Jump to content
Dogomania

Dobermany....wszystko o nich


Martyna :)

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dobka :angel: ....tylko bez rodowodu :cry: :cry: :cry:

Moja mama ostatecznie stwierdziła, że skoro nie będziemy jej wystawiać, to po co nam doberman z rodowodem... :(

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale cóż stało się...

Nie zaprzeczę, mała jest słodziutka, ale jest z nią mnóstwo problemów:

1) sika (czasem) w domu :oops:

2) "pozagryzała" wszystkie możliwe zabawki mojego braciszka

3) gryzie (rodzinkę) w szczególności braciszka :evil: (nie odważyłaby się mnie ugryźć :lol: )

4) lubi ganiać Kizię (moją kociczkę) i robić przy tym straszny hałas (najlepiej o dwunastej w nocy :lol: )

5) szczekać (o dwunastej w nocy, a jakże) na moją szczurzycę!

Wyobraźcie sobie, że Amfa, nic a nic się jej nie boi, wręcz przeciwnie zaczyna ją atakować :lol:

6)najważniejszy problem: NIESAMOWITE, ZDUMIEWAJĄCE, OGROMNE....ŁAKOMSTWO!!!!!!!

Jak temu zaradzić?????

_____________________________________________________________

Wybieracie się na wystawę do Gdyni?

Link to comment
Share on other sites

Martyna :)

Moje gratulacje z powodu małego skarbu !!! Jestesmy na tym samym etapie bo ja tez mam teraz małą rozrabiare w domku :angel:

Rakija tez uwielbia szczekac na moje szczury (!!!) i tez najlepiej wtedy kiedy juz powinna spać :lol: Moja do jedzenia ma średni apetyt nie powiem zje co jej sie da ale Ars w jej wieku to jadł jak wariat :wink:

A tak w ogole to karmy oczywiscie nie ruszy chyba ze jest pomieszana z białym serem no to wtedy jakos zje ale tylko Nutrene albo Friskies'a dla psiaków. Eukanuby nie zje ani jedno ani drugie wiec nawet nie kupuje...

Napisz cos wiecej o maluchu czy jest czarna czy brązowa czy bedziesz jej kopiwac uszka, skąd ją masz itp. jestem starsznie ciekawa :D

Ucałuj ja w słodziutki pysiak :angel:

Link to comment
Share on other sites

Saria- bo tak jej na imię, pochodzi z.....Gniewu. Wiem, wiem VIGO też jest w Gniewie, ale jak tylko moja mama usłyszała ceny psiaków z tej hodowli, to stwierdziła, że zwariowałam!:lol:

Aha! Saria ma trzy miesiące, jest czarna- podpalana i ma już kopiowane uszka. Teraz jesteśmy na etapie klejenia (prawie tydzień) prawe uszko, nie powiem, stoi- całkiem, całkiem. Gorzej z lewym :wink: ...

Czy Twoja Rakija jest "szczekliwa", nie chodzi mi tutaj o szczury, tylko tak w ogóle...

A!!! Muszę się pochwalić, Sarii udało się kilka razy przepłoszyć szczekaniem psy o wiele większe od niej :lol: :lol: :lol:

Wiecie co zrobiła dzisiaj? Kiedy rozmawiałam przez telefon, wyciągnęła kwiata z doniczki i biegła, ciągnąc go za sobą przez całe mieszkanie!!!!!!

I się nasprzątałam (300 mkw.)... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam pytanie: Czy któraś z Pań pojawi się na wystawie w Gdyni lub Sopocie ( a może na dwóch)?

Jeśli tak, to z pewnością znacie szczegóły, tj. gdzie odbędzie się gdyńska wystawa? I kiedy dokładnie, bo raz czytam, że 20.07. a innym razem, że 22.07.

Mam nadzieję, że opowiecie mi o wszystkim i że spotkamy się wkrótce :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ech Tobie to dobrze... z tymi uszami , skoro jedno juz całkiem ładnie stoi to chyba Saria nie miała ciętych ucholów na całej długosci ???

Rakija bedzie miała obcinane uszyska dopiero gdzies pod koniec przyszłego tygodnia jestem umówiona z wetem w Łodzi :D

Co do szczekania to niezbyt lubi szczekac :-? Ewentualnie na szczuraki ale na spacerkach to tylko jak Ars zaszczeka to ona tez musi dac głos żeby było widac że tez idzie, bo w porównaiu z Arsem to z niej knypek mały :wink:

Hahaha co do sciagania kwiatów to tez mam podopnie, kwiatki, szmaty, zabawki Arsa, skarpetki itp - wszystko "kardnie" i wynosi po całym domu...

Aha miałam zapytac gdzie ciełaś uszka i u jakiego weta tzn jak sie nazywa ????

Link to comment
Share on other sites

Tak ma zdjecia Rakijki :)) Juz wysyłam ...

A Ty masz juz zdjecia Sarii ???

