Jump to content
Dogomania

Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oby tak było :)

mnie też głowa peka :P spałam przy kompie dziś :evil_lol:
i budziłam sie na każde "plum" w mejlu :D

a potem o 5:10 przełozyłam sie do łóżka :razz: na jakies 30 minut
(Gacek w pewnym momencie był przekonany, że wstaję...)

Link to comment
Share on other sites

Angie, nie chciałam jej odbierać, chciałam po prostu żebyś mniej przelała o te 12 zł, a ja bym je dołożyła dla Lolipopa :) tak, że wyszłaby na to samo :eviltong:


Lola ma nowe ogłoszenie na czworonogi.eu
[URL="http://www.czworonogi.eu/index.php?option=com_adsmanager&page=show_user&Itemid=33&mosmsg=Dzi%C4%99kujemy%2C+przed+opublikowaniem+b%C4%99dzie+ono+jeszcze+sprawdzone+przez+naszego+administratora"]http://www.czworonogi.eu/index.php?option=com_adsmanager&page=show_user&Itemid=33&mosmsg=Dzi%C4%99kujemy%2C+przed+opublikowaniem+b%C4%99dzie+ono+jeszcze+sprawdzone+przez+naszego+administratora[/URL].

nie wiem czy to coś da, ale co tam, lepiej więcej niż mniej.

teraz dodałam ją też do [U]anonse.com[/U] lubelskie, to jest taka gazeta, która u nas wychodzi. Charly, podałam Twój numer tel a swój mail.

Link to comment
Share on other sites

no. jest ich chyba jednak mniej niz kotow. wlasnie na spacerze widzialam pelno malych...siedzących na mokrej trawie, na betonie zalanym wodą, pod smietnikami...3 zdolalam na razie wylapac z Kordonia i wykastrowac. Ale nie moge kastrowac calego miasta..Zeby tak kazdy tych pare kotow z wlasnego podworka wykastrowal, to by bylo swietnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']z rańca wylatana wykupczona wysiusiana, ale nie najedzona jeszcze Lolka budzi ciotki i leci szukać domku ;)[/quote]

witamy Lolsona z rana:) Za niedlugo lece do schronu wydac psiaka i jak wroce zrobie akutalizacje ogloszen malej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ooo, czyżby jakas adopcja? jak miło...[/quote]


tak, powoli bo powoli ale idą te nasze elbląskie psiaki. To akurat adopcja Rybci,ale Rybc!a na wakacjach:)
Nasz kilkunastoletni slepy spaniel znalazl dom chyba w tydzien w Olsztynie.

Lolson koniec siedzenia. Marsz do domu Ty też!!:)

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol: Rybc!a się chyba nie da zaadoptować:evil_lol:. Ma cudnych rodziców, którzy czynnie pomagają jej w adopcjach. Jej tata np. wozi psiaki po całym kraju i nie ważne, czy smierdzą, czy wymiotują. nawet przebudował bagażnik w tym celu.

LOlson w góre:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...