Jump to content
Dogomania

OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU


tifet

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Masza4']Słuchajcie, zdarzają się odpowiedniki RC diety, innych firm, np. Puriny. Ostatnio dla swojej suki kupiłam Purinę 14 kg na nerki-Renal stówę taniej od RC.
To jest mniej więcej to samo w składzie.[/quote]

niestety m.in. purina odpada...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masza4']Ok :oops:
Już mam-gapa ze mnie :oops:[/quote]


;)ja też wielu rzeczy nie widzę na forach... tyle tych wszystkich informacji że człowiek się gubi...

a co do Lordzia to może uda mi się pozyskać dla niego mięso drobiowe z zakładów drobiarskich:razz: to będzie miał rarytasy do amciania...

na dzień dzisiejszy Lord przeszedł kilka karm i tylko RC jest jako tako przyswajalna dla organizmu...
chłopczyk łyka enzymy...niedawno byłam po nie u weterynarza... ale już pomalutku szykuje się wizyta kontrolna u lekarza i trzeba iść po tabletki...
że biedny Lordzio będzie miał wizytę u weta... zobaczę jak uda mi się umówić... pewnie weekend lub początek tygodnia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']tifet służba zdrowia strajkuje, może byłoby jakieś wolne stanowisko dla Lordzia:evil_lol:

Na co czekasz, pisz mu CV i wysyłaj. Z takim doświadczeniem to hoho:evil_lol: bedzie wybierać w ofertach:cool3:[/quote]

wiesz co coś w tym jest.... miałby na swoją karmę... tabletki ([SIZE=3]łyka ich 12szt dziennie!!)..[/SIZE][SIZE=2]. i może jakiegoś kurczaczka i leczenie... [/SIZE]
w sumie nie ma on zdolności polonistycznych to trzebaby było mu sklecić jakieś CV :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']wiesz co coś w tym jest.... miałby na swoją karmę... tabletki ([SIZE=3]łyka ich 12szt dziennie!!)..[/SIZE][SIZE=2]. i może jakiegoś kurczaczka i leczenie... [/SIZE]
w sumie nie ma on zdolności polonistycznych to trzebaby było mu sklecić jakieś CV :diabloti:[/QUOTE]

tym lepiej że nie ma zdolności polonistycznych:cool1: pisz ze niemieckiej narodowości , znający dodatkowo 5 innych jezyków! (PL na poziomie komunikatywnym, co by mógł się z pacjętami porozumieć). Może przejdzie:eviltong:

A RC da mu się przestawić na gotowane (nam też wet na początku proponował RC, ale pózniejsz doszliśmy z nim do wiosku, że lepiej samemu wymieszać poszczególne skladniki)? Czy te kurczaki to tylko jako dodatek?

Link to comment
Share on other sites

on umie perfekto:
język szczekany
język psiego ciała
język niemiecki
język polski
język ludzkiego ciała

w formie "komunikatywnej"
język króliczy
język krewetek afrykańskich:diabloti:

na dzien dzisiejszy kurczak może być od czasu do czasu jako dodatek bo jego organizm średnio go znosi...
jedynie w miarę pozytywnie reaguje na RC, banany, puszki weterynaryjne Hillton:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']on umie perfekto:
język szczekany
język psiego ciała
język niemiecki
język polski
język ludzkiego ciała

w formie "komunikatywnej"
język króliczy
język krewetek afrykańskich:diabloti:

na dzien dzisiejszy kurczak może być od czasu do czasu jako dodatek bo jego organizm średnio go znosi...
jedynie w miarę pozytywnie reaguje na RC, banany, puszki weterynaryjne Hillton:diabloti:[/QUOTE]

to nie ma się chłopak co przejmować z takimi kwalfikacjami + doświadczenie! Jeszcze przydałyby mu się prawo jazdy, przynajmniej kategoria B i będą o niego walczyć:cool3:

Czyli narazie głównie RC może konsumować. Żeby mu się tylko nie znudziło, bo będziesz go musiała karmić jak ja mojego małego wybregnego potworka:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...