Jump to content
Dogomania

Dobermany....wszystko o nich


Martyna :)

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patiszon - ,,...Karen. O ile wiem w Polsce nie ma ani jednego czarnego Rhodesiana, wiec musialas widziec cos innego.''

napisałes Rodk-Dobka - nie zrozumiałam Cie - dla mnie rodko-dobek to mieszanka - taka mieszanka którą widziałam na wystawie, doberman z podszerstkiem, kupiony jako prawdziwy - albo Ty się żle wyraziłeś, albo ja nie zaskoczyłam o co biega :D

Link to comment
Share on other sites

Ludki, kto będzie w Sopocie?

Ja wyjeżdżam jutro wieczorem, więc raniutko w sobotę, wypoczęta będę stała w kolejce(?) :lol:

W niedzielę oczywiście też mnie nie zabraknie! 8)

W końcu czekałam na tą wystawę przeszło 3 miesiące! :D

Pozdrawiamy,

P.S. Strzeżcie się :wink: !!! Szczeniaki to niebezpieczne bestie :lol: !!! Jeden "Pan" powiedział wczoraj do mnie o Sarii:"Jak można mieć taką bestię?" :o :lol:

Nic tylko.... :drinking: :drinking: :lol: :lol: :drinking: :drinking: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dodać, że jedna Pani(ok. miesiąc temu), widząc Sarię powiedziała:"Jaki słodki ratlerek!" :lol: :lol:

Może Saria jest ratlerkiem, tylko dlaczego "bracia" sięgali (miesiąc temu) jej "do kolan"? :lol: :lol:

Oj...tak,tak.. :drinking: :drinking: glp...glp...blbl

Link to comment
Share on other sites

się żle wyraziłeś, albo ja nie zaskoczyłam o co biega :D

Napisalam tak jak Andrzejowi, ktory jakis czas temu zadal mi pytanie o Rhodesiana. Zastanawial sie czy wybrac Dobermana czy Rodka, a ja mu to zdjecie wkleilam wlasnie z napisem Rodko-Dobek, bo mascia sa podobne!

A czy na tej wystawie to nie byl przypadkiem owczarek francuski bauceron (chyba tak to sie pisze?):niewiem:

Link to comment
Share on other sites

To całkiem tak jak u'' naszej'' pinczerki- jej Gizmo jest nietypowo umaszczony. Ponieważ posiadał metrykę, poniekąt był pinczerem średnim.

Tyko skąd to umaszczenie?

Założyłabym się że tatuś nie był rasowym pieskiem....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ludzie!! pomózcie!! Mój maleńki Shermanek (4 mce prawie) prawie nic nie chce jeść... jedynie mięso z kurczaka ugotowane jeśli mu rozdrobnię to troszkę zje.. juz nawet pasztety mu nie smakują... :cry: odkąd przywiozłam go do domu(jest u mnie od 3 tyg), nie chce jeść ani domowego jedzonka ani puszkowej mieszanki, ani suchej karmy... Biedactwo chudnie w oczach.. Nie wiem co mam robić.. weterynarz stwierdził że piesek jest zdrowy i musi się zaklimatyzować w nowym domku, no ale przecież minęły już 3 tyg i nic... nadal nie chce jeść.... :cry: :cry: :cry:

Ps. Robaków też nie ma.

Link to comment
Share on other sites

oczywiście że go wyprowadzam! Jakieś 4 godz jest dziennie na dworze. I ciągle biega, a ja razem z nim :lol: Różnica tylko polega na tym że ja padam po powrocie zmęczona i głodna, a on tylko zmęczony. Ostatnio zaczął jeść gotowane piersi kurczaka i ryż, ale to przecież niewiele jak na takiego psiaczka... Boję się że mi sie zagłodzi biedulek... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Asherman ja tez mam te same klopoty.Piesek jest u mnie w domu od 2 tygodni i jest straszny niejadek.Podawaj mu jedzenie po spacerze-jak sie wybiega.Duzo witamin i wapno to podstawa.Podawaj najlepiej wapno i witaminki firmy Canina ( w poscie o moim piesku podalem numer do producenta tych tabletek-firma jest z bytomia)Nie martw sie nie bedzie zle, piesek napewno tak jak moj zmienia zabki i ma na 100% problemy z pogryzieniem tego wszystkiego.Jak sie twoj piesek zachowuje w stosunku do pieskow i zwierzat bo ja mam straszne problemy.Goni wszystkich kogo tylko napotka :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...