Jump to content
Dogomania

Krzyczki -wątek informacyjny


irenaka

Recommended Posts

Jak pierwszy raz obejrzałam filmik Folen to płakałam tak strasznie,że syn przyszedł ze swojego pokoju zobaczyć co się dzieje...
Zresztą teraz też na samą myśl o tym co w nim zobaczyłam łzy same cisną mi się do oczu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']
Nie wiem jak mam się godzić czasami z myślami, że nie uda nam się ich uratować, że mój optymizm i wiara, że teraz to "tylko" pieniądze nie ma potwierdzenia w rzeczywistości[/quote]

I to jest dokładnie to Irena - jak spojrzeć psu wyciagniętemu z odchłani piekła w oczy i powiedziec to pakuj się - jedziemy do schronu.......tobie się domu nie udało znaleźć. Z różnymi rzeczami umiem sobie poradzić......z tą wizją jednak nie.


Kurna mam kota z łapą do łamania lub amputacji - cudny biało - rudy. I niemal samobójcze myśli.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']I to jest dokładnie to Irena - jak spojrzeć psu wyciagniętemu z odchłani piekła w oczy i powiedziec to pakuj się - jedziemy do schronu.......tobie się domu nie udało znaleźć. Z różnymi rzeczami umiem sobie poradzić......z tą wizją jednak nie.

quote]

Mam złe wiadomości z Fundacji. Na koncie jest 1624,07.
Minus 200,00 na Radarka czyli 1424,04.
Ponieważ do końca miesiąca potrzebujemy 1750,00, oznacza to, że musimy jednak im szukać miejsc w jakimś schronisku. Nie ma co się oszukiwać, że przetrwamy. Trochę czasu nam zajmie znalezienie miejsca i transporty też pewnie będą kosztować:-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'][quote name='Neigh']I to jest dokładnie to Irena - jak spojrzeć psu wyciagniętemu z odchłani piekła w oczy i powiedziec to pakuj się - jedziemy do schronu.......tobie się domu nie udało znaleźć. Z różnymi rzeczami umiem sobie poradzić......z tą wizją jednak nie.

quote]

Mam złe wiadomości z Fundacji. Na koncie jest 1624,07.
Minus 200,00 na Radarka czyli 1424,04.
Ponieważ do końca miesiąca potrzebujemy 1750,00, oznacza to, że musimy jednak im szukać miejsc w jakimś schronisku. Nie ma co się oszukiwać, że przetrwamy. Trochę czasu nam zajmie znalezienie miejsca i transporty też pewnie będą kosztować:-(.[/quote]

irenaka, tylko nie to :( ja dzisiaj intensywnie rozsyłam zaproszenia na wątek z prośbą o pomoc, w tym z linkiem do allegro cegiełkowego, będę też jutro cały dzień rozsyłać, może się jeszcze wstrzymać???

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny [COLOR=black][FONT=Verdana]rozesłałam[/FONT][/COLOR] ponad 300 zaproszeń na wątek, możecie się cofnąć i przeczytać ile osób odpowiedziało:-(.
Ja niestety nie mam w tej chwili takich kwot, żeby utrzymać te psy.
Jestem na debecie, nie mam zdolności kredytowej na drugi kredyt i nie mam skąd takich kwot brać.
Tyle miałam [COLOR=black][FONT=Verdana]optymizmu[/FONT][/COLOR] i wiary, że może się znowu uda, ale jak przyszedł mail z fundacji to się załamałam:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Irenko do sprzedania jest 200 cegiełek, to jest 1000zł.. Dajmy akcji się rozkręcić.
Nie wierzę, że ludzie zapomnieli.. Były jakieś deklarację wcześniej - trzeba się przypomnieć. 1% wpłynął już?

Link to comment
Share on other sites

Irena , dopiero wstałam,za dużo stresu w ciągu ostatnich dni.
W poniedziałek ruszam na nowe zbieractwo kasy na Krzyczki.
Te 300 do końca czerwca to się uzbiera ,ale co dalej???
Pomyślę jak coś zrobić, damy radę.
Na ile starczy kasy z 1%?Najgorszy będzie lipiec. US ma 3 miesiące na zwrot kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Irenko do sprzedania jest 200 cegiełek, to jest 1000zł.. Dajmy akcji się rozkręcić.
Nie wierzę, że ludzie zapomnieli.. Były jakieś deklarację wcześniej - trzeba się przypomnieć. 1% wpłynął już?[/quote]

Soema ja nie przekreślam sprawy Krzyczek, przecież ja sama w domu wariatów wyląduję jak będę musiała gdziekolwiek je wywieźć, ale sytuacja jest patowa. 1% nie uratuje Krzyczek ani w czerwcu ani w lipcu, bo go nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Ja też biorę się za rozsyłanie.Literka S jest widzę wolna.To do roboty!
Lara ja dostałam na PW Twoje zaproszenie.
Czy mogę wykorzystać tekst do rozsyłania?[/quote]

Madziu! Dziękuję.
Treść zaproszenia jest na pierwszej stornie, przy abecadle.
Już zaznaczam S dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malicja']kupilam 2 cegielki, wplacac bezposrednio na konto fundacji podane na stronie?
troche cegielki dzis ruszyly...[/quote]

