Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Przystępuję do pieczenia ciasta na dzisiejsze spotkanie...:lol:

Pzdr.[/quote]Asiu kochana, nie kłopotaj się ciastem :oops:, tyle masz na głowie...


[quote name='aga1215'][Co tam słychać w rodzinie zastępczej? :loveu: [/QUOTE]Testujemy możliwie najwygodniejszy (dla mnie oczywiście :evil_lol:) wariant spania. Z dolnej łazienki przenieśliśmy się do Gabi na górę. Ja spałam w łóżku dziecka, dziecko na materacu na podłodze (samo chciało, bo ja chciałam ją przenieść do mojego pokoju), szczeniory na materacyku przy mnie. I jakoś poszło - były grzeczne, rano było czysto, tylko sisuśki na pieluszce, normalnie pełna kultura, ciekawe kto je tego nauczył :cool3:. Tylko problem jest z porannym wyjściem na spacerek. Bo z dolnej łazienki było łatwie, szybciutko do drzwi i galopkiem na trawkę, a z góry po schodach same nie zejdą i nie będę ich tego uczyła. Muszę je znieść dwie osoby, bo to dwa pękate klocki i jedna osoba nie da rady. W tygodniu będzie łtwiej bo dzieci do szkoły wstają, a w weekend - zgadnijcie - kto musi wcześnie wstać, a kto może do południa spać :mad::angryy:.
Gluty apetyt mają nieziemski, rozręciły się już na dobre, na ogródku nawet Czarną Mambę ganiają z jazgotem (tę co to wczoraj jedna Pania określiła, że jest zołzowata i nieposłuszna), w domu ich pełno - gdzie ja tam i one, jak cienie :cool3:. Koty biedne mają przechlapane, bo szczylki je ganiają i dzimgoczą, ale nad tym pracujemy, jak nie poskutkuje po dobroci, dostaną ze dwa razy kapciem i będzie spokój ;) :eviltong:.

A gdyby ktoś zapytał jak żyję, to odpowiem - [B]ledwoooooo :sleep:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Asiu kochana, nie kłopotaj się ciastem :oops:, tyle masz na głowie...


Testujemy możliwie [B]najwygodniejszy[/B] (dla mnie oczywiście :evil_lol:) [B]wariant spania. Z dolnej łazienki przenieśliśmy się do Gabi na górę[/B]. Ja spałam w łóżku dziecka, dziecko na materacu na podłodze (samo chciało, bo ja chciałam ją przenieść do mojego pokoju), szczeniory na materacyku przy mnie. I jakoś poszło - były grzeczne, rano było czysto, tylko sisuśki na pieluszce, normalnie pełna kultura, ciekawe kto je tego nauczył :cool3:. Tylko problem jest z porannym wyjściem na spacerek. Bo z dolnej łazienki było łatwie, szybciutko do drzwi i galopkiem na trawkę, a z góry po schodach same nie zejdą i nie będę ich tego uczyła. Muszę je znieść dwie osoby, bo to dwa pękate klocki i jedna osoba nie da rady. W tygodniu będzie łtwiej bo dzieci do szkoły wstają, a w weekend - zgadnijcie - kto musi wcześnie wstać, a kto może do południa spać :mad::angryy:.
Gluty apetyt mają nieziemski, rozręciły się już na dobre, na ogródku nawet Czarną Mambę ganiają z jazgotem (tę co to wczoraj jedna Pania określiła, że jest zołzowata i nieposłuszna), w domu ich pełno - gdzie ja tam i one, jak cienie :cool3:. Koty biedne mają przechlapane, bo szczylki je ganiają i dzimgoczą, ale nad tym pracujemy, jak nie poskutkuje po dobroci, dostaną ze dwa razy kapciem i będzie spokój ;) :eviltong:.

A gdyby ktoś zapytał jak żyję, to odpowiem - [B]ledwoooooo :sleep:[/B][/quote]

W wannie spałaś?:-o ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Żyję kochana, żyję.... Maluchy kolejną nocke zachowywały sie przyzwoicie, spały, nie rozrabiały za głośno, nie nabrudziły, kochane są.


A zdjęciów nie ma, bośmy z Asią gadały jak nakręcone :oops: i nie w głowie nam były foty. Ale nic straconego, bo wizytę napewno powtórzymy, a wtedy kto wie....