Rakija ma 8 tygodni, albo jak kto woli 1,5 miesiąca :wink: Jest przekochana i straszna z niej rozrabiara....ale niech sie wyszaleje poki moze :D

Mnie nie bedzie napewno ani w Gdynii ani w Sopocie :oops:

Arsa jeszcze nie wystawiam a jako widz mam za daleko :cry:

Link to comment
Share on other sites

Słodziutka!!! :iloveyou:

Wydaje mi się, że widziałam te zdjęcia na jakiejś stronce...wiesz pamiętam tą podłogę... :lol: i psiaka oczywiście :D

Chyba mogę Ci zaufać, jeśli chodzi o dane weta :lol: ?

Ok,ok żartuję, piszę Ci na priv.

Ciao

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia nie były robione u mnie w domku wiec pewnie "znasz" ta podłoge :oops:

Nastepne zdjecia obiecuje beda ode mnie z domku :D

O dane weta sie nie martw - tajemnica bankowa...

Ach pochawale Ci sie jeszcze moim kawalerem - wysyłam Ci zdjecia mojego Arsa - no chyba ze nie chcesz ??? :-?

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio zauważyłam, że jestem bardzo "kochliwa" :lol: :lol: (patrz wyżej) ;)

P.S. jutro jedziemy na wakacje( tzn. Ja( :angel: ) i Saria( :evil: ).

chyba przyda mi się coś na wzmocnienie :drinking: , taaak, dużo wzmocnienia :drinking: :drinking: :drinking:

:lol: pozdrówki

Link to comment
Share on other sites

Aha! Poradźcie mi w co mam ze sobą zabrać oprócz, ogromnej dawki cierpliwości i mocnych nerwów? :lol:

Już mówię gdzie jadę: Chałupy=>camping=>przyczepa=>3 osoby+diabeł...tzn. pies=>10 dni=>bez rodziców :angel:

W spisie mam:

- jedzonko

- książeczkę psa

- obróżkę+smycze(2na wszelki wypadek)

- adresówkę

- miseczki

- posłanie

- plastry :wink:

i...o czymś zapomniałam?

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia juz sie wysyłają mojego przystojniaka :wink:

Co do wyprawki to zycze Ci duuuuuuuuużo a nawet jeszcze wiecej cierpliowsci z małym diabłem bo wiem jak to jest :lol:

A tak na wszelki wypadek wes sobie wiecej plastrów niz przypuszczasz bo pamietaj mała powinna miec zmieniane plasterki co najmiej raz na tydzien najlepiej co cztery dni, a po sciagnieciu jeden dzien przerwy dac uszkom :D

Ja tez sie wybieram w czwartek na krótkie wakacje juz informuje :

Ja + brat (starszy) + rozbrykane dwa diabły ==> miejsce: Ujsoły ==> na 5 dni :angel:

Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

Czegoś tu nie rozumiem :hmmmm:

Rakija jest z "Innej Bajki", tak?

Oglądałam przed chwilą zdjęcia z galerii "Adia Allegra" i... kogo tam widzę ? Rakiję!!!!

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie było daty urodzenia tej Adii i jej "dorosłych zdjęć. Aha! jeszcze był podpis: Adia w nowym domu.

Czy to jej matka, czy kto??

wytłumacz mi, bo :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam, dostałam,On jest wspaniały, przystojny, zniewalający :loveu: ...och, szkoda, że Saria nie ma rodowodu, bo może kiedyś mogłoby coś z tego wyjść:iloveyou:=> :buzi: => :Dog_run: a tak... :(

Kiedyś kupię od Ciebie małe Arsiątko:D

liczę na specjalną zniżkę :megagrin: :lol:

pa, czas spać, bo jutro wyjazd...

Trzymajcie się babki i ucałujcie maluchy ode mnie :hand:

Link to comment
Share on other sites

Niom ja na punkcie Arsa tez mam :stupid:

Widzisz a jak by Saria miała rodowód to czemu nie :wink:

Jak tylko urodza sie pierwsze maluchy po Niuńku to mozesz liczyc na znizke dla malucha :D

Pozdrówka i jak nie bedzie czasu jeszcze pogadac to papaki bo jutro wyjezdzam :hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I znów nasz temacik świeci pustkami :cry: :cry: :cry:

Czyżby nie było nikogo z Dobermaniaków :o

Ja jestem po pierwszych wakacjach z moimi diabełkami nie było najgorzej choc wszyscy mówli mi tzn nam (mnie i bratu) że mamy dwa ludojady :roflt:

Dobermaniacy a raczej Dobermaniaczki odezwujcie się bo smutno... :cry:

Link to comment
Share on other sites

I znów nasz temacik świeci pustkami :cry: :cry: :cry:

Czyżby nie było nikogo z Dobermaniaków :o

Ja jestem po pierwszych wakacjach z moimi diabełkami nie było najgorzej choc wszyscy mówli mi tzn nam (mnie i bratu) że mamy dwa ludojady :roflt:

Dobermaniacy a raczej Dobermaniaczki odezwujcie się bo smutno... :cry:

Ja tez po urlopie... a mojego dobka nazywali SZCZEKI III :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...