Jump to content
Dogomania

Sopot - 05.07.2008


Axusia

Recommended Posts

W [URL="http://www.zkwp-szkolenie.pl/kalendarz/kalendarz_obedience.pdf"]komunikacie Głównej Komisji Szkoleniowej [/URL]zawody dalej są (organizuje ZK Sopot) - sędziuje Janusz Rurarz.

[I][SIZE=1]Edit: Dopiero teraz zauważyłam jak śmiesznie wyglądają nasze avatarki jeden pod drugim :lol:[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']W [URL="http://www.zkwp-szkolenie.pl/kalendarz/kalendarz_obedience.pdf"]komunikacie Głównej Komisji Szkoleniowej [/URL]zawody dalej są (organizuje ZK Sopot) - sędziuje Janusz Rurarz.

[I][SIZE=1]Edit: Dopiero teraz zauważyłam jak śmiesznie wyglądają nasze avatarki jeden pod drugim :lol:[/SIZE][/I][/quote]

Rozumiem, że przyjść pooglądać można?
Czy potwora można zabrać ze sobą - niech patrzy i się uczy:evil_lol:

Umówiłyście się z tymi avatarkami?

Link to comment
Share on other sites

Chwila na jakiej wystawie ?
wystawa Sopocka jest w SIERPNIU a ja mówie o LIPCU.
Czy ja czegos nie rozumiem ?
Tez chciałabym przyjsc z moją zołzą - jesli czas i organizatorzy pozwolą ;)

Hehe, avatarki rzeczywiscie podobne ! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Nie TE zawody, TE sa miesiac wczesniej ;) Ja sie machnelam.

Ale tak, na wystawie jest PT/obi i frisbee. No i sama wystawa dla tych, co wystawiaja... :][/quote]

A da się zdążyć na obi i na frisbee ;)? bo zamierzałam wystartować i w tym i w tym ale chyba nie damy rady... i sunia moze byc za bardzo przemeczona...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem... Sprobowac mozesz...

Ja w zeszlym roku startowalam w obi, a w przerwach spadalam focic na frisbee. Ringi byly nie za blisko, nie bylo ich widac wzajemnie.

Na obi organizacja byla, ekhm, ekhm, no zalozmy, ze byla, mozna bylo poprosic o przesuniecie startu na koniec, jezeli sie np. wystawialo psa [tylko, ze dcdc konczyl sie pozniej niz obi, wiec to przesuniecie w sumie nie za wiele dawalo i trzeba bylo sie zdeklarowac na poczatku]. Jedynym "spokojnym" wyjsciem bylo wylosowanie poczatkowego numerka, bo zawody rozpoczynaly sie dosc wczesnie, na pewno przed wystawa, a czy przed frisbee - tego nie pamietam.

No i problem byl ze zgraniem punktualnosci... Zostawilam mame przy obi, poszlam na frisbee, dostaje telefon, ze wolaja na wyniki/nagrody/etc. Tak, tylko, ze wolali przez ponad pol godziny jesli nie godzine [dokladnie juz nie pamietam] i spokojnie moglam przyjsc pozniej. :/ Gdy na dcdc p. Darek wolal, ze za kilka minut bedzie jakas konkurencja, to ona byla za kilka minut, nie za godzine...

Jezeli stawiasz na frisbee ;), to mozesz sprobowac tez w obi, jak cos to stracisz start w obi, ale moze sie udac, w koncu sa wlaciwie 3 imprezy w jednym miejscu, wiec od strony technicznej przesuniecie zawodnika nie powinno byc problemem...

Link to comment
Share on other sites

O, ale testy psychiczne sa. To moze tez i zawody beda? Proponuje, aby zainteresowani i tak zadzwonili do ZK [to niewiele fatygi, a szkoda by bylo przegapic], znajac nasz oddzial + sport = wiele sprzecznych informacji, w zaleznosci od tego, kto akurat tam bedzie :/ Wiem, ze co najmniej raz byly zawody przed testami, tego samego dnia [afair 2 lata temu na poczatku lipca, ale glowy nie dam].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...