Jump to content
Dogomania

bull popularny


fasolka7

Recommended Posts

ostatnio w jednej ze stacji radiowych podano, ze bullteriery sa najmodniejszymi psami w tym sezonie :-? i przeprowadzano ankiete kto lepiej wyglada z bullem, mezczyzna czy kobieta......

co Wy na to ? wg mnie nie jest to najlepsze, bo nagle wszyscy zaczna zabiegac o te psy i bedzie to sprzyjalo masowej produkcji. :x

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myśle, ze jedna audycja radiowa to nie to samo co udzial bulla np. w jakimś popularnym filmie lub reklamówce.Moim zdaniem zbytnia popularyzacja jakiejkolwiek rasy tak naprawde jej szkodzi.Jednak nasze rasy są i tak dobrze rozpoznawalne więc nie ma sie czego obawiać.Co najwyżej takie radiowe quizy mogą podnieś choć troche świadomość ludzi ,że z naszych psiaków nie aż takie straszne smoki są...:)

Link to comment
Share on other sites

tylko zeby nie bylo tak jak po filmie 101 dalmatynczykow: kazde dziecko chcialo dostac kropkowanego szczeniaka pod choinke, a po Nowym Roku schroniska pelne nowych pieskow :(

dokladnie. od stacji radiowej moze sie zaczac i tak dalej i dalej.....

Link to comment
Share on other sites

kto lepiej wyglada z bullem, mezczyzna czy kobieta......

Oczywiscie ze kobieta :D Jak widzisz gosica ubranego "na sportowo" z bulikiem to od razu myslisz ze to pies zabojca. A jak widzisz kobitke elegancko ubrana to od razu inaczej patrzysz na psa 8) . Chociaz czasem slysze komentarze typu: taka ladna pani a taki brzydki pies. Ale wtedy odpowiadam: sam jestes brzydki :evilbat: i gosc sie odchrzania.

Link to comment
Share on other sites

To się ciesz, mnie kiedyś jakiś palancik ubrany w garnitur za 100 zł powiedział, że pies tak samo ohydny jak ja :x Ale mój dzielny pies stanął w mojej obronie wskakując do błota. Do końca życia nie zapomne miny tego pana jak spojrzał na błotne kropki na swoich nogawkach :lol:

Link to comment
Share on other sites

tylko zeby nie bylo tak jak po filmie 101 dalmatynczykow: kazde dziecko chcialo dostac kropkowanego szczeniaka pod choinke, a po Nowym Roku schroniska pelne nowych pieskow :(

No własnie, tym bardziej że bull to nie zabawka a niewłaściwie wychowany nie zawsze wyrośnie na pieszczocha :-?

Link to comment
Share on other sites

Ale mój dzielny pies stanął w mojej obronie wskakując do błota. Do końca życia nie zapomne miny tego pana jak spojrzał na błotne kropki na swoich nogawkach :lol:

:D

Moja Aksa uwielbia wszystkie psy. No i jak zobaczyla jamnika na boisku to pedem do niego. Facet sie przestraszyl i cap jamnika na rece. A byla to sloneczna niedziela, wiec pan sie ubral w biale spodnie. A moja sunia wczesniej pochodzila troche po kaluzach :D . No a ze nie mogla dosiegnac jamniczka to hops na pana :multi:

No i skonczylo sie na tym, ze musialam prac spodnie :( .

Link to comment
Share on other sites

pan sie ubral w biale spodnie. A moja sunia wczesniej pochodzila troche po kaluzach :D . No a ze nie mogla dosiegnac jamniczka to hops na pana :multi:

No i skonczylo sie na tym, ze musialam prac spodnie :( .

i tu przyznam racje panu. mial prawo sie zezloscic.

Link to comment
Share on other sites

Z chamstwem sie nie wygra bo jest go za dużo.Dokładnie wczoraj stoję sobie pod sklepem z moimi paniami jakieś 10 m od wejścia żeby nie przeszkadzać ( trzymam je krótko na smyczy) i nawet sie nie zorientowałem jak mnie omija jakis facet i rzuca tekst "Pan weźmie te psy bo....." nie zdążył dokończyć bo mi sie krew w żyłach zagotowała i skwitowałem to tekstem" Bo zabardzo sie Pan boi co??" i odwróciłem sie na pięcie nie ruszjąc z miejsca.To normalne ,że nie każdy lubi psy ale ten palancik taksówkarz prawie samochodem do sklepu wjechał a ja mam mu sie z oczu usunąć bo on chce mieć 5 m dystans wokół swojego samochdu.....

Link to comment
Share on other sites

Jak pracowalam w TVP i wyszlo, ze mam bulla, to ludzie zaczeli na mnie patrzec, czy aby przypadkiem zaraz na kogos nie napadne... :evilbat:

A moge sie dowiedziec, co to za stacja i gazeta? Bo nie wiem, na ile to powazny problem.

Ja mam nadzieje, ze teraz dresy sie na bulle nie przerzuca, bo amstaffy juz sie opatrzyl... Cena z hodowli ich pewnie odstraszy, ale niestety szczeniat bez papierow jest mnostwo i ich nabycie nie jest klopotem.

Czlowiek tu sie nameczy, zeby wychowac psa odpowiednio - pies jest mily, kocha wszystkich, a tu kupi sobie bulla jakis flegmatyk i co?

Poza tym ostrzegam - kradzieze psow ostatnio przybraly na sile.

Link to comment
Share on other sites

Najpierw musze miec konkretne dane co do gazety - tak sie sklada, ze mialam okazje poznac redaktor naczelna marie claire - ona ma dwa bullteriery - i moglabym sprobowac z nia porozmawiac.

Czy audycja w radiostacji ma byc powtorzona?

Nie zabronimy dziennikarzom mowic czy pisac o psach. Trzeba zatem znac konkretnie kazde ich wypowiedziane slowo i do niego sie odniesc. Nie mozna nic zrobic ot, tak po prostu.

Mam pewien plan - ale musze znac wiecej szczegolow 8)

Link to comment
Share on other sites

wiecie wszystko byloby ok gdyby ludzie kupowali od hodowcow ,bo wielu osobom bylo by trudno i ciezko wydac na psa rodowoowego 1500 zl czy wiecej,ale od cholery jest handlarzy ktorzy wprowadzaja metlik . No nic mam nadzieje ze cos pomyslowego Tufi wykombinujesz liczymy na Ciebie :D i pochwal sie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...