Jump to content
Dogomania

Bokserek, Za Niedługo Idzie Do Schronu!!! Pilne Domek- Na Cito!!!MA DOM!!!<JUPI>


Daria_13

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stare boksery są takimi skarbami....
sa takie mądre i kochane, niby stateczne i poważne ale jak sobie taki przypomni swoje młodsze lata, jak zacznie dokazywać... ale to trwa krótko dosyć, potem znowu wraca grzać kości np. na słoneczku na balkonie, albo pod kanapą, na kanapie ...

starego boksia można zostawić bez obawy w domu,
na pewno nic nie zniszczy... nie porozciąga puszek po całej kuchni ... bo po co ( juz to robil w swoim życiu)

wita się jak na boksera przystało, kręcąc duupiną i podskakując, troche może krócej niż młodsi koledzy ...

i na spacerki nie trzeba takie bardzo długie chodzić ze starym boksiem... bo boksio staruszek lubi obwąchać świat i spotkać kolegów, ale spać mu sie chce często i czasami do domku ciągnie bo chce odpocząć

musisz tylko pamietać, ze trzeba na niego patrzeć trochę bardziej uważnie ....

stary bokser jest piękny swoją mądrością ... rozumie wszystko doskonale,
możesz posadzić go naprzeciwko i pić z nim piffko

Link to comment
Share on other sites

moja ukochana suka odeszła mając niespełna 10 lat
teraz mieszka z nami Toffik, staruszek ze schroniska, który już jest od Niej starszy

tak bardzo bym chciała widzieć jak siwieje Jej głowa i uszki ....

nie mam pojęcia jak mozna wywalić psiego emeryta za drzwi, kiedy najbardziej potrzebuje naszej opieki i miłości


czy on ma już allegro?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Daria! Prześlij mi proszę jakiś tekst łapiący za serce i zdjęcia psiurka na : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zrobię allegro (choć nigdy tego nie robiłam, ale postaram się, żeby wyszło jak najlepiej).
Dajcie mi jeszcze jakies namiary, gdzie go można pogłaszać, to w miarę możliwości to zrobię.
Kontaktowałaś się z BwP?

Link to comment
Share on other sites

Tak bwp jest już poinformowane, szukają mu domu, ale nic z tego. Tekst przesłałam na email, nie jest najlepszy, ale zawsze jest. Dziękuje bardzo za allegro, mam nadzieje, że mu pomoże . I podnoszę Bakiego, piesku twoje życie musi się wreszcie ustabilizować.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...