Aguś wysyłam Ci PW.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][SIZE=3]Wstaliśmy, zjedliśmy śniadanko, już dwa razy byliśmy w ogródku na siu... i ku.... i grzecznie mówimy

[/SIZE][COLOR=#3b3b3b][SIZE=1]________$$$$______________________ [/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_______$$$$_______________________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_____$$$__$$$________$$$__________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]____$$$_____$$_____$$$$_$$________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]____$$_$$____$$_$$$____$$_$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]______$$______$_$$$$__$$_$$$______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]________$$______________$_$$______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]__________$$__________$$_$$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________$$_____$$$___$$________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]____________$$__$$$_____$$$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_________$$_$_$$$$$$____$$$$______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_________$$$$$_$$$_$$___$$$$$_____ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________$$_______$$___$$$$_____ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________$$_$$______$___$$$___$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]__________$$__$$$$_____$_______$__ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_________$$__$$$$_$$____$$______$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_____$$_$$__$$$__$$______$$_____$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_$$_$$_____$$$$__$$_________$___$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]$$$$__$$$_$$$__$$$$$_______$$__$__ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]__$$$$_$$$$___$$$$$ $$$$$_$$$$$___ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_______$$_$$_$$$$$ $$$_$$$$$$$____ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]________$$$$$_$$$$ $$$$$$$$$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________________$$_$_$$________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][SIZE=1]____________________$$$$$_________[/SIZE] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#3b3b3b]*'¯*•.DZIEŃ DOBRY :cool3:.[/COLOR][/SIZE][/FONT]



Dokładnie tak, rok temu, zdecydowanie za rzadko sie widujemy, ale Asiaczek jest na maxa zapracowaną kobietą.
Muszę chyba wprowadzić jakieś nowe świeckie święto - raz w miesiącu u Poświaty :multi::cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, nowe świeckie święto! Dobre!!!

Pamiętaj dzisiaj o karmie; w razie co - uprzedź dzieci.:lol:
Na razie zaczełam czytać Larę;)

Pzdr.[/quote]Siedzę w domu, pogoda taka że gdyby sie małe sikacze, z domu bym nosa nie wyściubiła :shake:.
Miłego [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/k030.gif[/IMG], ja wracam do [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/c020.gif[/IMG].
Muszę zdjęcia robótkom porobić i ten bazarek dziś wstawić :cool3:.

[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]nie ważne ile razy w roku człowiek się spotka , ale jak trafi na bratnią duszę to tematu do rozmowy nigdy nie zabraknie ;-)[/COLOR][/FONT][/B] [/QUOTE]Swięta prawda :D.


[quote name='aga1215']Może i ja kiedyś na takie świeckie święto dotrę do W-wy? :hmmmm: [/QUOTE]Tylko kiedy bedzie to kiedyś :roll: :mad:, piwniczny pokoik gościnny wyszykowany stoi i czeka na pierwszego gościa (Asia widziała), na lato podszykujemy jeszcze domek nad garażem i normalnie na wczasy można do mnie przyjechać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Siedzę w domu, pogoda taka że gdyby sie małe sikacze, z domu bym nosa nie wyściubiła :shake:.
Miłego [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/k030.gif[/IMG], ja wracam do [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/c020.gif[/IMG].
Muszę zdjęcia robótkom porobić i ten bazarek dziś wstawić :cool3:.

Swięta prawda :D.


Tylko kiedy bedzie to kiedyś :roll: :mad:, piwniczny pokoik gościnny wyszykowany stoi i czeka na pierwszego gościa (Asia widziała), na lato podszykujemy jeszcze domek nad garażem i normalnie na wczasy można do mnie przyjechać :evil_lol:[/quote]
Tak, pokoik jest super! Nawet czajnik elektryczny widziałam, no i peeeełne półki książek. Co z tego, że monotematyczne, ale ile ich jest...!!!!!

Co do bazarków, to ja dzisiaj powinnam wysłac Ci fotki tych rzeczy, tak? Zaraz je chyba zrobię.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam sobie małą przerwę - nastawiłam gar zupy, nastawiłam pranie, wysprzątałam kuchnię, doszorowałam podłogę :roll:, sprzątnęłam gabinet, przedpokój i salon :roll:, jeszcze jadalnia i przenoszę się na górę :roll:.
Maluchom właśnie wyczerpały sie baterie i wreszcie padły :mdleje:.
Dziś nocka w gabinecie minęła spokojnie, ok. 4 zebralo im sie na zabawę, ale trochę je pomiziałam i zasnęły. Kolejna nocka BE qpy, tylko siusiu i tyo po jednym :multi:.

A najważniejsze co muszę zrobić, to namówić Konrada na sesję fotograficznę z moimi rzeczami na bazarek :evil_lol:, to dopiero wyzwanie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...