Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Ja. Świetnie foty, świetne kolory i zazdroszczę podwórza. x)
Genialne jest to foto, gdzie Sonia trzyma tę 'przeciągarke' a Neska jej wyrywa. xd

Posted

Owczarkowa napisał(a):
Dzięki :loveu:




Mam dużo fotek, tylko mi się ich nie chce wstawiać :diabloti:



nie lenić się, tylko wstawiać!:mad::razz::diabloti:

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...