Jump to content
Dogomania

Przepiękna Zuza- CAŁE ŻYCIE W SCHRONISKU-nareszcie ma dom!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Negri_2008']Podobnie jak dla Neli (też wolę to imię) deklaruję 30 zł dla Zuzy.

Oby jak najszybciej opuściła ten schron :shake:[/quote]

Oj a ja nie dam już rady się zadeklarować miesięcznie. Przepraszam Zuza:placz:
Obiecałam już innym pieskom...:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Wioletta napisała, że pamięta o Zuzi. Z jej hoteliku odeszła Kora- oczywiście, do nowego domu :) Mój tato miał nawet przyjemność ją tam zawieźć :)
Więc myślę że są szanse. Czekamy na to, aż Wioletta pojedzie do schroniska zobaczyć małą .

Link to comment
Share on other sites

Zuza ma nowy dom. Pojechała do niego razem ze swoją boksową koleżanką, Abą , która czekała na dom 3 lata . Będą mieszkały na dworzu, ale z tego co słyszałam warunki naprawdę dobre . No i będą razem- Zuzi będzie raźniej. :) Super !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Hura!
:multi::loveu:[/quote]

Ja za Negri: HURA.
[B]Rybciu[/B], to jak już mamy takie quazi deklaracje po Zuzowe , to może rozejrzysz się za jakąś inną psiną? Dzięki za domek dla Zuzi i koleżanki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam cioteczki, ale zajrzyjcie i może będziecie mogły pomóc. Do osboty mamy czas na decyzję, czy sunia bedzie mogła pojechać do hotelu.
Walczymy o pieniądze....:oops:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]

Cioteczki, chciłabym przypomnieć, że pozostał nam [B]fundusz 152[/B] [B]zł [/B]po Neli a potem po Zuzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Bardzo Was przepraszam cioteczki, ale zajrzyjcie i może będziecie mogły pomóc. Do osboty mamy czas na decyzję, czy sunia bedzie mogła pojechać do hotelu.
Walczymy o pieniądze....:oops:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]

Cioteczki, chciłabym przypomnieć, że pozostał nam [B]fundusz 152[/B] [B]zł [/B]po Neli a potem po Zuzie ;)[/quote]

To może Negri zostaw dla Elzy, bo wprawdzie stałych deklaracji jest wystarczająco, ale czasem z tych deklaracji ktoś się wykrusza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...