Jump to content
Dogomania

Kaleki Lucuś już za TM ...


asiaf1

Recommended Posts

[quote name='LittleMy']Przelalam za moje bazarki 150 zl,
a bazarek kosmetyczny ciagle trwa :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68997[/URL][/quote]
Dzięki piękne!!! Ile w tych sumach jest nadziei dla Lucka!

A Ciapek przysypia w cieniu u mnie na dworzu, atmosfera w domu cięęęęęęężka, ale co zrobić.Każdy odradza Paluch dla starego psa... Szukam, dzwonię, obeszłam z nim okolicę, ale do domu nie zaprowadził... Może się uda do przytuliska, jedna Pani ma miejsce, ale trzeba drogą przez urząd gminy Ursynów, spróbuję, ta Pani ma sentyment do starszych psów... Hotelu nie dam rady opłacić, więc Asiu wielkie dzięki za wsparcie w tym ewentualnym rozwiązaniu. Ciapek Kochany, chyba słabo słyszy, ma mało zębów i łapki z trudem już wędrują, ale jak się rozbiegnie to mu lat ubywa :lol: Z psami się dogaduje, co za ulga.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ra_dunia']Boże, następny biedak w ciężkiej sytuacji...
Ale rozumiem, że to nie Lucjuszowi potrzebny jest DT, a temu drugiemu psiakowi, staruszkowi...??[/quote]

Lucjusz jak najbardziej szuka DT lub DS , co to za życie w lecznicy. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Lucjusz jak najbardziej szuka DT lub DS , co to za życie w lecznicy. :shake:[/quote]
Wiem, że życie w lecznicy to nie życie :( Ale zawsze lepiej w lecznicy niż jakby miał w tym stanie pójść do schroniska...

Lucjuszek szuka DOMKU!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']Ola prosiła żeby napisać że lucek z nią był na specerku o 11, ale mial rozwolnienie niestety:shake:Ola go omyła i wymiziala;)[/quote]

Dzięki, zauważyłam wczoraj że była, zostawiła wielkiego misia dla Lucka:loveu:
Byłam wczoraj i dzisiaj, dzisiaj nie miałam dużo czasu dla niego bo byłam z moją sunią. ale były dwa spacerki, mycie, smarowanie. Znowy pupa fatalna, tak to jest jesli choć kilka dni nie poświęci mu się kilku godzin dziennie kiedy siedzi bez pieluchy:shake: Obie z Martą miałyśmy w tym tyg mniej czasu i efekt jest. Co prawda byłam codziennie ale nie tak długo jak zawsze...

Link to comment
Share on other sites

Miś miał być inny, ale ktoś mnie ubiegł w tym sklepie:(. Jak ja byłam w środe u Lucka o 11 to pupa Lucka była wręcz stratowana, jakby pieluche miał założona dzień wcześniej:(, ale po raz pierwszy jakoś poradziliśmy sobie z kąpaniem. Jutro tez bede okolo 11 i posiedzimy sobie ze 2 godziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Miś miał być inny, ale ktoś mnie ubiegł w tym sklepie:(. Jak ja byłam w środe u Lucka o 11 to pupa Lucka była wręcz stratowana, jakby pieluche miał założona dzień wcześniej:(, ale po raz pierwszy jakoś poradziliśmy sobie z kąpaniem. Jutro tez bede okolo 11 i posiedzimy sobie ze 2 godziny.[/quote]

Mis jest świetny:p, super, że mozesz przyjść, własnie to siedzenie z nim jest najlepsze. Co prawda od wczoraj już nie siedzi tak w pieluchach tylko na podkładzie ale odpażenia fatalnie się leczą niestety:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ta sytuacja Lucka mnie załamuje. No bo jak skonczy leczenie i nie znajdzie domku bedzie uspiony... nie wiem jak to zrobic by domek znalazl sie szybko...[/quote]

:crazyeye: dziewczyny - to szybko zmieńcie po pierwsze tytuł, po drugie wpis na pierwszej stronie...
wiem, że większość osób czyta pierwsze posty i na tym poprzestaje... a niestety z opisu wynika, że jest bardzo źle, ale nie aż tak tragicznie :-(
Uśpienie?? po tym wszystkim,co psiak wycierpiał i jak nadal cierpi?? :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ta sytuacja Lucka mnie załamuje. No bo jak skonczy leczenie i nie znajdzie domku bedzie uspiony... nie wiem jak to zrobic by domek znalazl sie szybko...[/quote]

no prosze, tylko bez takich
cos sie wymysli, glowy do gory! :laola:

Link to comment
Share on other sites

A kto jest autorem tej fotki co Lucek lezy w przedsionku przychodni takie ostatnie cudne zdjecie??? Czy ten ludzik moglby mi przeslac je na maila???
Ja bylam dzis u Lucka o 10. 30 do po 12. Lucek bardzo chcial isc na spacer, wrecz piszczal i sie wyrywal. Dosc dlugo spacerowalismy, bo ostatnio cos ze mna nie chce chodzic:(. Potem bylo mycie, bo znowu byla kupka nieciekawa. Wiec umylam Lucka i siedzielismy sobie bez pieluchy - to znaczy Lucek byl bez pieluchy;). Noi ja tez:p. I po godzinie chcialam Luckowi zalozyc pieluche, i polozylam go na niej i byla wielka ... .
No ale jesli ma taki problem to nie moze sie przeciez powstrzymywac, widac ze go to męczy:(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Dzięki za ogłoszenia, zdjęcia, o które pyta Ola robiła Martulinek ale nie wiem, czy jeszcze je ma. Na pewno są na wątku.

Odsłuchałam wiadomość Beaty ale nie wiem czy jest aktualna- ta o pieluchach?:oops:[/quote]

ja się tym zajmę tylko kompletnie ostatni nie mam na nic czasu:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...