Super :loveu:
Wielkie dzięki :loveu:
Tak,na konto fundacji wpłacać pieniążki.
A dopisałaś,że na psy z Krzyczek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja'][URL="http://mmkrakow.pl/"]Kraków - informacje, plan miasta, mapa, zdjęcia, video, Blogi – MM Moje Miasto[/URL]

[url=http://krakow.naszemiasto.pl/]NaszeMiasto.pl : Krak[/quote]

Na tej pierwszej stronie się właśnie zarejestrowałam ale ta druga mi nie wchodzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggie1971']Kupiłam cegiełkę, chociaż tyle, w poniedziałek podrukuję plakaty i porozwieszam. Kochane zwierzaki nie mogą trafić do schronu znowu:-([/quote]

Ty razem Madziu jest masakra finansowa, ale jeszcze powalczymy.
Dziewczyny nie pozwalają mi się poddać.
Dziękuję, że jesteś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że literki M się pojawiły, więc wysyłanie zaproszeń nie idzie na marne :lol::multi: dzięki cioteczki :loveu: idę zaraz dalej wysyłać :)

irenaka, nie poddajemy się!!!

Ktoś pytał o tekst, który wysyłam - jasne, można brać i robić z nim co się chce :evil_lol:

"
[CENTER][B]Po długotrwałej akcji likwidowania makabrycznego pseudo schroniska w Krzyczkach, zostało kilkanaście psów [/B]
[B]w dramatycznej sytuacji. Jesteśmy bezradni!!! [/B][/CENTER]


[B][COLOR=red][U]Sytuacja jest dramatyczna - brakuje pieniędzy na hotelowanie psów i mogą trafić do schronisk :-( znowu do ciasnych boksów :-( prosimy o wsparcie, chociaż 5,00zł...[/U][/COLOR][/B]

[CENTER]
[B]Proszę, wejdź i przeczytaj:[/B]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ko...ymanie-115276/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ko...ymanie-115276/[/COLOR][/URL][/B]
[B][COLOR=red][U]A tu allegro z możliwością zakupu cegiełek - kup chociaż jedną![/U][/COLOR][/B]
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654226963"][COLOR=#000000]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654226963[/COLOR][/URL]


[B]Dziękuję z całego serca[/B]

[B]__Lara"[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Ty razem Madziu jest masakra finansowa, ale jeszcze powalczymy.
Dziewczyny nie pozwalają mi się poddać.
Dziękuję, że jesteś:loveu:[/quote]
Irenko jesteś wielka:loveu:, musi się udać, nie wyobrażam sobie innego wyjścia

Link to comment
Share on other sites

To teksty, które (na prośbę Irenki;)) wyobrażam sobie pod poszczególnymi fotami na ulotce:

[COLOR=navy]
[B]AMOR [/B]to przepiękny pies, który żyje z pasją. Kocha ruch, bieganie, gonitwę za piłką. [/COLOR]
[COLOR=navy]Jest gotowy zaufać człowiekowi i dać z siebie wszystko. Przyjaźń z nim oznacza radosną, dynamiczną przygodę. Amor ma ok. 3lata, waży 25kg. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany.[/COLOR]


[COLOR=navy][B]SONIA [/B]jest wyjątkową sunią z wdziękiem okazującą radość z towarzystwa zaufanej osoby. Z atencją traktuje mężczyzn i... piłeczkę. To pełna uroku, otwarta na świat, indywidualistka. [/COLOR]
[COLOR=navy]Sonia ma ok. 2,5 roku, waży 20kg. Jest zaszczepiona, odrobaczona [/COLOR]
[COLOR=navy]i wysterylizowana.[/COLOR]


[COLOR=navy][B]FILIP[/B] wie, co to komendy, aportuje z zapałem. Jego żywiołem jest woda – kontakt z nią daje mu wiele radości. Jest zgodny, ułożony, posłuszny, jeśli potrzeba – elokwentny ;). Lubi się przytulać. Filip ma ok. 3 lata, waży 25 kg. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany.[/COLOR]


[COLOR=navy][B]FIGIEL [/B]ufa każdemu, zawsze gotowy na pieszczoty i wspólną zabawę. Pogodny, wesoły, wyrozumiały - z zapałem oczekuje człowieka. Radość i łagodność to jego sposób na życie. [/COLOR]
[COLOR=navy]Figiel ma ok. 3 lata, waży ok. 20kg. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany.[/COLOR]


[COLOR=navy][B]ARES [/B]jest wielkim pieszczochem, radosnym, ułożonym, bardzo posłusznym psem. [/COLOR]
[COLOR=navy]W czasie spacerów lubi być blisko, ocierać się o ludzkie nogi, czuć obok siebie ukochaną osobę. [/COLOR]
[COLOR=navy]Ares ma ok. 3 lata, waży 19kg. Jest zaszczepiony, odrobaczony [/COLOR]
[COLOR=navy]i wysterylizowany.[/COLOR]


[COLOR=navy][B]PATOS [/B]to pies o wyjątkowej urodzie. Ma w sobie spokój i dostojną łagodność. [/COLOR]
[COLOR=navy]Żyje subtelnie i bez patosu. Pieszczota ludzkiej dłoni jest dla niego szczęściem. Patos ma ok. 1,5 roku, waży 30kg. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...