Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

Musialek napisala:
[quote name='Musiałek']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie bede polemizowala ale sam sobie zaprzeczasz - skoro tak zalezy ci na opisach i nie straszne ci sa oceny bdb to powinienes jezdzic do roznych sedziow i sprawdzic jak twoj reproduktor ma sie w oczach innych - np znawcow rasy -[B] a nie ciagle u[/B] [B]tej samej sedziny[/B] [/quote].

Chyba umiem czytać?

Bila1 i HAWAN mam nadzieje, że tak jest jak piszecie.

Pozdrawiam wszystkich !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HAWAN']Prawda jest taka, że:
po 1. "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"
po. 2. strach przed ewentualną konkurencją wywołuje w co poniektórych odruchy niechęci wobec praktyki Oddziału Reszowskiego.
A ja uważam że ZK Rzeszów zasługuje na jak na razie na same komplementy i jako chyba pierwszy oddzial w Posce staje na wysokości wystaw europejskich. A sposób na podawanie na bieżąco liczby zgłoszonych psów w rasach jest praktykowany m.in. w takich krajach jak Austria i jakoś Austriacy nie cierpią w tego powodu na liczebności wystawców, wręcz przeciwnie! i na pewno nie można o Nich powiedzieć że brak im doświadczenia w organizacji.[/quote]
Ale w Austrii podaja tylko stawki ilościowe w rasach, bez danych personalnych właścicieli...To tak dla ścisłości.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się Asiaczku - masz rację, ale wprowadzane jest na bieżąco:razz:
Co nie zmienia postaci rzeczy w powstałym tu problemie, że ten który orientuje się w swojej rasie i występujących psach i bez danych personalnych - tylko po psach w klasie -potrafi się domyslic kto będzie, a ten który np. dopiero nazwijmy to "się wprawia" to z nazwiskiem czy bez i tak dla niego taka informacja jest niewiadomą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Zgadza się Asiaczku - masz rację, ale wprowadzane jest na bieżąco:razz:
Co nie zmienia postaci rzeczy w powstałym tu problemie, że ten który orientuje się w swojej rasie i występujących psach i bez danych personalnych - tylko po psach w klasie -potrafi się domyslic kto będzie, a ten który np. dopiero nazwijmy to "się wprawia" to z nazwiskiem czy bez i tak dla niego taka informacja jest niewiadomą.[/quote]
Tak, tak. Przed każda wystawa w Austrii wchodze wielokrotnie na dane statystyczne danej wystawy i sprawdzam... Ah, te emocje...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]pentu[/B], brawo! Samo sedno sprawy. To nie jest żaden wykaz, tam nie ma danych psów i klas. A to nam wolno zamieszczać. Tych, dla których to problem odsyłam do Przewodniczącej Oddziału.[/quote]

Atik ten wykaz jest z podziałem na klasy:evil_lol:.

Kwestia znajomości obsługi plików pdf i oprogramowania.
Wiele państw przedstawia przynajmniej stawki, niektóre nawet publikują pełne katalogi, inne zaskakują dodatkowymi psami, których nie ma w katalogu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']Atik ten wykaz jest z podziałem na klasy:evil_lol:.

Kwestia znajomości obsługi plików pdf i oprogramowania.
Wiele państw przedstawia przynajmniej stawki, niektóre nawet publikują pełne katalogi, inne zaskakują dodatkowymi psami, których nie ma w katalogu.[/quote]


faktycznie :loveu: tym bardziej mi się to podoba :cool3:

Link to comment
Share on other sites

... a mi tym bardziej nie przeszkadza ;)

wiecie co mio się tak naprawdę podoba w tej liście? mogę sobie zobaczyć "ilu nas jest" i czy będę sobie mogła z kimś, może bardziej doświadczonym pogadać o rasie etc. jedyny pies w rasie to żadna zabawa :/

Link to comment
Share on other sites

Mi też nie przeszkadza.. Daje mi to wybór - jeżeli od zgłoszenia do wystawy mojemu psu coś się stanie - straci formę,wypadnie mu włos - to znając stawkę wiem czy mam po co jechać ... Jestem krytyczna i wiem że są ładniejsze od mojego. Zaoszczędzoną kasę wydam na następne zgłoszenie.

I w druga stronę- widząc nazwisko dawno nie widzianej osoby - specjalnie się zgłaszam żeby móc się spotkać i pobalować :) .

Nie wiem jak jest przy innych ringach - zapraszam do ringu COLLIE ROUGH I SMOOTH. Atmosfera (z tego co słyszałam od innych wystawców nie-collie) NIEPOWTARZALNA.

[B][SIZE=6]zapraszam !!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Ja jestem bardzo zadowolona z wykazu i z osobistej korespondencji z Oddziałem :lol:
Bardzo dziękuję w imieniu swoim, i forum flatowego, na którym również uczestnicy wystawy są zachwyceni :iloveyou:[/QUOTE]

Ewka pewno sie zobaczymy!!!Zycze wyladowania na pudle:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kawę przywozicie w termosach, ostatecznie może być pyffko :eviltong:
a ja obiecuję babeczkę domową bo wątróbkowe ciacha pewnie flaty zeżrą :cool3:

[quote name='Talagia']Ale sobie reklame zrobilyscie :lol: U nas niestety tez nie ma ciasta i kawy :shake:[/quote]

Kochana - ktoś musi zacząć tworzyć tą świecką tradycję :cool3:
U nas też nie wszyscy się bratają ze sobą, ale Ewka Rivowa ( czyli ja :razz:)
stara się z każdym miłe słowo zamienić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...