Jump to content
Dogomania

Dobermany....wszystko o nich


Martyna :)

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej dziewczyny i chłopaki!

Byłam w Gdyni, na krajówce. Męczarnia :crazyeye: ! Skwar nie do wytrzymania!:shake:

Dobermanów było 15 no i... Hator odniosła zwycięstwo i to nie raz...

Trochę mnie tylko wkurzył sędzia (już chciałam :splat: :lol: )

Nie dość, że był chamski, to naprawdę bardzo, bardzo ładnej brązowej suczce dał ocenę bdb :flop: , a na prawdę zasługiwała na doskonałą ( to nie tylko moje zdanie)! Widziałam tam gorsze z oceną doskonałą!

Cóż, pozostaje mi tylko..... :drinking: :drinking: :drinking:

papatki, Martyna

P.S. Przez moje roztargnienie (i wkurzenie), nie sprawdziłam, jak ów sędzia się nazywa. Jeśli ktoś byłby tak miły...

Link to comment
Share on other sites

Karen, byłaś w Gdyni???

A ja prosiłam, błagałam , żeby któraś z Was odpowiedziała czy będzie... :(

Jutro znowu wyjeżdżam z Sarią :D , mam nadzieję, że drugi raz mi nie nasika na pościel :oops:

Ciekawa jestem, jak się ułoży współżycie małej z Amfą :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam!! Bardzo mi miło że ktoś tak dobrze pisze o mojej suczce, BIBI :angel: . Hihi, raz na wozie, raz pod wozem, jak to się mówi, mam nadzieję że następnym razem wypadniemy lepiej w oczach sędziego, a póki co ta druga lokata też mnie cieszy a z kolei kondycja BIBI była na bdb, nie da się ukryć ;). Martyna, czy to Ty robiłaś nam zdjęcie chwilę po ocenie na ringu? Cieszę się że spotkałyśmy się w necie, dzięki też za miłe słowa.

A, sędzia od owczarków, który oceniał dobermany, to Piotr Śliwka.

Link to comment
Share on other sites

Dobermanów było 15 no i... Hator odniosła zwycięstwo i to nie raz...

Trochę mnie tylko wkurzył sędzia (już chciałam :splat: :lol: )

Nie dość, że był chamski, to naprawdę bardzo, bardzo ładnej brązowej suczce dał ocenę bdb :flop: , a na prawdę zasługiwała na doskonałą ( to nie tylko moje zdanie)

**********************************************************

Tak się złożyło że ja również obserwowałam ocenę w ringu dobków.

Moim zdaniem sędzia mógł w ten sposób ocenić WERĘ(BIBI) ponieważ widział w jakiej jest kondycji. Była w trakcie ciąży urojonej, miała powiększone sutki i ogólnie przybrała na masie co spowodowało że nie mogła pokazać jak pięknie potrafi się poruszać.

Aco dfo samego sędziego ...no cóż wymagający, pilnujący porządku i sprawiedliwie oceniający.

Właścicielka Hator weszła na ring pomimo że nie wystawiała suki i dostała ostrą reprymendę... ring to ring a nie plac zabaw.HATOR była najleprza- absolutnie...

Link to comment
Share on other sites

MUTARE, pamiętam, ale jeszcze lepiej niż Ciebie, kojarzę obecnie Twoje psy ARS AMANDI i MARICĘ DIONĘ :D . Dzięki za powitanie (ja już bywałam kiedyś na Dogomanii jako "Olka" ale po dłuższej nieobecności musiałam się zarejestrować jeszcze raz, no i dlatego nie czuję się teraz nowa i nie przywitałam się najpierw, sorry :oops: ). Odezwę się na priv. Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czynie tu może wtręt, ale poniewaz do niedawna miałem wiele kłopotów gdzie pojechać na urlop z dobkiem... spotkała mnie niespodzianka..

.odwoziłem rodzine na wczasy do Łeby, a tu osrodek, że prawie wszyscy z psami , cały bajeczny zwierzyniec... polecam to szukajacym wakacji.. obok zreszta tez osrodek Posejdon, tez zapraszaja pieski, ale w Relaksie too jakby standart.. klorowe kwiaty wszędzie i pieski,, i nikt nie twiedzi,ze pieski moga je niszczyć.. bajecznie kolorowo.. , tylko basen kryty nie dla psiaków jeszcze...

Pozdrawiam..

Link to comment
Share on other sites

Olla

Hm chyba cos Ci sie pomyliło :wink: Owszem Ars Amandi to mój pies i Gosi Kołodziejczyk co ma jeszcze Maestro Di Capella (Eria Pro) i Jamaice z Gór Przeznaczenia... A Marica Diona - siostra Maestro mieszka u Pani Małogorzaty Hardek w hodowli "Perła Brzeszcz"....

Pozdrówka i odezwij sie na priva :D

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam ogłoszenie o szkoleniu psów metodą klikierową,zadzwoniłam i.. pani powiedziała, że kurs jest 15-sto godzinny(indywidualny).

Wychodzi na to, że będę musiała chodzić z Sarią na szkolenie 5 razy w tygodniu(1,5 godziny dziennie). Czy to nie za długo dla czteromiesięcznego szczeniaka?

Aha! Cena za kurs(15 h=350zł) Czy to prawda, że po szkoleniu pies nie dostaje żadnego zaświadczenia o ukończeniu? Dopiero po zdaniu egzaminów?

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Reailia

Jeszcze raz dzieki za zdjecia Azziru - cudny jest :angel: Aha i WSZYSTKIEGO NAJDOBERMANIEJSZEGO z okazji ROCZKU dla solenizanta i koniecznie go ucałuj ode mnie i usciskaj łapeczke od Arsa :new-bday: :BIG: :tort: :laola:

Zdrówko Azziru :drinking: :drinking: :drinking:

Zdjecia Arsa juz poszły - sprawdz poczte :D

Mała "siostrzyczka" juz z nami nie mieszka :cry: :oops: - ale to osobna historia...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, dzieki:)

Zdjecia dostalam, Ars jest sliczny, choc wedlug mnie, ma troche inna urode niz Azziru.

Ale nie ma co, przystojaniak z niego straszny:)

Jak wam idzie na wystawach?

pozdrowionka

dla wszystkich

Ps Hej Martyna ja tez mam szczurzynke Gine i Azziru ja uwielbia!!!

Nie jest juz malym szczeniakiem, tak jak kiedy sie poznali, ale ciagle sie bawia razem, a Gina nic sobie nie robi z jego rozmiarow:)

Nie toleruje tylko szczekania, dla niej to jawne wyzwanie do ataku:)

Skacze mu wtedy na glowe, lub podgryza pazurki:))))

Link to comment
Share on other sites

Macie rację!

Zadzwoniłam do Pani z ZK w Sopocie i powiedziała mi, że szkolenie u nich trwa 3-4 mies., kosztuje 350 zł i jest zakończone egzaminem...

Więc nie czarujmy się to chyba było oszustwo z tym 10 dniowym... :evil:

Ale dobrze, że się dowiadywałam i jesteśmy już jedną nogą zapisane w ZK!

Jutro będę wiedziała więcej...

papatki :wink:

Link to comment
Share on other sites

PATIszon - cześć - oj widziałam widziałam, na wystawie :lol:

doberman z podszerstkiem, i miał taka dziwną mordkę :D

jak odkrył to sędzia, dopiero było wesoło, ale cóz tak też bywa :(

Fotka bardzo ciekawa - dzieki :D

Martyna, nigdy w to nie wątpiłam !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...