Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cze :) Jee -=/\lf=- jaki fany ten killerek :) heh wyslij mi jego zdjecia jak mozesz [email protected] :) A jak Ci idzie jego wychowanie??Gryzie bardzo?? Ja qrde juz sie troche boje o mojego psiaka ma 3 miesiace (jejqq jak ten czas szybko leci niedawno mial 8 tygodni :) eh i gryzie i warcz na mnie szczegolnie gdy sie polozy na trawie i nie chce isc to ja go bior na raczki i wrrrrrrrr na mnie :( ale mam nadzieje ze mu to przejdzie z wiekiem :) Pozdrawiam was :) Papapa

Link to comment
Share on other sites

Killer robi sie coraz bardziej agresywny :wink: Wiec imie zaczyna pasowac...jak byl mniejszy to byla z niego taka "flegma"...a teraz pokazuje zabki :wink: Jak cos pojdzie nie po jego mysli to potrafi ugryzc i to calkiem mocno...teraz jeszcze po skopiowaniu uszkow "wyladowuje sie"...ale jakos dajemy rade...szkolenie troche pomaga...i przede wszystkim konsekwencja...bo jest tak cwany ze wyczuje kazda slabosc... :) Fotki wysłane :D

Link to comment
Share on other sites

Witam po niebycie...

Ja tez poprosze o fotki Kilera :) Na [email protected] .

Kwleszek-tylko nie przesadz z tymi kilometrami-mlode molosy nie powinny sie przemeczac zbyt dalekimi marszami, poniewaz nie maja "stopera" i moga sie przesilic, co dla rosnacych stawow nie jest najlepsze.

Ja dodaje Salvikal i jestem zadowolona, ale ja daje TYLKO gotowane, wiec nie ma problemu z przedawkowaniem witamin.A co to za karma Charli???? Nigdy nie slyszalam :o

Czy jest dla szczeniat ras srednich i duzych? Czy po prostu "dla szczeniat"?

Czy aby nie ma kolorowych granulek (zarcie marketowe)? Jak tak-lepiej zrezygnuj z takiej "diety".

Pokarm mlodego boksa MUSI byc odpowiedni, poniewaz te psy rosna na mocne, ciezkie, wiec tym samym wymagaja karmy bardzo dobrej jakosci (aby pozostaly zdrowe).Do tego ich zywiolowosc :D

Suche kocie ODRADZAM ZUPELNIE (tym bardziej marketowe)!!!Czy wiesz, ze w wiekszych ilosciach (lub przy malym psie) moga nawet ZATRUC organizm?! Ja bym nie ryzykowala.

Lepsza nagrodka bedzie gotowane mieso z kurczaka, albo ciasteczka watrobowe ( http://www.lukrowi.pl/porady/?p=4&p2=4 lub http://www.lukrowi.pl/porady/?p=4&p2=5 )i na pewno zdecydowanie zdrowsze.

Teraz pies moze czuc sie ok, ale za rok, dwa moze zaczac podupadac na zdrowi, zaczac lysiec, miec alergie pokarmowa, albo nietolerancje itp.

Co do gryzacych boksikow :o Poprzedni tylko 1 raz sprobowal takich zachowan i dostal bure (zostal zlapany za skore i wyniesiony do innego pomieszczenia), a z obecnym nie mialam w ogole takiego problemu, bo nigdy tego nie probowal (juz u hodowcy byl nauczany, ze gryzienie innych nie jest dla nich mile-uczyl sie od dzieci hodowcy, jak i od matki, ktora dosc stanowczo na to nie pozwalala).

Tylko konsekwencja pomaga-w przypadku boksa wrecz zelazna... :)

Pozdrowienia z Bydgoszczy :D

Kto jedzie na miedzynarodowke do Wroclawia?

Link to comment
Share on other sites

A co to za karma Charli???? Nigdy nie slyszalam :o

Czy jest dla szczeniat ras srednich i duzych? Czy po prostu "dla szczeniat"?

Czy aby nie ma kolorowych granulek (zarcie marketowe)? Jak tak-lepiej zrezygnuj z takiej "diety".

Charli to karma jak dla mnie dziadowska dość tania, smierdzi przeraźliwie i nie dałabym swojemu psu. Nie ma podziału karmy na szczęnięta w zalezności od wielkości ras. Dla mnie ta karma niewiele odstaje od Pedigree sklepowego :(

Suche kocie ODRADZAM ZUPELNIE (tym bardziej marketowe)!!!Czy wiesz, ze w wiekszych ilosciach (lub przy malym psie) moga nawet ZATRUC organizm?! Ja bym nie ryzykowala.

Też odradzam bo kocie żarcie zawiera duzo więcej białka od psiego co spodowałoby przede wszystkim zbyt szybki wzrost lub alergię na białko. Szybki wzrost nie jest dobry dla młodego psa bo strasznie obciąża stawy i w wyniku tego może dojść do kulawizn, uszkodzen stawów.

Anastazja, napisz co jest w kocich karmach trującego bo ja tylko wiem o większej zawartości konserwantów co może spowodować zatrucie. Wiesz jeszcze o czymś innym?? Chętnie się dowiem :D

Kto jedzie na klubową do Lublina??

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Alf masz pieknego killerka taki slodziutki :) nic tylko :eating: go :lol: :lol: :) heh moj mejk tez gryzie jak nie wiem co ale mysle ze to spowodu mleczakow. Hmm chodzisz z Killerem gdzies na jakies szkolenie?? :)

AM Ty takze masz pieknego psiaka taka kochana mordke ma :) Masz moze jego zdjatka?? :)

Link to comment
Share on other sites

mrowka zapamietaj pies nie gryzie nigdy z powodu zebow....tylko dlatego ze ma zla diete lub sie czyms strsuje....jak czeka az z nim wyjdziesz na dwor i musi to wstrzymywac to w tedy zaczyna grysc meble itp. bo sie stresuje i bawi nerwicy....

pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za porady.

