też się dołączę, będę płacić po 10 jak będzie jakiś hotelik, co zrobić...
Ale szczerze to czarno to widzę, jakaś straszna beznadzieja u tego piesa. Żeby chociaż pisał ktoś, kto go widuje raz na jakiś czas. Co się dzieje w tym schronie, że wszyscy uciekli?[/QUOTE]
w schronie dzieje się źle. Dzięki moja ukochana mmd, że przybyłaś.
Przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale odespać musiałam ... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...