Jump to content
Dogomania

Piesek znalazł już kochający DT ale szuka DS!!! Znalazł nowy dom w Bytomiu!!!


Daria_13

Recommended Posts

malawaszko ja zawsze, gdy biore psa pierwsze co roibię, ide do weta na rutynke i odrobaczenie, nie ma zmiłuj - czy to jest szczeniak czy starszy pies ;)

Już doszliśmy z malucehm do porozumienia w kwestii jedzenia, bo wczoraj jadła co 2 godziny, ale teraz już sam ładnie sie dopomina co 4 godzinki, czyli karmilismy sie o 23, troszkę przed 3, no i przed chwilka mnie zwklekł z łóżka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BoUnTy']malawaszko ja zawsze, gdy biore psa pierwsze co roibię, ide do weta na rutynke i odrobaczenie, nie ma zmiłuj - czy to jest szczeniak czy starszy pies ;)

Już doszliśmy z malucehm do porozumienia w kwestii jedzenia, bo wczoraj jadła co 2 godziny, ale teraz już sam ładnie sie dopomina co 4 godzinki, czyli karmilismy sie o 23, troszkę przed 3, no i przed chwilka mnie zwklekł z łóżka ;)[/quote]
Grzeczniuch z Niego:multi:
idę grosiki na mleczko wysyłać ( w BS-ie:oops:, bo tu innego banku nie ma)

Link to comment
Share on other sites

LuDZIE PMOŻCIE! Maluszek zaczął wymiotywać, nie byłby chyba w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w tersci zoładkowj albo znajdują się kawałki niestrawionego pedigree, albo sa to wymioty kałowe, choc nie pachną kupka, prędzej własnie tym pedigree, konsystencje tez maja podobną - maluszek nie chciał robić przez noc kupki, teraz masowaliśmy długo brzusio i zrobił troszeńkę, ale o konsystencji 'prawie'b biegunkowatej...
Musimy leciec do weta, bo moze doszło do zaczopowania jelit np. treściami, któych maluch nie trawił i któe zostały w nich...

Nie mam pojecia skad wziaść pieniądze, narazie się zadłuże, ale co dalej...



Narazie jest spokój, dlaczego z wetem jeszcze chwilkę poczekam, bo bardzo możliwe jest, że nie trawił pedigree i teraz opróżniał zawartość żołądka, zobaczymy jeszcze 1 karmieie, co bedzie się działo, narazie dowodnam go wodą...

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzam co chwilka stan odwodnienia, w porządku, narazie nie wymotuje, le nie jadł już od 7,30 - postaram sie go nakarmić, odczekamy pół godzinki - jesli po mleczku znowu zwymiotuje to wtedy idziemy do wtea, tylk jak się wyrobić skoro mój wet jest otwarty do 13, a potem od 15...

Z tym, ze od 15 jest oja ulubiona wetka, ktra zwykle liczy mi mniej, a tak bede musiałą też plącić pełna stawke.... wszytsko sie okaże, ja jestem na etapie robienia świerzego mleka, ale dam mniej miarek...

Link to comment
Share on other sites

:oops:

Juz wróciłam od weta, maluch dostał No-Spe i Tolfime, mam go troszkę podgłodzić itp., wszytsko bedzie w porządku, mały już w drodze sie uspokoił, moze mogłam przeczekać - [B]placiłam 40 zł. (!!!) [/B]

Założyłam Maxowi książeczkę zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze z tym nasileniem jedzonka co teraz je, powinno być na tydzien, a potem spokojnie bedzie mozna wprowadzac normalna dietkę - zrobie tak, zeby starczyło ;)


Dzisiaj i tak Max ma miec do wieczora głodówke...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Przelałam 10 zł :).[/QUOTE]

Dziękuję ;*


Moze w tym poscie bee zamieszczac rozliczenia, ok?


