Jump to content
Dogomania

Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...


Jagoda1

Recommended Posts

Baltazar notorycznie uciekał z posesji do dzieci do szkoły podstawowej, a Kara była bardzo zaborcza wobec opiekunów. Przy nich pies ideał przy nich, gdy zostawała sama tez momentalnie uciekała z terenu posesji. 

Natomiast Fado to nie jest psiak z olsztyńskiego schroniska, także szczegółów to chyba się tylko pod podanym numerem telefonu można dowiedzieć. 

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/kara-bialo-podpalana-slicznotka-CID103-IDaFCxZ.html]KARA[/URL]

[URL=http://olx.pl/oferta/baltazarek-CID103-IDaFCzB.html]BALTAZAR[/URL]

[URL=http://olx.pl/oferta/wyjatkowa-kochana-praga-CID103-IDaFCBJ.html]PRAGA[/URL]

 

olx.pl, alegratka.pl, zwierzaki.nasza-lista.com, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl

 

Praga dodatkowo na "Owczarek w potrzebie"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[URL=http://olx.pl/oferta/wesolutki-bogus-CID103-IDaMyaH.html]BOGUŚ[/URL]

 

olx.pl, alegratka.pl, zwierzaki.nasza-lista.com, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę prosić o współpracę przy ogłaszaniu psów? Nie mam informacji o adopcjach... Ani tu, ani na stronie www schroniska, która nie jest aktualizowana.

Zastanawiam się nad oddaniem tej całej ogłoszeniowej roboty komuś, kto jest bliżej informacji.

Link to comment
Share on other sites

Fela (teraz Figa) jest juz w nowym domku. Zasiliła nasze szeregi (zaocznie, adoptował ją mój chłopak) to ta co prosiłam byś jej nie ogłaszała :) natomiast Franek to był ten mały biały piesek, miał zdjęcia, jutro mam nadzieję obronię się z sukcesem i wracam do pracy :)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie mam dostępu do informacji na temat schroniskowych psiaków, nie wiem o ich adopcjach, nie jestem na bieżąco (co przy takiej ilości ogłoszeń jest konieczne, by móc to ogarnąć) - jestem zmuszona, siłą rzeczy do zaprzestania ogłaszania psów.
Jest mi ich bardzo szkoda....

Od przeszło 4 lat ogłaszałam je wszystkie - trudności z dostępem do informacji jednak ciągle się pogłębiały. Jedynymi osobami, które z lepszym lub gorszym skutkiem próbowały ze mną współdziałać były Agata Jastrzębska i Sara. No i Beatka na priv :)
Stwierdziłam, że tak dłużej być nie może (po wielkiej walce stoczonej sama ze sobą) i że nie będę prosić, żebrać i nachalnie się dopominać wszystkiego, co mi w ogłaszaniu psów potrzebne. Przyszedł czas, że mam już dość rzucania pytań na wiatr oraz kopania po FB i www schroniska w poszukiwaniu newsów - czy jakiś pies umarł lub czy został adoptowany...

To zdecydowanie powinno działać w odwrotnym kierunku. Poświęciłam całą masę czasu, energii i właściwie fragment KAŻDEGO dnia od czterech lat ogłoszeniom. Lecz to nie ja jestem odpowiedzialna za te psiaki, nie ja obliczam co roku współczynnik adopcyjności... :/

Robiłam te ogłoszenia na potrzebę schroniska i zwierzaków. Jednak wygląda to obecnie zupełnie tak, jakbym potrzebę ogłaszania psów widziała tylko ja, natomiast schronisko i wolontariusze, którzy są blisko psów, mieli to - brzydko mówiąc - w głębokim poważaniu...
I ogłaszałabym psiule dalej nie dbając o to - niestety, stało się to po prostu technicznie niemożliwe. Nie mam z kim współpracować.

Ufam, że będziecie ogłaszać je nadal. Mam wielką nadzieję, że znajdziecie kogoś, kto mnie zastąpi a kto będzie bliżej informacji, bardziej zorientowany i będzie to robił lepiej. Bowiem te wysokie współczynniki adopcyjności w ostatnich latach nie wzięły się znikąd :) Psiaki w schronisku bez ogłoszeń to spory problem, każdy z nich powinien mieć ogłoszenia. Do tej pory ze wszystkich sił starałam się by tak było.

Na chwilę obecną - wszystkie ogłoszenia ogłaszanych 141 psów zdjęłam z 17 stron adopcyjnych. Jeśli nikt oprócz mnie nie robił ogłoszeń - psy ich nie mają.

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo, bardzo serdecznie.

To tyle ode mnie w tym wątku....

 

Beatko, Agatko, Saro, megi007, Atkaaaa - bardzo Wam dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie wiem,gdzie napisać,a chcę zebyście wiedziały.3 lata temu,z olsztynskiego schroniska zabraliśmy Dexa.(w schronie miał na imię Walli).Mlody ok.2 letni pies.Zajęło nam z rok,żeby przekonał się,że cały nasz świat,włącznie z bernardynką i dwoma kotami - jest również jego światem.Dex jest wspaniałym psem,cudnie się potrafi bawić z wielkopsem,potrafi też udawać (!),że to ona rządzi,a w rzeczy samej - to on jest szefem na podwórzu.Naprawdę - ten pies jest nadzwyczajny...Poza tym,jak się okazało jest również doskonałym strózem,szczególnie wyrażnie pokazał to dwa dni temu...zagryzając na podwórzu... jenota.Dla mnie było to straszliwe przeżycie,ale jak o 2 w nocy ściągnęłam sąsiada (twardy,doswiadczony rolnik)i ten powiedział -"ale ostry jest skurczybyk.no,no" - to o mało nie pękłam z dumy.To tyle...Gdyby nie Wy (Jagoda1) - nie mielibyśmy tak cudnego przyjaciela i obrońcy.DZIĘKUJEMY.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ogłoszenia psiaków będą stopniowo wznawiane. Najpierw pojawią się na OLX, potem sukcesywnie będę umieszczała je na innych stronach adopcyjnych (w miarę możliwości i czasu), tzn. na: alegratka.pl, zwierzaki.nasza-lista.com, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl

 

Na OLX pojawiły się już ponownie:

Aria, Atos (aussie), Bajzel, Bakier, Baltazar, Belik, Derek, DJ, Dżeki (pudel), Ependorf, Fajfer, Hektor, Imbir, Kacperek, Maks (starszy), Maks (spaniel), Misiek, Misiek (owczarek), Matiz, Morus (sznaucer), Morusek, Niko, Ogryzek, Praga, Ramzes (ast), Roki (pręgowany), Rufi, Saba, Sułtan, Szajba, Willy.

 

c.d.n.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...