Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma].•)´ [/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b](.•´ [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]`*.*´¨) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]¸.•´¸.•*´¨) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b](¸.•´ (¸.•` [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b](`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]`•.¸(*)DZIEŃ DOBRY (*) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b](¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) [/COLOR][/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]Gdy się obudziłam, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]komputer włączyłam, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]i na Dogomanii[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]wizytę złożyłam. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]Życzę dnia miłego, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]i na cały dzionek [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]humorku dobrego. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]...........(¨`•.•´¨) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]............`•.¸(¨`•.•´¨) " [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b].............. ×`•.¸.•´×" [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"Poświata"'][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b].•)´
(.•´ [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]`*.*´¨) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]¸.•´¸.•*´¨) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b](¸.•´ (¸.•` [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b](`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]`•.¸(*)DZIEŃ DOBRY (*) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b](¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) [/COLOR][/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]Gdy się obudziłam, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]komputer włączyłam, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]i na Dogomanii[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]wizytę złożyłam. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]Życzę dnia miłego, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]i na cały dzionek [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]humorku dobrego. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]...........(¨`•.•´¨) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]............`•.¸(¨`•.•´¨) " [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b].............. ×`•.¸.•´×" [/COLOR][/FONT][/QUOTE]

To brać strażacka tak Cię natchnęła?;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Hej Tam w Lesie :bye: u nas dzisiaj był pierwszy bocian:multi:


[CENTER]:multi::multi::multi:wiosna:multi::multi::multi:[/CENTER]
[/quote]
Hej tam w Górach [IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif[/IMG], a u nas motylki cytrynki parka :cool3: :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Straż uwinęła się całkiem szybko, jedynie bałagan z gałęzi mi został :roll:. Odgarnęłam z przejścia na bok, ale z generalnymi porządkami poczekam na Wojtka, bo to trzeba będzie pociąć:roll:.

Mam za to inny problem.
Lalka ma cieczkę, jest pod ścisłym nadzorem, bo od kilku dni codziennie pojawia się u nas adorator, i to nie pod posesją tylko skurkowany przeskakuje mi płot.
Wczoraj psy w domu podniosły alarm, więc wyskoczyłam zobaczyć co się dzieje, to tylko cień mi smignął :angryy:. A dziś bezczelnie podszedł pod same drzwi tarasowe :angryy:, a zanim wyskoczyliśmy z Konradem, to już był na ulicy. Zaczyna mnie to wkurzać, bo psy zamiast szaleć w ogrodzie to siedzą w domu i wychodzą tylko na reglamentowane spacery, nie po to mam ogród :mad:.
Raz był rano, pare razy wieczorem - widocznie ktos go na samodzielne spacerki wypuszcza.
Zastanawiam się co z tym fantem zrobić :hmmmm:, może próbować zwabic np. na kiełbaskę, uwiązać i wezwać policję żeby go do schroniska wywiozła.
Bo jest tak namolnie regularny, że obawiam się że sam nie zrezygnuje :mad:.
Narazie przy furtce nazbieram kamieni....[/quote]
u nas w starym domu tez mielismy takiego adoratora ....a reszta psow go nie pogoni???tam mialam wybiegi i wlazil bezczelny na ogrod,tu nie mam i jakby taki psiak sobie wszedl to moj pies by go chyba rozszarpal:roll:.A moze by nie wchodzil jakby psy byly w ogrodzie???nieciekawa sytuacja:shake:

Link to comment
Share on other sites

:angryy::mad:Dalej nie działaja cytaty:mad::angryy:


Witaj!
Miałam dzisiaj wariacki dzień, ale przed snem wpadłam zobaczyć, co słychać?

Od jutra (to chyba już dziś? :hmmmm: ) ma być cieplutko i słonecznie!
Będzie dobrze!

Miłych snów [IMG]http://www.animated-gifs.eu/emoticons/0022.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, dzięki, już lepiej bo dziś był piękny dzięń, a nie ma nic lepszego na chandrę niż słoneczko. Rozłożyłam sobie fotel ogrodowy i trochę pogrzałam stare kości w jego ciepełku, ptaszki śpiewały, czas płynął sobie leniwie... alez było fajnie...
A najfajniej będzie jak Gerdula-Smarkula trafi do swojego domu, coś tam majaczy na horyzoncie, zobaczymy pod koniec tygodnia :roll:.

