Jump to content
Dogomania

Ekipa DellBenQ - 24 corgowe łapy.


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='M&S']cześć Frytela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale bombowa fota, co u Was?[/QUOTE]

Uhhh dużo :) Jak widać z fotki - mam nową pociechę - Grappa (RE-KONTRA DELLBENQ Gaucho). Suczka upragniona, dawno zamówiona, pamiętacie jak wspomniałam kiedys że czekam na szczenie po amerykańskim psie? Oto ona :) Przebojowa mała potworzyca - Asiaczkowa widziała ją w dniu gdy ją odbierałam - na wystawie w Łodzi, taka grzeczna wtedy była....

[quote name='marcelinka371']Uwielbiam Corgi:D Jak zastanawiałam sie nad 2 psem to odwiedziłam strone twojej hodowli:D[/QUOTE]
Miło nam :) Niestety strona bardzo w remoncie, dopiero dzisiaj się za nią zabrałam - dzień wolny ;)

[quote name='FredziaFredzia']Frytela, w końcu! Odzywaj się, co u Ciebie?[/QUOTE]

Dużo i nic, pracuję u ojca, czas mam tylko na pracę i na psy, jedynie niedziele mam wolne, ale kurcze zawsze coś na nie wymyśle i nie mogę wypocząć hehe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Cudo:)
[url]http://i39.tinypic.com/244r504.jpg[/url]

Tak,potwierdzam, widziałam BARDZO GRZECZNĄ I WESOŁĄ SUCZKĘ:) Nie rozumiem więc, skąd u Ciebie wziął się diabełek...? Może gdzies ktoś podmienił sunię...?

Pzdr.[/QUOTE]
Toż to tyran! Wóda pół futra już straciła... ;) Czy będzie Pani w Kielcach? Z przyyjemnością pokażę jak mała rośnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Haha Grappa w roli krzyżaka wygląda genialnie :D :D
ładny nowy wygląd strony masz :) (nie wiem na ile nowy bo trochę tam nie wchodziłam)[/QUOTE]

Jak ja puścilimy, wchodzi klient i "A co to za papież?!?!" hahahah :D
Robię ja od.... połowy sierpnia, właśnie psie zakładki robię, oj....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to jest szansa, że się znajdziemy:) Ostrzę sobie pazurki na Twoją Psia Trójcę:)

pzdr.[/QUOTE]
Hahaha, dobrze :) ZNajdziemy się na pewno! :)

[quote name='M&S']A do Nowego Dworu wybierasz się?[/QUOTE]
Wybieram, wybieram, wóda oceny zbiera więc muszę ;)

No chyba że chilli mi przeszkodzi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Oj tam od razu diablotti - po prostu się znudziło przytulanie i już! :lol:[/QUOTE]

a żeby ona przynajmniej RAZ w życiu się ładnie przytuliła...
Przytulać to się lubi Wódka i Chilli, chillowata jest w tym mistrzynią - na komende (na ringu, na łóżku, w samochodzie)i leży przytulona jakby już spała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Na pierwszym wygląda zabójczo :loveu::loveu:

Ha, jednak pembroki wiedzą co dobre :eviltong::loveu: a z tego co pamiętam, to na początku pisałaś że Wódka straszna indywidualistka, nie bardzo się przytulać chce. Czy psy pomyliłam? :evil_lol:[/QUOTE]

Ma konkurencje to zmienia nastawienie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...