Jump to content
Dogomania

Imiona rodowodowe


Ag@tA

Recommended Posts

dziekuje bardzo
moje umlibine to Jack Sparrow ;)
zoaczymy, ktore wybierze Marcella
Max 11 liter bo jak juz wspomnialam to dla znajmomej z Holandii, a chyba takie jest tamtejszy przepis
mozecie wymyslać jeszcze

jesli macie pomysly to poposze tez cos dla moich mauchow
j. angielski
w stylu A... A....
liczba liter nieograniczona
np. Almost an angel
amor's arrow
april afternoon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']dziekuje bardzo
moje umlibine to Jack Sparrow ;)
zoaczymy, ktore wybierze Marcella
Max 11 liter bo jak juz wspomnialam to dla znajmomej z Holandii, a chyba takie jest tamtejszy przepis
mozecie wymyslać jeszcze
[/quote]

June' s Cherry.

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiscie pytalam juz o imionka A... A...
ale Pani wet (ktora robila inseminacje) zapowiedziala nam duzo szceniorków (badanie nasienia - 97%).
Zreszta rekord świata nalezy do seterki irlandzkiej (26), wiec chcialabym mieć ich wiecej niz za mało.
Jesli cos wam przyjedzie do glowy to piszcie
i proszę minimum 2 wyrazy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W Angli rejestrowany pies musi miec dany nazwe z co naj mniej dwoch slow in calosc nie moze przekroczyc 26 liter.

Powazni hodowcy maja przydomek.

Za dawne czasy pies mial nazwe z przydomku plus co sie chcialo.

U niektorych raz tradycyjne imiona mysliwych psow to cos z natury, roslina lub cecha pozitywna, tak jak honor, wiernosc itd.

Czesto wszystkie pieski z danego mioty mialy nazwe zaczynana z tej samej litery alfabetu.

W dzisiejszych czasach ludzi czesto nazywaja psy po ulubionej piosence, lub jakis temat jak filmy itd.

Inni lubia dawac imiona ktore maja cos od ojca i matki, take jak w Angli sie daje konia wyscigowym.

Hodowcy w domu nazywaja psa na ogol calkiem inaczej, bo na ringu nie wolno dawac znac kim pies jest, tak ze jak w domu sie nazywa bobo to mozna sie do niego zwracac po imieniu bez obawy.

Ja mam rodzicow z pohodzenia polskeigo i lubie dawac swoim imiona po polsku ale tylko jedno slowo w dodtaku przydomku, i kazdy miot z innej litery alfabetu.

Ja mam Barbelka Calusek (Kizi), a jej siostra w Polsce dalam Barbelka Cyganka (w domu jest Cyga). Ich matka z mojego pierwszego miotu byla Barbelka Amorek (w domu Tula), w tym samym miotcie byly B. Aksamit, B. Ambrozja.

Mam teraz jeszcze Ch Barbelka Eliksyr (Jozi, wymawiano Dzozi), Ch Barbelka Iskra JW (Lexi) i Barbelka Muzyka (Myka, wymawiano Majka).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to na pewno po tym filmie , jak byłam w podstawówce to ogladałam codziennie ten film na video a było to daaaaawno
moge strzelać cytatami np
"kochanie masz jakiegoś zwierza pomiedzy nogami ,
dziękuje jest tam rownież pies " :)
to kiedy J L zamieszkał z detektywem :)

[B][COLOR=red]A JA SZUKAM IMION 2 CZŁONOWYCH ANGIELSKICH NA P[/COLOR][/B] :)

Link to comment
Share on other sites

dwudziestu nie dało rady...:shake:
Niektóre są naprawdę beznadziejne, ale coś ta literka P mi nie sprzyja. Będę jeszcze kombinować
Prancing Pony
Power Desire
Placebo Pill:evil_lol:
Prince of ... / Princess of ...
Partner for Life
Power of Love
Peeping Tom
Pillar of Strength
Prophet of Doom
Pretty Cool
Pure Beauty
Plenty of Courage
Postman Pat
Prehistoric Power
Pint of Ale:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...