Co do karmy Charli- tak karmione były psy w hodowli. Zostałem przy tej karmie. Nie będę jej polecał ani chwalił - ale widziałem rodziców Demona, ładne i zdrowe psy. Poza tym kolega wet. polecił mi psa od tych ludzi.

Narazie nie gryzł poraz drugi - został skarcony (nie za mocno), ale chyba pomogło.

Całkiem ładnie chodzi na smyczy, luźno puszczony wraca na zawołanie nawet kiedy jest spore zamieszanie (dużo ludzi, hałas inne psy).

Co do nagród - kupiłem psie przysmaki dwa rodzaje i raczej bardzo mało chętnie - je zjada. Kocie suche jest w barzo małych kawałeczkach i pare kawałków na spacerze waży, może 1 - 2 gramy.

Czy za długie spacery? Raz tak. Pies w upale po prostu się położył. Zabrałem na ręce i zaniosłem do domu ( :D jeszcze to mażliwe bo waży z 7-8 kg.)

Serdecznie dziękuję za wszystkie rady i napewno wpłyną one na moje postępowanie z Demonem. Kocha go cała rodzinka (nawet żona :lol: ) i chcę mieć zdrowego i wychowanego psa na długie lata.

Pozdrawiam wszyskie boksie i ich rodzinki :) .

Leszek.

Link to comment
Share on other sites

heh to znowu jaa :)

Mam do was pytanie: czy dawalisciealbo dajecie glaskac obcym ludziom swojego szczeniaka?? Ja wlasie sie zastanawiam czy nie pozwalac go glaskac bo on do wszystkich ludzi biega i sie cieszy :-? eh a jak bedzie wiekszy i przyjdzie jakies niebezpieczny ktos :shocked!: i boje sie ze on bedzie sie cieszyc na jego widok :-? :-? :-?

AM dzieki za fotki kochane te twoje pieski :)

Link to comment
Share on other sites

jak rosi byla mniejsza to wszyscy ja glaskali. piozwalalam na to poniewarz uwazam ze powinna poznawac rozne zachowania. teraz jest glaskana coraz rzadziej. chetnie lata tylko do dzieci. do doroslych tylko jak ktos ja zaczepi. a tym ze ktos ja bedzie glskal jak bedzie dorosla to sie nie martwie ;)

Link to comment
Share on other sites

AM :D :D :D Cesze sie, ze trafilam z prezentem :D

Co do kociego-musze poszukac, bo bylo chyba cos wiecej, niz o samym bialku i konserwantach, ale to niestety potrwa, bo jestem zawalona praca :(

Kwleszek :) Kocie ma dodawane wiecej "aromatow" (aby zachecic wybredne kociska-cos o tym wiem, bo mam ich w domu az 4 ogony) i wlasnie dlatego bardziej psom smakuje.

Zamiast kociego proponuje nadal psie ciasteczka (DOMOWEJ ROBOTY-psy doslownie sie o nie zabijaja-wiem, bo sporo moich znajomych robilo i robi i nawet psy wybredne szaleja-tak jak moj :lol: ), albo jesli juz to gotowana, pokrojona watrobe (ale nie za duzo), lub ugotowanego i pokrojonego w malenkie kawalki kurczaka-to naprawde bedzie i lepsze i zdrowsze i jak zobaczysz-smaczniejsze dla psiaka, albo w koncu zolty ser (tez tycie kawalki).

U mnie glownym smakolykiem jest....chleb :) Pokrojony w malenkie kwadraciki, ususzony-Coris szaleje za nim :) Oraz wlasnie ciacha watrobowe-za nie zrobi napeawde wszystko i to bez komend :lol: :lol:

-=/\lf=- dzieki za foki-maluch zapowiada sie swietnie (szczegolnie glowe ma piekna!) :D

A masz moze jakies nowe? :D Jakby co, to czekam w kolejce :D

Mrowka.

Powinno sie pozwalac na jak najwiekszy kontakt z ludzmi, szczegolnie z osobami starszymi i dziecmi, aby w przyszlosci nie miec psa nerwowego, napastliwego.

Moj tez za mlodu biegl do wszystkich i pozwalalam mu na to z przyjemnoscia.I bynajmniej nie zmniejszylo to jego zdolnosci obronnych, poniewaz w wieku kolo 12 msc obronil mnie w dosc powaznym zajsciu.

Kiedy przyjdzie czas, pies bedzie wiedzial, ze trzeba teraz bronic (moj byl przed szkoleniem na psa obronnego a doskonale sie spisal!).

Wlasnie od jakis 12 msc zaczal nieco hamowac kontakty, nie biegal na oslep do kazdego, zaczal wybierac ludzi z ktorymi sie wital.Pozniej (po skonczeniu okolo 18 msc) zaczal byc bardzo uwazny wieczorami i bardzo dokladnie kazdego obserwowal, zanim dal sie poglaskac.

Teraz idzie zupelnie obojetnie w tlumie ludzi dopoki ktos nie zagadnie do niego milym slowem-wtedy sie cieszy.

Link to comment
Share on other sites

Galja ja od razu jak przeczytałam co napisałaś weszłam na Psy w potrzebie i na ten temat, żeby zobaczyć o co chodzi. Niestety nie mam nikogo kto by się tą sunią zainteresował. Ale już przeczytałam, żę ma nowy dom :D Nie napisałam tutaj, ale tam napisałam.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...