Jump to content
Dogomania

bull popularny


fasolka7

Recommended Posts

A tu się akurat nie zgodzę... jak ktoś kupuje psiaka i nie zamierza go wystawiać, ani nawet rodowodu mu wystawiać, to moze nie pamiętać...

Aa nazwy hodowli nauczyłam się dopiero, kiedy już zakumplowałam się z Acrobą, imię mamusi Chrumy pamiętam, ale ojca... ukatrupcie mnie, a sobie nie przypomnę. Już prędzej Franco i kilku innych dogomaniaków pamięta...

Kumpel też wziął haszczaka ze znanej hodowli, byliśmy tam razem po odbiór psiaka i ni cholery teraz po półtora roku nie pamiętamy, co to za hodowla...

Czasem po prostu dla ludzi to nie jest ważne, a zbędne informacje szybko wietrzeją z główek.

Co nie zmienia faktu, że ludzie, którzy po kilku tygodniach wymieniają amstaffiątko na staffiątko, nie budzą mojego zaufania i problemy węszę.

Dowiedz się proszę z jakiej hodowli mają staffiątko, bom ciekawa strasznie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jam też ciekawa, ale Daguchna, pytałam jaka hodowla, gość mówi stafik, ja mówię, że wiem co to za rasa, ale chodzi mi o nazwe hodowli to chwile pomilczał i zaraz zmienił temat na Athamasa. Może następnym razem spytam skąd przywiózł psiaka...

Link to comment
Share on other sites

Mati no niestety sa ludzie i ''ludzie'' ja nie moge znalezc na to wytłumaczenia, ale co do nazyw hodowli to ja mysle ze wlasnie jak ktos chce szpanowac to uczy jej sie na pamiec a mało tego znam chłopaka ktory zna na pamiec cały rodowod swojego staffika

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,

w dzisiejszej auto giełdzie znalazłam ogłoszenie:

"BULL TERRIER

szczenięta 8-tygodniowe, z domieszką Americana Staffordshire Terriera, zaszczepione, odrobaczone,

Cena: 200 zł "

Zatkało mnie trochę :o :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,

w dzisiejszej auto giełdzie znalazłam ogłoszenie:

"BULL TERRIER

szczenięta 8-tygodniowe, z domieszką Americana Staffordshire Terriera, zaszczepione, odrobaczone,

Cena: 200 zł "

Zatkało mnie trochę :o :evil: :evil:

Szok to brzmi jakby to była zaleta że jest z "domieszką "

:evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...