Jump to content
Dogomania

ciuszki ciuszki ciuszki


rudziaczek

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam yorka i grzywacza. yorka ubieram tylko wtedy gdy jest bardzo zimno,albo jak pada deszcz. inaczej jest z grzywaczem. jego ubieram juz przy temperaturze nizszej niz 10 stopni (plus oczywiście) no i jak pada, bo on nienawidzi deszczu i wtedy nie chce wychodzic na dwor, a sikac przeciez trzeba :D mam dla niego dwa ubranka (szyte na zamowienie,bo nie chcialam zbyt fikusnych i kolorowych)cienkie z bawełny i grubsze z polaru. oba w kolorze zblizonym do koloru jego włosów.
a co do tych dziwacznych ubranek, to uwazam, ze jak komus sie podobają to czemu nie :) nie sądze zeby taki psiak sie w nich męczył.oprocz tego, ze sa fikusne to sa tak samo wygodne jak te całkiem proste. krój zwykle jest podobny przecież. a moj marcel chętnie nosi ubranko, jest do niego przyzwyczajony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mam dwa nagie grzywacze i tez chodza w ubrankach.Mam kilka sztuk :na deszcz,na mrozy a takze ochronne od slonca ,bo nagie psy maja to do siebie ,ze moga ulec poparzeniu slonecznemu.Wcale nie uwazam tego za fanaberie,ale za ochrone swoich podopiecznych.Sa rasy ktore musza nosic ubranka z roznych wzgledow...ochrona wlosa,ochrona przed zimnem,a nawet podeszly wiek...Moim zdaniem ubranka moga byc smieszne i oryginalne,ale ladne.Tak czy siak pies w ubranku jest komiczny wiec jak szalec to na calego :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja mam doga niemieckiego i mimo ze ma krotka siersc nigdy w zyciu nie zalożylabym psu sweterka :D tez marznie w zime ale kombinezonik ????kokarda na ogon!!! przypomina mi sie tekst głupawej piosenki dla małolatow NIE JESTEM PINDOŁEM W RÓŻOWYM SWETERKU moj pies czułby sie głupio i napewno wolałby troszke zmarznąc -troszke ruchu i już sie robi ciepło :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Polecam firmę York Avenue ubranka mają naprawdę piękne, duży wybór, dobrze uszyte i bardzo wytrzymałe. Sklep jest w Krakowie ale mają swoje ubranka wystawione na allegro gdzie ja dokonywałam zakupu, przesyłka też szybka więc naprawdę gorąco polecam.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem tego złośliwego komentarza :shake: tofikyork pytała o adresy sklepów gdzie kto kupuje ubranka dla swojego psa, a nie czy ktoś ubiera psa "wymyślnie" itd. to forum jest coraz gorsze, chyba lepiej nic tu nie pisać...
żegnam...

Link to comment
Share on other sites

?
z tego co wiem, to temat o 'ciuszkach' i odpowiadam na pytanie zawarte w 1 poscie. wyraziłam swoją opinię i nie wiem, co w niej jest złośliwego, naprawdę Oo' to, ze ja nie ubieram swojego psa w różne rzeczy to nie znaczy, że innych za to potępiam. nie miałam przecież nic złego na myśli, chyba mnie po prostu nie do końca zrozumiałaś ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jak narazie na zimę mam ubranko z wełny-jakby było zimno ale [FONT=Arial Black]nie[/FONT] [FONT=Arial Black]padał [/FONT]śnieg albo deszcz a drugie zamierzam kupić ortalionowe ocieplane aby gdyby [FONT=Arial Black]padał[/FONT] deszcz albo śnieg mojemu psiakowi było cieplutko .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']Nicole chodzi w joggerach (tylko, bo kombinezony są za sztywne Oo) chodzi w zimie, albo wieczorem na jesień jak jest zimno bardzo :)
Niestety inaczej na spacer w mróz nie wyjdzie i jest strajk :DD[/quote]

Mądra- dba o siebie, nie chce sie przeziębić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ubranka to lekka pszesada:shake:
Chociaż czasami są bardzo ładne np. Dres dla szczeniaka ze str.[url=http://www.puppyangel.pl]PuppyAngel.pl - ubranka dla psów, posłania dla psów, legowiska dla psów, akcesoria dla psów. Ekskluzywne artykuły dla psów, psia moda.[/url]
świetnie to wygląda:cool3:
Ale.np.sukienki , strój domowy to jak powiedziałam przesada.
a ciuszki znajdziecie na str.[url=http://www.york-shop.com]Hodowla Maltańczyków PUH Sylwia sklep internetowy i producent: ubranek sportowych i eleganckich,kokardek dla yorków,czapeczek.kapeluszy,butów,kocyków,legowisk welurowych,kanap na drewnianym stelażu z gobelinowym obiciem,mebli ogrodowych,łóżeczek z ba[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja podchodzę trochę sceptycznie do wszelkich ubranek dla psów. Niestety pierwsza zima dopiero przed nami i będę musiała się z tym zmierzyć:cool1:
Nigdy nie kupię maluchowi jakiegoś ubranka typu bluza z kapturkiem czy innych podobnych do ludzkich ubranek. Spróbuję sama coś uszyć np. z rękawa, a jeśli nie sprawdzę się jako krawcowa, to będę zmuszona kupić gotowe ubranko. Ale będę się wstydziła z nim wychodzić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja']Ja podchodzę trochę sceptycznie do wszelkich ubranek dla psów. Niestety pierwsza zima dopiero przed nami i będę musiała się z tym zmierzyć:cool1:
Nigdy nie kupię maluchowi jakiegoś ubranka typu bluza z kapturkiem czy innych podobnych do ludzkich ubranek. Spróbuję sama coś uszyć np. z rękawa, a jeśli nie sprawdzę się jako krawcowa, to będę zmuszona kupić gotowe ubranko. Ale będę się wstydziła z nim wychodzić:diabloti:[/QUOTE]

Ja też się na początku wstydziłam. Ale niestety ze względu na zdrowie mojego psiaka musiałam sie z tym pogodzić. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia_so']Ja też się na początku wstydziłam. Ale niestety ze względu na zdrowie mojego psiaka musiałam sie z tym pogodzić. :cool3:[/quote]

Ja tez będę musiała:lol: Wcześniej wstydziłam się kokardek, Elmisiowi związuję włoski w kucyka. Kiedyś miał czerwoną gumkę, a ja akurat miałam czerwoną bluzkę i ludzie się dziwnie na mnie patrzyli:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja']Ja tez będę musiała:lol: Wcześniej wstydziłam się kokardek, Elmisiowi związuję włoski w kucyka. Kiedyś miał czerwoną gumkę, a ja akurat miałam czerwoną bluzkę i ludzie się dziwnie na mnie patrzyli:evil_lol:[/QUOTE]

heh... ja swojemu obcięłam kucyk bo kiedyś ludzie jak go widzieli na ulicy to wołali " ale śliczna dziewczynka" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...