Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=Red][B]OFERUJE SWOJĄ POMOC PRZY WYSTAWIANIU PSIAKÓW!!!![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
[/SIZE]
Jeśli komuś brakuje rąk do wystawiania to służę pomocą :)

kontakt:
0-504-728-745
gg: 3912750


mam teraz cały tydzień wolny, więc w razie czego można by się spotkać przed wystawą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika'][SIZE=4][COLOR=Red][B]OFERUJE SWOJĄ POMOC PRZY WYSTAWIANIU PSIAKÓW!!!![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
[/SIZE]
Jeśli komuś brakuje rąk do wystawiania to służę pomocą :)

kontakt:
0-504-728-745
gg: 3912750


mam teraz cały tydzień wolny, więc w razie czego można by się spotkać przed wystawą.[/quote]
Ja poproszę do porównań na ringu. Mam do wystawienia 2 chłopaków i 3 suczkę. Tak więc Twoja pomoc bardzo by się przydała. Juz nie wspominając o doświadczeniu w prezentacji basków.:lol:

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja poproszę do porównań na ringu. Mam do wystawienia 2 chłopaków i 3 suczkę. Tak więc Twoja pomoc bardzo by się przydała. Juz nie wspominając o doświadczeniu w prezentacji basków.:lol:

pzdr.[/quote]

nie ma sprawy! Tylko proszę jeszcze tylko o informacje o ktorej baski wchodzą, to się tam pojawię. Ale sie ciesze :multi::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja poproszę do porównań na ringu. Mam do wystawienia 2 chłopaków i 3 suczkę. Tak więc Twoja pomoc bardzo by się przydała. Juz nie wspominając o doświadczeniu w prezentacji basków.:lol:

pzdr.[/quote]


no Asiaczku :shake:, a mnie nie chcesz?:cool3:

M.

Link to comment
Share on other sites

Czy kto się orientuje czy na "Balkonie" jest dużo miejsca? Czy dwa ringi umieszczone w tym miejscu będą odpowiednio duże... by wystawić wilczarze ?I jeszcze pytanie...czy tam jest tak faktycznie strasznie ciasno... ? :shake:Słyszałam, ze rok wcześniej nie było gdzie przygotować swoich psów, często robiono to ...na schodach....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna.']Czy kto się orientuje czy na "Balkonie" jest dużo miejsca? Czy dwa ringi umieszczone w tym miejscu będą odpowiednio duże... by wystawić wilczarze ?I jeszcze pytanie...czy tam jest tak faktycznie strasznie ciasno... ? :shake:Słyszałam, ze rok wcześniej nie było gdzie przygotować swoich psów, często robiono to ...na schodach....:shake:[/quote]


wilczarze tam dali:shake::roll: nawet jakby zrobili na całym balkonie jeden ring.. to ciezko by było biegac, bo w sumie na normalnych da sie zrobic tylko kilka kroków.. i to up & down:roll: w zakręty polecam wchodzić na ręcznym;)

Link to comment
Share on other sites

Tak wygladal rok temu ring na balkonie :

[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3268/200802090055pv2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7528/200802090057fg0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/171/200802090093fv4.jpg[/IMG]

Jest rzeczywiscie dosc wąsko, ale nie przesadzajmy :evil_lol:
Ja jestem zadowolona :) Zawsze w Rzeszowie mamy krzesełko, nawet stolik darmowy, miejsce na kennel i milo wspominam cala impreze :D nigdy na schodach nie przygotowywalam psa na tej wystawie ;)
Jak dla mnie ringi sa w porzadku, a dla malych ras to chyba bajeczne nawet.

Link to comment
Share on other sites

Talagia, dziękuję bardzo za zdjęcia. Widzę, że przejście jest bardzo wąskie ... :cool1: no nic, jakoś sobie musimy poradzić...Pisałam w tej sprawie do organizatorów, gdy usłyszałam jak cięźko było w zeszłym roku wystwić wilczarze...no cóż...Pojadę osobiście, skonfrontuje z tym co usłyszałam. Ringi nie wyglądają źle, nawet całkiem całkiem, tylko to wąskie przejście mnie dobija...Gdy widzowie będa chcieli przechodzić...co mam zrobić z rozłożonymi psami...? A mówili mi, żebym sobie nadmuchiwane kupiła :p

Link to comment
Share on other sites

W przejsciu raczej nikt sie nie rozklada, po bokach ringów jest calkiem sporo miejsca (oczywiscie o godzinie 10 nie ma miejsca juz wcale... ale to na wiekszosci wystaw...) Ale dopchac sie do ringu to rzeczywiscie koszmar, warto rozpoczac ta podróż 10 min przed planowanym wejsciem na ring :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:Poland:[quote name='Nugatika'][SIZE=4][COLOR=red][B]OFERUJE SWOJĄ POMOC PRZY WYSTAWIANIU PSIAKÓW!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Jeśli komuś brakuje rąk do wystawiania to służę pomocą :)

kontakt:
0-504-728-745
gg: 3912750


mam teraz cały tydzień wolny, więc w razie czego można by się spotkać przed wystawą.[/quote]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Witaj Kasiu![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Pamiętaj o nas ;) hiszpańskich wodnych , 08.02.2009 - niedziela godz.12.45 ring 14! po ocenie idziemy na tort urodzinowy!!! Nasze szczeniaki kończą 2 latka! Mamy nadzieję,że Maryl zakończy Championat Polski a Beza Championta Czech![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Trzymamy kciuki z Bezę - ona będzie w Brnie 08.02.2009.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]POWODZENIA BEZIKU:Poland:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp']:Poland:
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Witaj Kasiu![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Pamiętaj o nas ;) hiszpańskich wodnych , 08.02.2009 - niedziela godz.12.45 ring 14! po ocenie idziemy na tort urodzinowy!!! Nasze szczeniaki kończą 2 latka! Mamy nadzieję,że Maryl zakończy Championat Polski a Beza Championta Czech![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Trzymamy kciuki z Bezę - ona będzie w Brnie 08.02.2009.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]POWODZENIA BEZIKU:Poland:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Hohoho, widzę, że Nugatika jest rozrywana ! Fakt, Jej ręce moga duuuuzo zdziałać:lol:

Ja tez moooocno trzymam kciuki za Twoje dzieci, Aniu.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...