Jump to content
Dogomania

Puzon Pałsz I Przyjaciele


puz

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Beo,St[b]e[/b]fika,a nie St[b]a[/b]fika... :wink:
[size=2]A jesli idzie o Lodz to pozwolicie,ze i my sie pochwalimy.Najpierw pokonalismy w swojej klasie czecha o 2lata starszego,a nastepnie pokonalismy psy z posredniej oraz championow i zabralismy CACIBa 8) Fajna koncowka sezonu,prawda ? :wink:
Alez ja sie chwale,ale sami pamietacie poczatki Malenstwa i komentarze go dotyczace,wiec co mi tam... :evilbat: Nie musze chyba mowic,ze chadzam dumna jak paw i smieje sie jak glupi do sera ? :wink: :D [/size]

Link to comment
Share on other sites

A co do weekendu majowego oh Puz nie moze sie jeszcze pozbierac z nadmiaru ruchu i strasznej burzy w koncu wygladało to tak ze oboje z Pałaszem dotykali sie grzbietami i łapami i wyladowali zmeczeni pod jednym stołem. Spali jak dwie papuzki nierozłaczki a przez cały pobyt u nas Puzon byl zaganiany w rog pokoju za krzesło a Paszko paradował po całym mieszkaniu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witajcie to nasze zdjęcia z weekendu...

[img]http://p3.labfoto.pl/photos/p/3/b/3b60ce7b35b8b8afbc92a6b6b7b420e5-839961.jpg[/img]

[img]http://p8.labfoto.pl/photos/p/8/0/80c85206bd0b29de8a3ddbffc3868f6f-839962.jpg[/img]

podróż autem.... :lol: :lol: :lol: :lol:

[img]http://pc.labfoto.pl/photos/p/c/0/c0b86ac883a9af7ae8d4d6bc0592a919-839960.jpg[/img]

a na koniec ciuciubabka.....

[img]http://p5.labfoto.pl/photos/p/5/9/595fa97db20d4781eab7c5823e683f4d-839963.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Pasz; oj zrób to, zrób koniecznie, to SUPER POMYSŁ :angel: Własnie dostałam od Hani zdjęcia znad jeziora ( jak wracała po Lesznie) są tam kapitalne fotki mokrych psów, śmieszne bardzo :lol: A nikt poza mną ...ich nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']:lol: nieprawda Bea ja tez mam te fotki od Hani tylko nie wiadomo czy mozna je wkleic
:lol:[/quote]
Ejej, napisałam przykładowo i w tym sensie, że jest trochę takich fotek, które nie są zamieszczane tutaj bo brak tematu na nie (jest galeria ale to co innego przecież) a które napewno wiele osób obejrzałoby z frajdą i uśmiechem; nie sądzisz?
Nadal uważam, że Pasz powinna założyć u nas ,,Psią Galerię zdjęć dowolnych, różnych oraz różnistych" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Och Pasz, jak ja zazdroszczę Twojemu psu. Morze, za którym tak tęsknię, cieplutki piasek i pańcia, która wywozi na taką majówkę. Też miałabym taką szczęśliwą minę. Czemu nie jestem Pałaszem? :D Pomysł ze zdjęciami znakomity, bardzo na nie będę czekać.

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedz jest prosta-trzeba dac innym szanse :lol:

Puz i Pałasz nie potrzebuja juz klubówek obaj ukonczyli CHPL i czekamy na certyfikaty. Jesli chodzi o Puzonka tak jak bratu brakuje do uprawnien przegladu i testów. Teraz pracujemy nad uzytkiem. Bylismy w Przechlewku i na marginesie poznałam Orawę.
Niestety nie uzykałam dyplomu ale jedziemy do krosna i bedziemy startowac w konkursach. Mam szanse na przystapienie do testów i przegladu w krosnie, wiec zadna strata. Moze za rok sie pojawie z młodzieza i w klasie championów wystawie Puzonka. Narazie czeka mnie szpital :cry: i operacja na kolano, wystawa krakowska i Krosno. Poprostu za duzo wyjazdów a klubówka jest nam zbedna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']...Puz i Pałasz nie potrzebuja juz klubówek obaj ukonczyli CHPL i czekamy na certyfikaty....a klubówka jest nam zbedna[/quote]
Dla mnie klubowa to takie święto danej rasy i uważam, że to najważniejsza z wystaw w ciągu roku, no taka, na której nie trzeba wogóle akurat się ,,ścigać" a warto zwyczajnie ,,być" 8)
Ale rozumiem, że masz wiele innych zajęć (i problemów) i dlatego w tym roku odpuszczasz :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']. Bylismy w Przechlewku i na marginesie poznałam Orawę.Niestety nie uzykała dyplomu [/quote]

Puz Orawa dostała dyplom III stopnia zkonkursu tropowców :-). Byłas tak zakręcona startem swojego psiura , ze nic nie pamietasz :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania'][quote name='puz']. Bylismy w Przechlewku i na marginesie poznałam Orawę.Niestety nie uzykała dyplomu [/quote]

Puz Orawa dostała dyplom III stopnia zkonkursu tropowców :-). Byłas tak zakręcona startem swojego psiura , ze nic nie pamietasz :-)[/quote]


Dziewczyny to nie tak ja w swojej wypowiedzi zjadłam [b]m[/b] i wyszło [color=blue]uzyskała[/color] a nie [color=blue]uzyskałam[/color] bo odnosiło sie to do mojej osoby ze ja nie uzyskałam jade dalej do Krosna. A o Orawie pamietam i Puzonowi wstyd ze taka młoda dziewczyna i jest juz psem uzytkowym. Ja poprostu za szybko pisze i zjadam litery i wychodza nieporozumienia. My jestesmy dumni bardzo z Orawy i jest bardzo podobna do Opuska wiec sprostowałam wypowiedz i przeparszam za niepoprozumienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...