Jump to content
Dogomania

Puzon Pałsz I Przyjaciele


puz

Recommended Posts

:D i stało się , założylismy osobny temat. Mam nadzieje spotkać tu wszystkie gończaki i nie tylko. Porozmawiać o psiakach w tonie przyjacielskim i zaznaczam ze wszyscy sa tu mile widziani.Poruszajcie tu wszystkie problemowe tematy, moze razem cos wspólnie pomożemy pozdrowienia od Południowej Kniei

Ilona Puz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam:)Ja mam beagle od roku:]:D heh..ciezkie zwierze...ciezki..w sensie charakterku ale im wiecej szkolen tym lepszy zniego sie psiak robi:)o to jego Fotki:D

1088462311459.jpg

AAAAAAA.. i chcialam sie zapytac czy ktos zna sie na "bigielkach" bo jestem ciekawa czyz jego postawa itd. wszystko w porzadku:] Ktos jedzie na warszawska??:>:D

Link to comment
Share on other sites

Puz i Pasz!

Dołączam do Waszej grupy bo tu jakoś milej niż u p. Dogomaster :D

Nawet nie odpisywałem na zarzuty stawiane na mój temat bezpodstawnie.

Ale co tam, tutaj pisze się o rzeczach miłych.

Ja jestem już weteranem jeśli chodzi o wiek a wiedzę swoją na temat ogarów zdobyłem przez wiele lat sędziując a zarazem i pasjonując się ogarami.

Niestety rywalizację dostrzegałem nawet na ringach co dla mnie jest osobiście śmieszne...

Przecież pies to stworzenie a nie rzecz do jasnej ch...

Ale widzę że wy nie macie takiego podejścia i dobrze. Być może dlatego że jesteście jeszcze młode? Ale oby wam się nie odmieniło.

Pozdrawiam wasze psiaki i was serdecznie.

Gość z ogarem

Zdjęcia następnym razem

Link to comment
Share on other sites

Hej :hand: Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy ogorkow. To moja druga (zaraz po rodezjanach) ulubiona rasa. Juz kilka razy bylam naprawde blisko tego zeby miec swojego ogorka. Narazie nic z tego nie wyszlo...... ale w przyszlosci kto wie. Moja przyjaciolka ma suke - ogara. Cudny, kochany i bardzo przylepny psiak. Tylko nie moge zroumiec dlaczego ogary sa tak malo znane??

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie coś z tym tematem , bo się naciągnął jak guma na szerokość.

Pasz i Puz !

nie dajcie się sprowokowac, bo następna pani Dogomaster na was czycha....

Lada chwila grono ogarów powiększy się o nową gromadkę.

Sunia mojej córki już jest tuż tuż rozwiązania, trzymajcie kciuki. :D :D

A ja trzymam kciuki za wasze plany....

Link to comment
Share on other sites

Hej :hand: Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy ogorkow.

My też witamy serdecznie.....

Właśnie wróciłam z weekendu z Puzonkiem, ale sie porobiło i zarazem bardzo mnie cieszy że w końcu zaczynaja tu zagladać normalni ludzie. Witam Pana Beagla i Gościa z Ogarem, witam Haniu.

Cieszy mnie że pojawią się małe Ogarki, bardzo prosimy z Puzonkiem i Pałaszem o zdjęcia. Może zdradzi Pan na priv jak sie wabi owa dama?I bardzo mnie ciekawi skad Pan klika. Mi przez internet udało sie zdobyć namiary na Pana którego dziadek przed wojna miał hodowlę ogarów, dzis sam jest posiadaczem fajnego psiaka i na szczęscie udało się go nabyć po normalnej cenie :D

Proszę się nie martwić nie damy sie sprowokować głupim zaczepkom, są one typowe dla inrygantów i plotkarzy........CIIIIIIIIIIII podglądaja nas :D

A co to za psiak na zdjęciu? Ogarzyca?

pozdrawiam ilona Puz

Link to comment
Share on other sites

"Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,czy sobie tego życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa, a niektóre z nich żądałyby,ażeby zgasło"

(Aleksander Świętochowski)

"Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność"

(Kazimierz Przerwa-Tetmajer)

Link to comment
Share on other sites

puz i pasz - wyluzujcie!

Nie trzeba awanturowac się o wszystko. Forum jest po to, aby wymieniać się uwagami i doświadczeniami i nawiązywać nowe przyjaźnie, a nie wszczynać kłótnie. :-? Co do uwagi Kiki - spójrzcie na 1-szą stronę tego topiku - jest rozwleczona i nie da się tego czytać - o to chodziło. Nie traktujcie każdego komentarza jako osobistego ataku na siebie, bo z tym nienajlepiej się żyje, raczej pomyślcie, ilu nowych kumpli można zdobyć(jeśli się tylko chce). :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardziej wyluzowana niz myslisz i dlatego nie bede odpowiadac na glupie intrygi, poza tym sa tematy o bardziej rozciagnietej w dlugosci nazwie wiec nie widze powodu i dobrego argumentu żeby to w ten sposób tłumaczyć

Jak bys zauważyła nikt tu sie nie kłoci tak sobie gadamy do czasu gdy ktos sie nie właczył

Pozdrawiam wszystkich i zwracam uwagę że jeżeli będa tu następowały ataki od innych osób nieprzyjaźnie nastawionych jest to oznaką typowej intrygi i szukaniem zaczepki albo sianiem fermentu.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...