Jump to content
Dogomania

Karma Husse


Alaa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja ciocia mieszka w Szwecji i karmi swojego goldena tą karmą, bardzo ją sobie chwali. Z resztą od razu widać po psie, sierść mu się pięknie lśni.
Poza tym, to zamierzam wyprobowac na moim piesku, jak juz przyniosę go do domu :) bo narazie ma dopiero 3 tygodnie:) [URL="http://www.husse.com"]www.husse.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Na zawodach agi w ten weekend wygralysmy nagrode sponsorowana przez husse wlasnie- probki i smaczki. Suce wchodza doskonale, pachna i wygladaja ok. Smaczki twarde, nawet moj owczar musi gryzc:lol: Niestety nic wiecej nie moge powiedziec ;)
Chociaz nigdzie nie widze dodatkow na stawy, ale jest za to pszenica:roll:

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka też była na Agi w ten weekend i wygrała worek tej karmy, ponieważ ona jest zwolenniczka BARFa, więc dostałam worek w prezencie:) Karma jest z jagnięcina, bez glutenu i pszenicy, więc ja chyba mam jakas inna:D Oba moje psiaki zajadają się :crazyeye: Zobaczymy:lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie byla ostatnio dystrybutorka z probkami i info, maja swoj klub hodowcow i ceny dla hodowcow znaczaco nizsze ok.130zl za 15kg a normalnie 190. Psiakom karma strasznie smakowala, choc jednego nie moge nia karmic (za duzo bialka). Dodatkow na stawy w karmach nie ma, ponoc chondroityna traci jakies swoje wlasciwosci przy otwartym worku, maja jakis specjalny specyfik tylko na stawy (chondroityna,glukozamina i bodajze msm)ponoc ci co go sprobowali bardzo go sobie chwala. Ja nie probowalam, ale mysle ze kupie go na probe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od 4 miesięcy stosuję tę karmę,psiakom bardzo smakuje,wcześniej jadły Eukanubę,do mnie przywozi ją przedstawiciel z Płocka,cena za 15 kg to 110 zł,oprócz karmy są również puszki,przysmaki , ciasteczka,ziołowe suplementy na robaki lub stawy,przekonał mnie tym że karma jest produkowana w Szwecji,dostępna jest praktycznie całej Europie,poczytałam opinie ludzi z róznych krajów - spróbowałam i jest ok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moj psiak, ktory zawsze byl niejadkiem i na prawde nic mu nie smakowalo..jak powachal husse'a to pozniej ukradl 2 probke i caaala zjadl.. bez niczego. bylam w szoku bo probowalam wsyztskiego royala brita, eukanuba hills'a no wsyztsko i z tej wyzszej i nizszej polki. dzisiaj zamowilam juz caly worek pierwszy raz..zobaczymy jak zje caly bez ''krecenia noskiem'' to bede ja goroaco polecac bo jak na 1 raz to suuuper;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A myślicie że warto przeżucić psiaki na tą karmę, obecnie karmię Acaną nową (Golden - Light&Fit, Spanielka - Puppu&Junior) mała kręci nosem, duża wcina, ładna sierść, tylko wielkie kupy. Mamy narazie próbki smakują im :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U mnie cały zwierzyniec zajada się Husse:)..i koty i psy. Do tej pory przerobiliśmy pare ładnych marek,ale Husse najbardziej podeszło moim zwierzakom, i po kilku miesiącach karmienia,nawet koty nie wybrzydzają...cena tez jest przyzwoita jak na taka jakość ,a poza tym jakoś tak myślę sobie,ze co szwedzkie to musi być dobre,tym bardziej, ze mają bardzo zawyzone normy zywieniowe i nawet psia karma jest produkowana ze składników dopuszczonych do spozycia dla ludzi i w Super Premium są tylko naturalne przeciwutleniacze,a smaczek bierze się z tłuszczu zwierzęcego,a nie chemii... myślę,ze nie zaszkodzi wypróbować tym bardziej,ze zawsze mozna zadzwonić do przedstawiciela na danym terenie i poprosić i bezpłatne próbki,a obsługe oceniam na 5+...:)

Link to comment
Share on other sites

Zamiowilam ta karme wlasnie w poniedzialek. Odmiana z lososiem i poprosilam p probki light. Zobaczymy co bedzie. Najczesciej gotuje moim jedzenie ale teraz jarzyny sa marne i drogie wiec jakis czas pokarmimy karma. Napisze jakie sa efekty. Bo tu widze tylko wpisy od zupelnie nowych osob na forum. Wiec nie wiem czy tak do konca sa obiektywne.

Link to comment
Share on other sites

Ja karmię swoje potworki Husse.

wzięłam próbki i próbowałam. Premium nie przeszła, za to super premuim rzeczywiście jest super! (moje psiaki miały problemy z kupa, po Husse na ich kupy patrzę z ogromna radościa :)

Zdecydowałam się na nia bo mój dotychczasowy dostawca podniósł eny i zmniejszył worek ;/

Cena Husse jest ok. Dowożą do domu a co najlepsze dzwonią jak ma się skończyć :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Karmilam do tej pory RC , ale , wlasciwie nie jestem tak do konca zadowolona. Niby nie jest zle, ale - okresowo wypuszczaja siarkowodór- co jest trudne do zniesienia, no i siersc nie jest taka jak trzeba.Myślałam, zeby zmienic na Hilssa, ale teraz sie waham.Ja tez uwazamze to co szweckie jest na pewno dobre.
Gdzie mozna kupic taka karmę?

Link to comment
Share on other sites

moja Tess na wystawie w Bedzinie za miejsce na BOG dostala puchy i snacki z Husse
widzac baaardzo entuzjastyczna reakcje swoich psiakow napisalam do dystrybutora i w tym tygodniu dostalam probki 3 rodzajow karmy
psy jedza to bardzo chetnie, kupy sa nieduze i zwiezle, nie puszczaja baczkow

mysle ze na poczatku wrzesnia zamowie sobie wiekszy worek coby zobaczyc jak im ta karma bedzie sluzyla przez dluzszy okres czasu

( od jakis 6-7 lat karmie wylacznie eukanuba)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='ma']Zamiowilam ta karme wlasnie w poniedzialek. Odmiana z lososiem i poprosilam p probki light. Zobaczymy co bedzie. Najczesciej gotuje moim jedzenie ale teraz jarzyny sa marne i drogie wiec jakis czas pokarmimy karma. Napisze jakie sa efekty. Bo tu widze tylko wpisy od zupelnie nowych osob na forum. Wiec nie wiem czy tak do konca sa obiektywne.[/quote]


bedę wdzięczna za podzielenie się wrażeniami jak się sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

moje psy zjadly. Nie bylo zadnych sensacji. Jedna suczka zjada teraz drugi worek- tez nie ma sensacji. Kupki chyba dobre ale.. mam 5 psow a kupki nie "podpisane" :) :) :loveu: I do tego prawie kazdy pies je cos innego. Ale generalnie jest to karma ok dla psow ktore nie wymagaja za duzo bialka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma']moje psy zjadly. Nie bylo zadnych sensacji. Jedna suczka zjada teraz drugi worek- tez nie ma sensacji. Kupki chyba dobre ale.. mam 5 psow a kupki nie "podpisane" :) :) :loveu: I do tego prawie kazdy pies je cos innego. Ale generalnie jest to karma ok dla psow ktore nie wymagaja za duzo bialka.[/quote]

dzieki! ja czekam na próbki, mam psa o wrażliwym przewodzie pokarmowym i ponoc ich karma dla wrazliwców jest bardzo ok.
zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...