ROZLICZENIE:


[B]Wpłaty:[/B]
50 zł- od JOMY
5 zł. - od halbiny ;)
10 zl. - od maciaszek
+ mleczko i jedzonko kupila [U]malawaszka[/U]


[B]Wypłaty:[/B]
- 40 zł. - weterynarz
- 4,75 - ryż
- 5,23 - kurczak
- 5,98 - ryż (2 kg.)
- 4,04 - kurczak



[B]
SALDO KOŃCOWE:[/B] + 5 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']podajcie mi na pv dane do przelewu! :mad:[/QUOTE]

Halbino :mad: A wiesz, ze ja reklamuje twoje szczeniory? Bo Pani chce psiaka, ale z większych, a twoje raczej malutkie nie beą takie jak on, a twoje jej się bardz podobaja, zobaczymy xD


Mam towje 5 zł. z mojego bazarku, więc przekaż to to chcesz na niego na twoje - ty tez masz duze potrzeby!


Jomo dziękuję, za wpłate, jest Pani kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Halbino :mad: A wiesz, ze ja reklamuje twoje szczeniory? Bo Pani chce psiaka, ale z większych, a twoje raczej malutkie nie beą takie jak on, a twoje jej się bardz podobaja, zobaczymy xD


Mam towje 5 zł. z mojego bazarku, więc przekaż to to chcesz na niego na twoje - ty tez masz duze potrzeby!


[/quote]
Reklamuj, Kochanieńka, reklamuj! Sunie są juz w pełni gotowe do adopcji... właśnie uczą sie chodzenia na smyczy i regularnego spacerkowania...
nic nie rozumiem z tej drugiej części o 5 zł. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A ja podnoszę Maxa. Dobrze, że już z nim wszystko w porządku. Szukaj malutki domku. Kto zrobi malcowi allegro. Bo myślę, że jeśli znajdzie się odpowiedzialny i fajny domek to na pieska poczeka z 2 tygodnie co nie?? także można mu już szukać domku. Ja go wystawiłam na adopcje.org i na 4łapy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Reklamuj, Kochanieńka, reklamuj! Sunie są juz w pełni gotowe do adopcji... właśnie uczą sie chodzenia na smyczy i regularnego spacerkowania...
nic nie rozumiem z tej drugiej części o 5 zł. :eviltong:[/QUOTE]

Kiedyś wystawiłam dla twoich podopiecznych bazarek, niestety uzbierało się 5 zł., tylko ty wtedy miałaś kłoty z sąsiadam, czy cuś i nie miałaś psiaków dodatkowych ;P Także ty już swoje dołożyłaś dla maxa, a reszte daj twoim suczkom xD Teraz już rozumiesz? ;) My jakos sobie poradzimy, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, narazie jesteśmy na plusie ;P
Musi jakos być ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia_Bn']Podnoszę Maxia :loveu:

BoUnty jak mam przelać jakieś pieniądze ?? Ja nie wiem jak to się robi ;/ :shake: , a bardzo bym chciała bardzo ale to naprawdę bardzo !!

Czy ktoś mi wytłumaczy na czym to polega ??!![/QUOTE]

A masz moze drukarke? ;)

Link to comment
Share on other sites

No to wchodzisz na ta strone:

[url]http://drukprzelewu.pl/[/url]


i wpisujesz tak moje dane, potem ile chcesz wpłacić, swoje dane i robisz 'generuj' - drukujesz to co się pokaże i z tym (i pieniążkami, które napisalas w kwocie + 2,50 zł.) idziesz na pocztę, PKO itp. ;) Dajesz przy okienku i czekasz aż wpisza i podbiją i to koniec ;P

Daj znać kiedy skopiujesz sobie numer konta, to wykasuje go stąd, biorąc pod uwage to co sie na w dzisiejszych czasach dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kasiu z wpłatę!
Mały wieczorem znowu wymiotywał, oze to mleczko mu nie służy? No nic mleczko pije chetnie i od wczoraj jest w porządku, było wile razy sioo i koo, wiec jest dobrze ;) Dzisiaj gotujemy sobie ryżyk, bo się uczymy jeść normalnie stałe rzeczy - mimo tego, że już jadł, to myslę, ze ryzyk bedzie odpowiedniejszy niż pedigree ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...