Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='la_pegaza']moj chce chyba zostac pregusem bo jak tylko 'wyczuje' deszcz to biega po kaluzach i tarza sie w blocie dopoki czarny nie wyjdzie :D[/quote]


:lol: :lol: Dobre no żeby mój tak chciał ale wogóle nie wychodzi i jeszcze robi minke jakbym go tydzien głodziła a boksery to mistrzowie w robieniu smutnej minki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Hey wszystkim. Ja chyba mojemu kupie płaszcz przeciw deszczowy i kalosze bo ta cholera jak pada to za chiny nie chce wyjsc. Nawet siku nie chce zrobic a jak wezme go na smycz to nie wejdzie na trawnik i ciagnie do domu. Wasze tez tak ? :)[/quote]
hehehe z rosi od urodzenia toczy sie walka o wychodzenie w deszcz :evilbat: paskuda szuka tylko daszkow gdzie by sie tu schowac a nie mysli o tym zeby swe potrzeby zalatwic :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aireedhelien'][quote name='sylwiaskalska']Hey wszystkim. Ja chyba mojemu kupie płaszcz przeciw deszczowy i kalosze bo ta cholera jak pada to za chiny nie chce wyjsc. Nawet siku nie chce zrobic a jak wezme go na smycz to nie wejdzie na trawnik i ciagnie do domu. Wasze tez tak ? :)[/quote]
hehehe z rosi od urodzenia toczy sie walka o wychodzenie w deszcz :evilbat: paskuda szuka tylko daszkow gdzie by sie tu schowac a nie mysli o tym zeby swe potrzeby zalatwic :evilbat:[/quote]



Dokładnie moja cholera tez tak robi. Ale własnie zadzwoniła moja mama i powiedziała że jeden amstaf zerwał się ze smyczy i rzucił się na mojego. Mojemu nic się nie stało tylko ma zadrapania a wyobraźcie sobie że ten amstaf ugryzł swojego własciciela jak je rozdzielał. Ja bym bez obrazy uspiła takiego psa. A ten amstaf ma rozdarta troche łape. Jak kocham psy tak tego psa nienawidze juz pare razy rzucał się na psy. Jeszcze jeden taki numer a zadzwonie po Policje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Hey wszystkim. Ja chyba mojemu kupie płaszcz przeciw deszczowy i kalosze bo ta cholera jak pada to za chiny nie chce wyjsc. Nawet siku nie chce zrobic a jak wezme go na smycz to nie wejdzie na trawnik i ciagnie do domu. Wasze tez tak ? :)[/quote]

uuhahaha to tak jak moja jak wracamy juz ze spaceru to nie utrzymam jej na smyczy zawsze ja puszczam a ona grzecznie pedzi pod daszek i na mnie szczeka zebym sie ruszyla bo damessa marznie i co ja sobie mysle ;) :lol:


jak ktos znajdzie jakis fajny ciuch to licze na linka :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Taki płaszczyk (dokładnie ten sam zakupiony dwa lata temu w karusku) posiada Dudek. Sprawdza się dobrze, tylko że tył troche lata, bo niestety nie ma o co gumeczki zaczepić :roll:

Edit: Prosze bardzo :D 8)
[img]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/Kubraczek004.jpg[/img]

A co do butów moim zdaniem troche przesada... Jako ochrona zranionej łapy ok, ale na deszcz..........

Nie żebym była złośliwa ale może gustowny szaliczek? 8)
[img]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/000007.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...