Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Asia ma niestety rację, czas goni jak szalony, zawsze jakaś robota mnie dopadnie, o obie wiecie, że w takiej "posiadłości" zawsze jest co robić:mad:.
I odzwyczaiłam się od Dogo...teraz jak są maluchy wcale nie będę miała węcej czasu :evil_lol:, przede wszystkim muszę im wątek otworzyć.
Pożyjemy, zobaczymy...dziękuję za pamięć :calus:

Link to comment
Share on other sites

Jak już będzie wątek, to daj znać - będziemy odwiedzać.
U mnie w Galerii spokojnie możesz wstawić link do wątku kici.:lol:

Aaaaaa, w rozmowie zapomniałam napisac, że mam Twoja książkę do oddania. aż głupio. Ale książka jest, przeczytana. Dobrze się czyta. Wojtecki będzie zadowolony z tej pozycji.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Wojtecki'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG] sprobuje ))) moze sie oderwie na chwile od opieki nad niemowleciem.... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE]

[COLOR=Red][B]niemowlęcia też byśmy chętnie zobaczyli ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ooooo, jakies niemowlę się pojawiło u Dymeckich? Prosze fotki...
[B]Poświato[/B], ja nadal mam od Ciebie książkę (niech Wojtecki nie krzyczy)...

Pzdr.[/QUOTE]
[COLOR=Red][B]
noooo ....nawet swego czasu Beatka napisala ...niech nikt nie myśli że zostałam babcią ...więc jak nie babcią to mamunią ;) ....ale sie nam nie chcą pochwalić ....:obrazic:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie, jakieś strasznie wielkie nieporozumienie tu wynikło :crazyeye::evil_lol:
Wojtek pisząc o niemowlaku miał na myśli najmłodszy nasz przychówek w postaci koteczki:wolfie: , i to już nie niemowlak tylko rosnąca jak na drożdżach panienka. A wzięła się z tymczasu, były trzy maluszki, dwa poszły do super domków, a niunia tak rozkochała w sobie Kirka, mnie i Gabryśkę, że została z nami przez zasiedzenie:multi:.

To co wspomina Ala, to fotka na NK, a na niej ja z prawdziwym ludzkim niemowlakiem na rękach...ale to nie moje, ino rodzinne...najmłodszy siostrzeniec Wojtka...:megagrin:.:megagrin::megagrin:..ale się narobiło...aż mi mąż zdębiał jak to przeczytał..:megagrin::megagrin::megagrin:

Madzia SERDECZNIE gratuluję małej Oleńki:cunao: , niech się zdrowo chowa.... i mocno, mocno całujemy Was obie:loveu:!!!!!!

Asiu, byle do wiosny...Lalunię będziemy golić i już teraz zapraszam na herbatkę, ciacho i ploteczki :beerchug:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...