Jump to content
Dogomania

Piesek znalazł już kochający DT ale szuka DS!!! Znalazł nowy dom w Bytomiu!!!


Daria_13

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, już nie moge się doczekać xD Siedze jak na szpilkach, a dopiero 9, jeszcze nic do porządku nie przygotowałam - tzn. mam naszykowane, ale musze wyparzyć buleteczkę, muszę poslanko zrobic itp., - muzę czekac, az tata przestanie się krzątac xD
I nie wiem z czego się tak ciesze, pewnie z tym nieprzespanych nocy xD

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś numer tel. do malawaszki? PILNE

Malawaszko, dzowinłam do Klaudi, u niej dzwonek nie działa, wiec masz wjeśc do korytarza i zapukać w brązowe drzwi na lewo... mam nadzieję, ze przeczytasz bo ja nie mam twojego numeru...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście super. Czekamy z Klaudią na was. On już otworzył oczka ale ma jeszcze takie niebieskie. Klaudia naprawdę dobrze się nim zajmowała. Tych szczeniaków były 4, ale nie wiemy gdzie poszły.
PS. Jestem u Klaudii i ona cały czas płacze, bardzo się do niego przywiązała. Szkoda mi jej. :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wątpie, ze się nim dobrze zajmowała, gdyby było inaczej to szczeniak napewno nie byłby teraz zdrowy :)

Gdyby co mozecie mnie odwiedzić, ja go jeszcze troszke u siebie przetrzymam, tak z 2 tyodnie, az bedzie w peni samodzielny, żeby byłą pewnosc, ze można go wyadoptować ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest wszystko w porządku, dziękuey cioci malawaszcze z amleczko, maluszek baaaardzo zadowlony, przyssał sie od razu (no prawie, najpierw mnie opbślinił i popluł mlekiem, potem próbował zjeśc mnie, a dopiero potem to co piwnien :lol:). Teraz po obiadku mu sie odbiło, brzuszem mu wymasowała moja suczynka i zrobił siusiu i śpi ;)

A co do jego chodzenia to jest to takie chodzenio-pełzanie, jeszcze momentami sporo pełza, przynajmniej jak narazie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Jest wszystko w porządku, dziękuey cioci malawaszcze z amleczko, maluszek baaaardzo zadowlony, przyssał sie od razu (no prawie, najpierw mnie opbślinił i popluł mlekiem, potem próbował zjeśc mnie, a dopiero potem to co piwnien :lol:). Teraz po obiadku mu sie odbiło, brzuszem mu wymasowała moja suczynka i zrobił siusiu i śpi ;)

A co do jego chodzenia to jest to takie chodzenio-pełzanie, jeszcze momentami sporo pełza, przynajmniej jak narazie...[/quote]
To faktycznie Malizna z Niego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Max jest wielkosci mojej dłoni, kruszynek malutki ;)

Dopiero przed chwilką załąpał o co cioteczce bounty chodzi z podstawianiam dziwnego smoczka pod pysiol, i jak sie przyssał to myślałam, że nie skończy - wypił prawie 50 ml. (!!!), wyglądało to tak choćby długo nie jadł - przykro mi, ale chyba zwykła karma dla szczenikaów (a raczej na pewno) mu nie dawała poczucia sytości...

Teraz został wylizany przez moją sunie i śpi, sioo nie robił mimo masowania brzuszka, ale nie chciałam mu długo masowac, bo bardzo się napchał - aż troszkę mu sie 'ulało', ale chyba dopiero teraz się najadł ;) Myślę, że mam ok. 2 godzinki spokój ;)


Jesli ktoś chce pomoc w utrzymaniu maluszka, to podam numer konta na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

no nie powiem, że na długo starczy, biorac pod uwage ile ten szkrab je...
Myslę, ze najwyżej 5 dni... :(

Dlatego tez apeluję z prośbą o wsparcie, jesli ktoś nie chce przelac pieniazków, to podam adres na PW i moze po porstu zamówić w necie mleczko i zapłacić, a ja dostanę takowe...

ALe on jest kochany - nie uwieżycie, ale mój tata siedzi koło niego i nawet go nie zauważył! Czyli jeszcze nie wie, ze jest nadprogramowy pies w domu xDD

Link to comment
Share on other sites

a to szczyluś :loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2826/dsc0010cp0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img387.imageshack.us/img387/733/dsc0006ob1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img368.imageshack.us/img368/9582/dsc0007jf3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img382.imageshack.us/img382/1904/dsc0008gw6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/2427/dsc0009sw2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Dlatego tez apeluję z prośbą o wsparcie, jesli ktoś nie chce przelac pieniazków, to podam adres na PW i moze po porstu zamówić w necie mleczko i zapłacić, a ja dostanę takowe...[/QUOTE]Może uda mi się coś wyskrobać, to przeleję. Ale na razie nic nie obiecuję... Numer konta mam.

[quote name='BoUnTy'] ALe on jest kochany - nie uwieżycie, ale mój tata siedzi koło niego i nawet go nie zauważył! Czyli jeszcze nie wie, ze jest nadprogramowy pies w domu xDD[/quote]Może do końca tak zostanie :evil_lol: :evil_lol:??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Może uda mi się coś wyskrobać, to przeleję. Ale na razie nic nie obiecuję... Numer konta mam.

Może do końca tak zostanie :evil_lol: :evil_lol:??[/QUOTE]


Niestety nie zostało, ale myśłam, że bedzie gorzej ;P Troszke pomarudził, poryczał i przestał, bo mu zagrziłam, że albo pies, albo komputer będzie sobie naprawiać sam xD

Link to comment
Share on other sites

Bounty a może jak się skończy to mleczko to on już nie będzie potrzebował pić mleka? Ja nie wiem jak długo takie malce powinny, ale skoro on już i tak miał taką długą przerwę to można by mu potem dawać kaszkę dla dzieci - na wodzie i dosypywać witaminy dla szczeniąt. Cholercia no najgorsze że nie wiemy ile on ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Bounty a może jak się skończy to mleczko to on już nie będzie potrzebował pić mleka? Ja nie wiem jak długo takie malce powinny, ale skoro on już i tak miał taką długą przerwę to można by mu potem dawać kaszkę dla dzieci - na wodzie i dosypywać witaminy dla szczeniąt. Cholercia no najgorsze że nie wiemy ile on ma[/QUOTE]

Byłam u weta, został oceniny na nie wiecej niż 3,5 tygodni, chciałam go odrobaczyc, ale w tym wypadku się nie da...

Na mleczku musi jeszcze wspomagająco ciągnąc do 5 tygodni, moze juz twedy oczywiscie próbowąc jeśc, ale mleczko jszcze powinno być...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...