Jump to content
Dogomania

Ekipa DellBenQ - 24 corgowe łapy.


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']Jest lepiej już, ketonal coraz rzadziej biorę... :)
Sylwestra? Nigdzie nie idę, nie jestem typem imprezowicza, nawet nikt ze znajomych się nie odzywał więc... chyba w domu posiedzę :)
Jutro rano jadę na Serbię.... po?
Szczeniaka Beagla z moją znajomą, całe szczęście mam ogrzewane fotele w aucie więc będę plecydła grzać :)[/QUOTE]
Ketonal...?!?!?!?!Kobieto, to co to za "korzonki", żeby Ketonal brac...?!?!?!

dobrej drogi,czekamy na Was:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahhh jakoś tak brak czasu :)
Jestem w trakcie wymyślania jakby tu się dostać do głogowa w piątek... moje złoto zdechło a od ojca mogę jedynie merca vito pożyczyć więc po 1 - sama się boję taki kawał jego autem, po 2 - fajnie by było jak już biorę to auto to żeby ktoś jeszcze jechał....
Zachciało mi się na 2 koniec polski jechać :)
Pociąg jednak odpada... koszt straszny a my po wyprawie na krycie spłukani :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Ooo, to będa małe, jak fajnie!!!!!![/QUOTE]
Jeszcze nie wiemy... :)

[quote name='marcelinka371']Ooo jakie kochane są te Corgi <3 Musze kiedyś was zobaczyć na wystawie :D[/QUOTE]
Na pewno znajdzie się taka okazja, trochę jeździmy, chociaż ten rok muszę trochę przyhamować... :)

[quote name='M&S']Są fantastyczne!!!![/QUOTE]
Eeeee tam :) takie parówy długie na krótkich krzywych łapach, z jakimiś tam wielkimi uszydłami ;)

[quote name='Avaloth']Chilli znów będzie mamą? Jaki tatuś?:cool3::loveu:

Oglądałam na facebooku zdjęcia Kokosowych dzieciaczków, cudne małe :loveu:[/QUOTE]
Zobaczymy czy będzie, póki co wystarczy że wyszło szydło że była kryta, na ojca poczekacie :)

[quote name='marcelinka371']Ooo też muszę panią na facebooku zaprosić , muszę pooglądać zdjęcia tych wspaniałych Corgi <3[/QUOTE]
Widzę że już zaprosiłaś? :)
No i na "panią" trzeba mieć wygląd i pieniądze a tego i tego brak :) Po prostu Paulina, bądź tu na forum Frytela jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jakoś nie chce mi się wchodzić na forum, zaglądam głownie na wystawy, porodówke i temat progesteronu.
Niestety ale chyba głownym brakiem mojej aktywności tutaj jest głównie brak jakichkolwiek nowych zdjęć psów... dawno nie zabierałam aparatu gdziekolwiek...

Chilli ma termin na 9 marca- jej urodziny 4. Zobaczymy, wstępnie już umówiłam ją na cesarkę, nie chcę ryzykować że się powtórzy to co ostatnio....
brzuch ma wielki... nie wiem ile ich tam jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...