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=3]._/|_ *. D.
>,"<......*.O.
........_/|_ *.B.
........>,"<.. *.R.
..............._/|_*.A.
...............>,"<...*.N
....._/| _...............*.O.
....>,"<....................*.C[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Dzięki, dzięki, już lepiej bo dziś był piękny dzięń, a nie ma nic lepszego na chandrę niż słoneczko. Rozłożyłam sobie fotel ogrodowy i trochę pogrzałam stare kości w jego ciepełku, ptaszki śpiewały, czas płynął sobie leniwie... alez było fajnie...
A najfajniej będzie jak Gerdula-Smarkula trafi do swojego domu,[B] coś tam majaczy na horyzoncie[/B], zobaczymy pod koniec tygodnia :roll:.

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=3]._/|_ *. D. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]>,"<......*.O. [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]........_/|_ *.B. [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]........>,"<.. *.R. [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]..............._/|_*.A. [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]...............>,"<...*.N [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]....._/| _...............*.O. [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]....>,"<....................*.C[/COLOR][/FONT][/SIZE][/quote]



Trzymam kciuki:kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Mam jeszcze trzymać???????????[/quote]
Agus kochana, możesz puścić.
Co prawda to cos co majaczyło na horyzoncie, rozmawiało ze mną przez telefon, umówiło sie na ewentualną wizytę w celu zobaczenia małej, wypięło się i drugi raz się już nie odezwało.
Ale za to odezwał się domek miejscowy, zaprosiłam Panie do siebie na pogaduchy, odpuściłam wizyte szpiegowsko-przedadopcyjną i Gerda właśnie nocuje w nowym domku.
Teraz tylko kciukasy potrzebne żeby malutka się szybciutko zadomowiła, bo strasznie się do mnie przywiązała, miałam mały prywatny cień nie opuszczający mnie nawet na krok. Domek trzypokoleniowy, po stracie psa, bez zwierząt z ogrodem jeszcze większym niż mój, niedaleko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Agus kochana, możesz puścić.
Co prawda to cos co majaczyło na horyzoncie, rozmawiało ze mną przez telefon, umówiło sie na ewentualną wizytę w celu zobaczenia małej, wypięło się i drugi raz się już nie odezwało.
Ale za to odezwał się domek miejscowy, zaprosiłam Panie do siebie na pogaduchy, odpuściłam wizyte szpiegowsko-przedadopcyjną i Gerda właśnie nocuje w nowym domku.
Teraz tylko kciukasy potrzebne żeby malutka się szybciutko zadomowiła, bo strasznie się do mnie przywiązała, miałam mały prywatny cień nie opuszczający mnie nawet na krok. Domek trzypokoleniowy, po stracie psa, bez zwierząt z ogrodem jeszcze większym niż mój, niedaleko...[/quote]


To najlepsze co mogło się zdarzyć :multi: :loveu: Pozdrów ten Domek :loveu:

A Ciebie pozdrawiam Wiosennie i lecę zmienić ogłoszenie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z nową pańcią Gerdy, która teraz będzie miała na imie Figa :cool3:. Mała zachowuje sie bardzo przyzwoicie, poznaje domowników kumpluje się z dziadkiem, otoczenie-nowy ogród, nowe zapachy, nowe dźwięki, coraz śmielej wychodzi do ogródka, nawet sama na załatwienie się. Garnie sie do głaskanie, wystawia brzuszek do miziania, bawi się z najmłodszą Pańcią (wiek studencki). Powiedziano mi, że mam się nie martwić, bedziemy w kontakcie telefonicznym...
:multi::multi::multi: cieszę sie baaaaaardzo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Właśnie rozmawiałam z nową pańcią Gerdy, która teraz będzie miała na imie Figa :cool3:. Mała zachowuje sie bardzo przyzwoicie, poznaje domowników kumpluje się z dziadkiem, otoczenie-nowy ogród, nowe zapachy, nowe dźwięki, coraz śmielej wychodzi do ogródka, nawet sama na załatwienie się. Garnie sie do głaskanie, wystawia brzuszek do miziania, bawi się z najmłodszą Pańcią (wiek studencki). Powiedziano mi, że mam się nie martwić, bedziemy w kontakcie telefonicznym...
:multi::multi::multi: cieszę sie baaaaaardzo...[/quote]
Super wieści! Oby więcej takich, szczególnie na watkach adopcyjnych...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...