Jump to content
Dogomania

Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...


Jagoda1

Recommended Posts

Dostałam wiadomość w sprawie spanielka Maksa. Kobieta wydaje się wiedzieć na co się porywa i widać z jej słów, że ma doświadczenie - ze spanielami właśnie. Ma spanielkę (wysterylizowaną), Maks miałby być jej braciszkiem. Jest zdecydowana, żeby go adoptować, choć pisałam jej, że wrócił z adopcji i dość trudny z niego "przypadek" :)

Będzie dzwoniła do Ani.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam jej o tym, że wrócił z adopcji, bo zdominował domowników i wszedł im na głowy. Napisałam też, że nie chcielibyśmy, by Maks po raz kolejny wrócił do schroniska i żeby zastanowiła się dobrze.

Była zdecydowana :)

Oby rzeczywiście okazał się to jedyny dobry dom :) I oby Maks okazał się gentlemanem i nie podskakiwał siostrze :)

Cóż - zobaczymy co powie Ania po rozmowie z Panią...

Link to comment
Share on other sites

Tak, okazało się, że spacerujemy w tych samych rewirach, był wspólny spacerek :) 

 

Pierwszy psiaczek to Black, ma około 7miesięcy trafił z interwencji. Cóż, młody, energiczny dzieciak, do wychowania i nauczenia jak z człowiekiem żyć. Ogólnie bardzo przyjazny do ludzi, mieszka z innymi psiakami, chociaż Ogryzkowi potrafi pyskować (szczeka na niego).

 

Potem zdjęcie Ogryzka, a ten pudlowaty psinek to Dżeki. I jeśli o niego chodzi, nie jest póki co do adopcji. Ma chip, ale właściciel nie odbiera poczty (wyprowadzka?) telefon nieaktualny. Także poprosiłabym ładnie o ogłoszenia, że szukamy właściciela. Psiak ogólnie grzeczny, widać, że domowy, starszy, może ktoś go szuka? Także ogłoszenia, że poszukujemy właściciela. 

 

Kolejny biało bury jest Keno, ma około 3 lat i u niego jest dokładnie taka sama sytuacja jak do Dżekiego, szukamy właściciela, bo ma chip, póki sprawa się nie wyjaśnie nie może iść do adopcji. Ma ładną metalową obrożę (wygląda jak bransoleta od zegarka)

 

Szorstki psiak to Hultaj, ma około dwóch lat. Pies wybitnie łańcuchowy na smyczy chodzi jak na lonży. Ale jest bardzo proludzki, sam szuka kontaktu z człowiekiem. Póki co siedzi sam więc nie znam stosunku do zwierząt, ale ogólnie wygląda na przyjemnego psiaka. Troszkę ogłady, pokazania jak się spaceruje, że smycz to nie łańcuch i będzie super psiakiem. Jest niestety uciekinierem. Kombinuje przy klamce, sprawdza czy podmurówka jest głęboka, wspina się po siatce... 

 

Na końcu jest Tajson. ma 4 lata, został oddany przez właścicieli. Jest wielkim, bardzo silnym... misiem tulisiem. Ogólnie właściciel-syn wyjechał, w domu pojawiło się dziecko, które już miało operację, a Tajson cóż... zbyt wylewnie okazuje uczucia, mało młodego człowieka nie stratował. Do psów niestety ostrożnie, póki co siedzi sam. Ogólnie jest bardzo kontaktowy, ale wiadomo rasa robi swoje, nie chcę zbyt pochopnie go opisywać, także mile widziane osoby z doświadczeniem z rasą. Ale psiak wygląda na fajnego :) 

No i na końcu Reks, Kris i mój Pako i Grandolina :) Proszę nie krzyczeć za jej krągłości... :PPP

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/szorstkowlosy-przecudowny-hultaj-jakich-malo-CID103-ID9WNwF.html]HULTAJ[/URL]

[URL=http://olx.pl/oferta/black-super-psiak-jeszcze-szczeniak-CID103-ID9WNDb.html]BLACK[/URL]

[URL=http://olx.pl/oferta/tajson-piekny-pies-dla-miloscikow-rasy-CID103-ID9WNH5.html]TAJSON[/URL]

 

na olx.pl, wkrótce na:  alegratka.pl, zwierzaki.nasza-lista.com, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...