Jump to content
Dogomania

Po kastracji - ULGA


Lara

Recommended Posts

[quote name='Foxowa']P. Tomek przekonywał moich rodziców że to nie jest kaleczenie psa a wygoda dla niego jak i dla nas. Że pies się nie męczy i ograniczy się ucieczki. Ale oni że to kaleczenie :roll::roll:[/quote]


W takim przypadku trzeba by było zadać Twojemu tacie pytanie czy był by zadowolony gdyby miał popęd seksualny a zabroniło by mu się uprawiać sexu i czy wtedy by się nie męczył :angryy: niech się postawi w sytuacji psa który ma ochote a nie może :angryy: później z tego rodzi się niestety agresja i pies robi się strasznie nieznośny ( oczywiście to taki przykład lepiej tacie nie zadawac tego pytania , chyba że padło by ona z ust weterynarza ) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dOgLoV']Chyba raczej trzeba być pełnoletnim żeby wet zgodził się na kastrację[/QUOTE]

Ja byłam z suką do sterylizacji sama, a miałam 14 lat :evil_lol:
No ale moich rodziców za bardzo nie obchodziło co robię z psem, sama dbałam o jej opiekę weterynaryjną, wet mnie znał i problemów nie robił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']W takim przypadku trzeba by było zadać Twojemu tacie pytanie czy był by zadowolony gdyby miał popęd seksualny a zabroniło by mu się uprawiać sexu i czy wtedy by się nie męczył [/quote]

:evil_lol: Mnie się jednak wydaje, że taki argument użyty w stosunku do własnego ojca jest jednak nie na miejscu. Jeśli mogłabym coś zasugerować to raczej jakaś rozmowa o względach zdrowotnych. No sorry, ale taka analogia między popędem seksualnym psa, a własnego ojca niekoniecznie chyba przemawia do wyobraźni ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój tzn mojego psa weterynarz :diabloti: właśnie takie obrazkowe argumenty daje , moi rodzice akurat nie wtrącają się do tego co robię ze swoim psem no i sami byli za kastracją więc nie miałam takiego problemu z tłumaczeniem dlaczego chcę mu "to zrobić" , moim zdaniem ludzie podlegają stereotypom i stąd ta wrogość do kastracji

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witajcie, właśnie leży koło mnie border, któremu w dzień pierwszych urodzin sprawiłam prezent w postaci kastracji; Jesteśmy już w domu, wszystko odbyło się szybko, pies teraz odpoczywa, co chwila podnosi głowę. Zobaczymy, co będzie dalej.
Pozdrawiam wszystkich bezjajecznych i wahających się!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...